“Cem Karaca’nın Gözyaşları” film ekibi Bakırköy'de film çekimlerine başladı.
25 Eylül 2023

“Cem Karaca’nın Gözyaşları” film ekibi Cem Karaca'nın doğup büyüdüğü yer olan Bakırköy'de film çekimlerine başladı. Türk sinemasının başarılı yönetmenlerinden olan Yüksel Aksu’nun yönettiği “Cem Karaca’nın Gözyaşları” filmi yılın en merakla beklenen yapımlarından biri. Oyuncu kadrosuda bir hayli kuvvetli olan filmde, başarılı sanatçı Cem Karaca'yı  İsmail Hacıoğlu canlandırıyor. Hacıoğlu'na filmde eşlik eden diğer başarılı isimler ise şu şekilde; Fikret Kuşkan, Yasemin Yalçın, Melisa Aslı Pamuk, Meral Çetinkaya, Buçe Buse Kahraman ve Melisa Döngel.

Bu yıl sinemalarda seyircinin beğenerek izlediği “Dilberay”, Barış Akarsu: Merhaba” gibi başarılı yapımların yapımcılığını yapan Fikri Harika Prodüksiyon ve Aytaç Medya yapım şirketleri bu defa da Cem Karaca için bir araya geldi. Cem Karaca’nın oğlu Emrah Karaca ve yakın çevresi film için danışmanlık yaptı. Yüksel Aksu’nun yönettiği filmin senaryosu ise Onur Böber, Özden Uçar ve Emrah Saltık kaleminden çıkma.

Yüksel Aksu...

Tüm yaşamı boyunca şarkıları dillerden düşmeyen ve ölümünden sonra da yeni nesiller dahil hala şarkılarını dinlediğimiz başarılı sanatçı Cem Karaca'nın doğup büyüdüğü Bakırköy'de semt halkının oyunculara ilgisi büyük oldu. Fikret Kuşkan’ı baba Mehmet Karaca rolünde izlerken Yasemin Yalçın’ı ise anne Toto Karaca rolünde izleyeceğiz. Cem Karaca'yı canlandıracak İsmail Hacıoğlu'nun performansı ise merakla beklenmekte.

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)