Serhat Kılıç

Gerçek Adı Serhat Mustafa Kılıç
Namı Serji
Doğum Tarihi 8 Temmuz 1975
Doğum Yeri Ankara
Eğitim Durumu Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü

Oyuncu (16)

Son Yorumlar (12)

SarpBayhan avatar SarpBayhan 29 Ekim 2014 23:50:13

8

Son dönemlerde popülaritesi iyice artan oyunculardan oldu M.Serhat Kılıç, Seksenler'de oynadığı "Ergun Plak" karakteriyle çok geniş çevrelerce tanındı, reklamlarda oynadı, Star TV'de çocuk programı sundu şimdilerde de hem dizide oynamaya devam ediyor hemde Show TV'de eğlenceli bir Bilgi yarışmasının sunuculuğunu yapıyor. İyi bir oyuncu rolünü güzel yapıyor ama Şovmen yönü daha ağır basıyor bana göre. Başarılarının devamını dilerim.

mrs.hsn avatar mrs.hsn 04 Ağustos 2014 19:23:49

10

Çok yetenekli, harika bir sanatçı. Sanatçı diyorum çünkü; günümüz de artık herkes "oyuncu" olduğu için hayli ile hepsi "sanatçı" diye görülüyor. Bu; yıllarını tiyatro'ya,sinema'ya vs. adamış insanlara haksızlık oluyor kanaatimce. Aynı kefeye konulmam alı hiç bir şekilde. Serhat Mustafa Kılıç da hakkı yenmemesi gereken "sanatçılardan". Şehir Tiyatrolarında, sinema da ve televizyon da çok değerli ve güzel işlere imza attı, atıyor. Son yer aldığı sinema filmi "Kış Uykusu" ve şehir tiyatroların da sahne aldığı "İntiharın Genel Provası" adlı oyun buna örnek. Sunuculuk'u da gayet iyi ve çok güzel bir sese sahip. Daha iyi ve harika projeler ile hem tiyatro hem sinema hem de televizyon da göreceğimizi umud ediyorum.

Göztepe avatar Göztepe 13 Ocak 2014 23:10:10

8

Loverman arkadaşın söylediği gibi Seksenler dizisinde Ergun Plak karakteriyle iyi bir çıkış yakaladı tiyatro kökenli iyi bir oyuncu. Sunuculuğunu yaptığı televizyon proğramlarıda vardır. Eğerki istikrarlı bir şekilde ilerlerse günümüz filmlerine yeni bir jön olabilir bu vesileyle sinemamızın uzun yıllardır çektiği jön sıkıntısınada katkıda bulunabilir başarılar diliyorum.

Yandex.Metrica