Serhat Kılıç

Gerçek Adı Serhat Mustafa Kılıç
Namı Serji
Doğum Tarihi 8 Temmuz 1975
Doğum Yeri Ankara
Eğitim Durumu Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü

Oyuncu (15)

Son Yorumlar (11)

mrs.hsn avatar mrs.hsn 04 Ağustos 2014 19:23:49

10

Çok yetenekli, harika bir sanatçı. Sanatçı diyorum çünkü; günümüz de artık herkes "oyuncu" olduğu için hayli ile hepsi "sanatçı" diye görülüyor. Bu; yıllarını tiyatro'ya,sinema'ya vs. adamış insanlara haksızlık oluyor kanaatimce. Aynı kefeye konulmam alı hiç bir şekilde. Serhat Mustafa Kılıç da hakkı yenmemesi gereken "sanatçılardan". Şehir Tiyatrolarında, sinema da ve televizyon da çok değerli ve güzel işlere imza attı, atıyor. Son yer aldığı sinema filmi "Kış Uykusu" ve şehir tiyatroların da sahne aldığı "İntiharın Genel Provası" adlı oyun buna örnek. Sunuculuk'u da gayet iyi ve çok güzel bir sese sahip. Daha iyi ve harika projeler ile hem tiyatro hem sinema hem de televizyon da göreceğimizi umud ediyorum.

Göztepe avatar Göztepe 13 Ocak 2014 23:10:10

8

Loverman arkadaşın söylediği gibi Seksenler dizisinde Ergun Plak karakteriyle iyi bir çıkış yakaladı tiyatro kökenli iyi bir oyuncu. Sunuculuğunu yaptığı televizyon proğramlarıda vardır. Eğerki istikrarlı bir şekilde ilerlerse günümüz filmlerine yeni bir jön olabilir bu vesileyle sinemamızın uzun yıllardır çektiği jön sıkıntısınada katkıda bulunabilir başarılar diliyorum.

Loverman avatar Loverman 28 Şubat 2013 14:29:27

dizideki bir başka favori oyuncularımdan biri de serhat kılıç. ergun plak akıllarda kalacak fenomen bir karakter oldu. başarılarının devamını dilerim.

Yandex.Metrica