Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Acı ZaferGöztepe

26 Temmuz 2018 22:15

Güzel bir Yılmaz Köksal filmi lakin filmin benzerine sinemamızda var bazı filmlerin konularıyla benzer yönleri var. Filmde Almanya'dan köye geldikten annesinin ve karısının tecavüz edilip öldürülmesiyle başlayan cinayetler silsilesi anlatılır. Oldukça dramatik filmlerimizden Deniz Erkanat, ile Emel Özden'de rollerinde başarılıydılar zevkle seyrettiğim filmlerden.

Cevap Yaz

MGUNAY

8 Aralık 2010 10:40

alınyazısı arkadaşın yorumuna aynen katılıyorum hatta vasat dediği yerlerde dahil ama geçen Star'da Gölgesizler diye film izledim o filmi görünce birde 2008 yapımı ve şimdiki usta oyuncular o filmde oynadığı halde bu kadar vasat film çıkıyorsa bu film 70 lerin filmi o filmle karşılaştırınca bana göre bu film 10 puanlık film diye düşünüyorum.

Cevap Yaz

Alın yazısı

3 Aralık 2010 17:24

Almanyadan yıllar sonra Sevdiği Kız ile köyüne dönen, Hasan (Yılmaz Köksal) Annesine getirdiği gelinin sevincini yaşar.Ancak bu sevinç uzun sürmeyecektir. Köy yerinde göze batan bir alman kızı olan Lena(Deniz Erkanat)...Kötü adamların kurbanı olur. Annesi ve Evleneceği kızın öldüğünü gören Hasan. Olay yerinde bir Çakmak ile yola çıkarak. Katilleri bulur. Ve intikam başlar..Ailesine bu zülmü yapanların kız kardeşini dağa kaldırır..ve İntikamını Alır. Yılmaz Köksal'ın dram filmlerinden Senaryo çok açık ve akıcı, yer yer vasat.ama yinede seyredilebilir bir eser. Turgut Özatay bu filmde fazla kötü karakterde değil. bu filmin kötü kahramanı kudret karadağ,

Cevap Yaz
Yandex.Metrica