Şebnem Gürsoy

Doğum Tarihi 26 Haziran 1964
Doğum Yeri Ankara
Eğitim Durumu H. Ünv. Sosyoloji Bilimi
Ajans Tümay Özokur Film Reklam

Oyuncu (27)

Son Yorumlar (5)

cansu.demir24 17 Temmuz 2007 08:16:07

Kesinlikle size katılıyorum. Kanal degişince her dizinin basına gelen bu dizinin (Bizim Evin Halleri) de basına geldi, kalite düstü. Ayrıca Rikkat karakterini bozdular, eskiden böyle degildi. Sebnem Hanım sesi ve oyunculuguyla basarılı bir isim.

huseyinkar 29 Mayıs 2007 16:48:05

10

Kesinlikle haklısınız.Ama bu bence kanaldan kaynaklanıyor. Trt de iken dizi çok efendiydi.Diğer kanala geçince biraz terbiye sınırlanı zorlamaya başladı.Seviyede düşme oldu. Bizde dizinin tüm halleriyle eski izleyicisiyiz ve Rikkat önceki bölümlerde böyle bir karaktere sahip değildi.Kanalla birlikte oyuncuların karakterleride değişti.
Bunun yanında gerçekten mükemmel bir oyuncu ve ses. Ankaraya gittiğim dönemlerde mutlaka onları görmek için tiyatroya giderim.TRT nin yada KanalTürk ün bu diziye el koymasını bekliyorum.Saygılarımla Hüseyin...

kolyecim67 30 Mart 2007 21:47:03

10

Çok başarılı çok hoş.. Bizim Evin Halleri dizisi senaristlerine sesleniyorum. böyle naif bir karakteri şirret bir kadın haline getirip bizi germeye ne hakkınız var? Umarım yorumlarımız önemsenir. Kendisine başarılar diliyorum.Hisar Buselik dizisinde canlandırdığı karakter de çok güzeldi.

Yandex.Metrica