Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Akdeniz KartalıGöztepe

22 Kasım 2019 12:40

Senaryosu güzel fakat filmin çekimi çekim tekniği kötü adeta eziyet çeke çeke filmi seyrettim. İsminin hakkını veremeyen bir film Ürdün'de çekilmesi ve Amman şehri görüntüleri senaryo'nun sağlamlığı tek tesellimiz oldu. Aslında filmi bu film çekimleri sırasında ölen Atıf Kaptan için seyretmiştim filmde bir sahnesi bile yok herhalde çekimden önce öldü.

Cevap Yaz

Rıza_Nur

18 Kasım 2019 01:35

Atıf Kaptanın içinde yer aldığı son yapı.Sırf bunun için bile film seyredilir.

Cevap Yaz

erhaab

31 Ekim 2017 19:41

Son dönemlerde izlediğim en kötü film diyebilirim. Cast bölümünde Müge Güler ve Zerrin Doğan gibi isimleri görünce dedim ''furya filmidir boşver'' ama baktım tür bölümünde erotik yazmıyor. Hadi dedim bakayım bari. Filmde tek erotik sahne var ve onu da Ahu Tuğba oynamış. O erotik sahneyi görünce anladım ki Ahu Hanım furya döneminde direkten dönmüş. Film ''bakın biz yurtdışında film çektik, işte bu görüntüler de ispatı'' dercesine başlıyor. İnat ettim ben de, bu film ortadoğuda nerde çekilmiş diye bu eziyete katlanmaya başladım ama yok, uzunca bir süre filmin nerde çekildiğinden bahsedilmedi. En sonunda ''bank of jordan'' yazısını görünce anladım ki Ürdün, hay Allah razı olsun:) Ürdün tarihi eserleri arasında hoplaya zıplaya yapılmış son derece kötü çatışma sahneleri, hemen herkesin orijinal ismiyle oynamış olması, Gazi Havvaş isimli aktörün karikatürden fırlamışcasına olan saç stili ile akıllarda kalıyor film. Ürdün Emniyet Müdürü diye oynatılan kişinin rol yapmayı el-kol oynatmak sanması da ayrı bir hayret-i mucib davası:) Sonuç olarak 50 dakikanızı heba etmek istiyorsanız film youtube'a bugün yüklendi, bana da mesajı geldi ve 50 dakikamı çaldı götürdü. Bol bol Ürdün görüntüsü teselli ikramiyesi tadında.

Cevap Yaz

ercang678

15 Aralık 2015 01:42

8:56 dakikada Yalçınla sevişen bayanın adını bilen var mı

Cevap Yaz

zuhtuural

3 Mart 2008 19:39

atıf hocanın çekim sırasında kalp krizi geçirmiş olması ekibin günlerce filmi tamamlayamaması artı bir bilgidir seyredilmesi gereken türk filmidir

Cevap Yaz

duygummelek

25 Aralık 2006 19:35

güzel bir türk filmi izlenmeye değer

Cevap Yaz
Yandex.Metrica