Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Solan Yaprak / Ağa Düşen KadınKongoluNejdet

2 Nisan 2018 01:05

Zamane şartlarını göze alarak; Filmdeki ilk erotik sahne (samanlık) şüphesiz bir Türk yapımı filmdeki gelmiş geçmiş en erotik sahne. Tek kelime ile mükemmel. Filmin aksak noktaları var elbette (Nilgün Ceylan'ın Zerrin Egelilerin kızı rolü olmamış, Ata Sakanın ne sebeple ortadan kaybolup içeri düştüğü muğlak, ses kalitesi berbat vs.) Bu tür filmleri "Yeşilçam'ın karanlık dönemi" saçmalığı söylemine sokmaya bir son verilmeli. Seyirci istedi, bu adamlar yaptı. Ayrıca Utanacak bir şey yok. Cinsellik inkar edilemez bir gerçek, yeterki dejenere edilmesin. Film Türk sinemasının erotik katogorisinde utanmadan sergilenebilecek bir film. Muhakkak restore edilmeli. İlk erotik sahnedeki müziklerin adları nedir, bilen varmı?

Cevap Yaz

bysiirtli56

28 Eylül 2013 20:03

zerrin egelilerin en profosyonel filmlerinden beri hem konusu hemde başarılı sahneleriyle .

Cevap Yaz

daglargibi

7 Ekim 2011 17:41

1967 Salih Güney hülya Kocyigit ikilisi nin  oynadiklari utanc kapilari ve 1972 Fatma Girik Önder Somer ikilisinin oynadigi namus filmi nin erotik versiyonu diyebiliriz bu film icin konu ayni dir sadece biraz fazla erotik katilmis icine.

Cevap Yaz

selahatk

13 Mart 2010 11:39

zerrin egelilerin oyunculuğunu gösterdiği bir film.çoğu erotik film gibi değildir.konusu da mevcut.ayrıca görüntü kalitesi bana güzel geldi.

Cevap Yaz

arvidas

30 Kasım -1 00:00

mükemmel bir yapım

Cevap Yaz
Yandex.Metrica