Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Adile Teyze

Adile Teyze

7,97

(22 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Mart 1983 1 Saat 14 Dk Komedi Komedi


Hat Uy

3 Ağustos 2020 18:32

Şampiyonlar ligi gibi kadro ama bomboş senaryo.. hakikaten bu kadar popüler oyuncuyu bir araya getirmek müthiş yetenek ama hiç mi bı tanesi bile senaryoyu okumamış bu ne böyle dememiş:) Şener Şen isteksiz ötesi o ayrı ama bu kadar da boş senaryoya bu kadar prodüksiyon yazık:) şimdiki gereksiz cem yılmaz filmleri gibi .bomboş ve gereksiz para harcanmış yazık. Yinede oyuncular sayesinde izlettiriyor kendini .

Cevap Yaz

Hilmi KARAKAYA

2 Ağustos 2020 23:01

Uykudan Önce programı tutulunca mı çekildi bu film. O kadar ünlü var ama film de hiç bir şey yok.

Cevap Yaz

performer

9 Mart 2019 23:40

filmi pek beğenmesekte filmin yapımcısı olarak da görünen yönetmen alev akakar'ın böyle bir oyuncu kadrosunu ikna edip bir araya toplamasını takdir etmek lazım... 5 yıl önce yazdıklarıma aynen katılıyorum...

Cevap Yaz

CerenSelim

5 Kasım 2018 16:54

Adile Naşit, Şener Şen, Ayşen Gruda, Hulusi Kentmen, Halit Akçatepe ve Şemsi İnkaya gibi dev isimlere rağmen senaryo sebebiyle vasatın üzerine çıkamamış bir film. Filmin konusuna birkaç cümle içerik gireyim dedim ama yazacak bir cümle bulamadım. Mahallenin sevgilisi Adile teyze'nin evine göz koyan müteahit ve evini kurtarmasına yardımcı olan mahallelinin hikayesi desem yeterli olur sanırım.

Cevap Yaz

murat1984

18 Ocak 2017 18:54

İdare eder bir film.Filmin en iyi yanı birçok usta oyuncuyu kadrosunda barındırması.

Cevap Yaz

Mr.Rcmnt

11 Eylül 2016 19:44

Bir Adile Naşit tutkunu olarak benim bile hiçbir şekilde sevemediğim filmlerden...

Cevap Yaz

Sinecan06

26 Temmuz 2015 02:50

Arkadaşlara katılıyorum Şener Şen'in isteksiz oynadığı gün gibi ortada. Alev Akarar kusura bakmasın, taklitler orijinalini yaşatır.Arzu Film eserlerinin ne denli büyük olduğunu gösteren bu başarısız filmi ne zaman görsem izlerim, izledikçe kahrolurum. Montaj hataları, müzik kullanımı, diyaloglar, senaryo.. Filmin başardığı hiçbir şey yok.

Cevap Yaz

sholay

6 Temmuz 2015 22:10

Kalıbımı basarım Şener Şen bu filmde istemiyerek oynamıştır ve belki Adile Naşit'in hatırına oynamıştır. Benim bildiğim Şener Şen böyle kötü filmlerde oynamaz. Şu yoku yok olan kadro hiç böyle bir yönetmene verilirmi? Senaryoyuda ayni kişi yazmış. Bir kere filmde senaryo yok. Ayrica Halit Akçatepe'nin bu abartılı kekeme rolü bu kötü duruma tuz biber ekmiş.

Cevap Yaz

muslumfurkanaydogdu

2 Temmuz 2015 09:16

Çok kötü de değil idare ederde değil oyuncular sayesinde kurtarıyor

Cevap Yaz

Göztepe

15 Haziran 2014 21:07

Orta ayar filmlerimizden biri filmin artılarıda var eksileride mesela artılarına gelirsek sımsıcak bir dostluk aile ortamı. Arkadaşlık kardeşlik aynı apartmanda birbirlerinden rahatsız olmalarına rağmen dostane biçimde birbirlerini idare eden insanlar filmin artıları diyebiliriz. Filmin eksilerine gelirsek filmde kurgu eksikleri var bazı yerlerde kopukluk olmasada kopukluk var gibi. Film rahmetli Adile Naşit üzerine inşa edilmiş bu doğrumudur değilmidir yada filmin isminin Adile Teyze olması doğrumudur bunu bilemeyiz ama film bahsedildiği kadar kötü değil. Hatta filmin iyiye yakın olduğunu söyleyebiliriz şunuda belirteyim bir apartamanda her meslek grubundan insanlar bulabilmek çok nadir bir olaydır ama bu filmde bu olay mevcuttur.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica