Avrupalı Jigolo: Deuce Bigalow

8,42

( 1 kişi yorum yaptı )

Avrupalı Jigolo: Deuce Bigalow

(Deuce Bigalow: European Gigolo)

Sinema Filmi

2005

Nahif ve iyi kalpli balık tankı temizleyicisi Deuce Bigalow (ROB SCHNEIDER) jigololuk kariyerinin sona erdiğini düşünmektedir.

Ama tam da işinin bittiğini düşündüğü bir sırada… T.J. Hicks (EDDIE GRIFFIN) onu tekrar oyuna sokar.

Columbia Pictures yapımı “Deuce Bigalow: European Gigolo/ Avrupalı Jigolo: Deuce Bigalow”da, Deuce, para-karşılığı-zevk olarak tanımlanabilecek sıradışı mesleğine geri dönme arzusu duyduğu sırada, eski pezevengi Hicks’in adı Avrupa’nın en büyük jigololarının cinayetlerine karışır. Deuce, bu durumda, eski dostunun adını temize çıkarabilmek için “gizli görev”e soyunur.

Görev sırasında, bir yandan güçlü Avrupa Erkek Fahişeler Derneği’ne karşı mücadele etmek, bir yandan da, aralarında akut derecede obsesif-kompulsif güzel Eva’nın (HANNA VERBOOM) da bulundu ğu bir grup anormal kadın müşterisine kur yapmak zorundadır.

Columbia Pictures bir Happy Madison yapımı olan “Deuce Bigalow: European Gigolo/ Avrupalı Jigolo: Deuce Bigalow”yu sunar. Başrollerini Rob Schneider, Eddie Griffin, Jeroen Krabbé, Til Schweiger, Douglas Sills ve Hanna Verboom’un üstlendiği filmin yönetmeni Mike Bigelow. Rob Schneider’ın hikayesine dayanan filmin senaryosu Rob Schneider ile David Garrett ve Jason Ward tarafından kaleme alındı. Hikayedeki karakterler Harris Goldberg ve Rob Schneider’ın karakterlerine dayanıyor. “Deuce Bigalow: European Gigolo/ Avrupalı Jigolo: Deuce Bigalow”nun yapımcıları Jack Giarraputo, Adam Sandler ve John Schneider, yönetici yapımcısı ise Glenn S. Gainor. Filmin görüntü yönetimi Marc Felperlaan, yapım tasarımı Benedict Schillemans, kurgusu Peck Prior ve Sandy Solowitz, kostüm tasarımı Linda Bogers, müziği ise James L. Venable imzasını taşıyor. Filmin müzik süpervizörü ise Michael Dilbeck.

Oynayanlar

Rob Schneider Rob Schneider Deuce Bigalow
Eddie Griffin Eddie Griffin T.J.Hicks
Jeroen Krabbé Jeroen Krabbé Gaspar Voorsboch
Til Schweiger Til Schweiger Heinz Hummer
Douglas Sills Douglas Sills Chadsworth Buckingham
Carlos Ponce Carlos Ponce Rodrigo Bolas de Madera
Charles Keating Charles Keating Gian
Lori Barokas Lori Barokas Türkçe Seslendirme
Hanna Verboom Hanna Verboom Eva
Elisabetta Canalis Elisabetta Canalis Kale Kadın
Aybars Irmak Aybars Irmak Seslendirme

Firmalar

Warner Bros (Dağıtımcı)
Hasılat 207.443,5 TL
Toplam İzleyici 28.878
Vizyonda Kaldığı Hafta 14 Hafta

Son Yorumlar (1)

MGUNAY avatar MGUNAY 16 Ocak 2019 09:06:48

10

Ailecek bu adamın hastası olduk filmleri güzel.

Yandex.Metrica