Suzan Genç

Doğum Tarihi 16 Temmuz 1987

Oyuncu (4)

Son Yorumlar (3)

baran34 avatar baran34 14 Mart 2012 00:48:03

 Film etkileyici ve sarsıcı. Ayrıca Irak bölgesinde ki çekim mekanları bir hayli zorlu ve cesaret isteyen yerler. Bu açıdan film ekibi zorlu bir işi başarmış. Bence oyunculuklar ve senaryo olarak iyi çalışılmış bir film. Muhteşem Yüzyıl'da Sümbül rol ünü oynayan Selim Bayraktar bu film için iyi bir seçim çünkü kendisi Kerkük'lü. Fakat süresi çok azdı. Yönetmen bu oyuncuyu daha iyi kullanılabilirdi. Rana Cabbar her zamanki gibi ilginç konuşma şivesi ile ilgi odağı idi. Çok iyi yapımlarda oynamış Selen Uçer'i bu yapımda zayıf gördüm. Ama sürpriz oyunculuk; daha önce hiç kamera karşısına geçmemiş Suzan Genç'ti. Profesyonel oyunculara taş çıkartacak potansiyelle oynadı. Mimikleri, ağlaması, duruşu ve bakışı ile süperdi. Sinemacı abilerinin olduğu bir aileden gelmesine rağmen neden daha önce oyunculuğu keşfedilmemiş anlayamadım doğrusu. İlerde çok iyi bir oyuncu olabilir.    Filmin konusu da yakın bölgemizde cereyan eden talihsiz Amerikan işgalinin Irak'taki bireyler üzerinde oluşturduğu baskı ve açmazları konu ediyor. İzlenmesi tavsiye olunur...

baran34 avatar baran34 13 Mart 2012 23:21:03

 Büyük Oyun filmi ile sinema sektörüne giriş yaparak abilerini yalnız bırakmadı. Bence çok iyi bir yetenek. Filmde hiçte amatör gözükmedi. Aksine değme profesyonel oyunculara taş çıkarttı.

odguc 28 Temmuz 2009 13:01:07

10

Dizi,sinema ve tiyatro oyunculuklarıyla karşımıza çıkan Serkan ve Serdal Genç'in  kardeşi. Üç kardeş yakın zamanda vizyona girecek olan BÜYÜK OYUN adlı sinema filminde birlikte oynadı.

Yandex.Metrica