Serhat Kılıç

Gerçek Adı Serhat Mustafa Kılıç
Namı Serji
Doğum Tarihi 8 Temmuz 1975
Doğum Yeri Ankara
Eğitim Durumu Bilkent Üniversitesi Tiyatro Bölümü

Oyuncu (24)

Son Yorumlar (13)

mansurx avatar mansurx 05 Kasım 2016 03:26:07

7

Serhat kılıç yetenekli iyi bir oyuncu her rolde oynayabilen 35 yaşından sonra popüler olan ender oyunculardan seksenler dizisiyle ünlendi ergun plak ile bir çok hayran yarattı kış uykusu filminde imam hamdi rolünde de fena değildi ses tonu da iyi güz el şarkıda söylüyor güler yüzlü hali ile sunuculuğu da fena değil yeni dizi ve filmlerde görmek isteriz başarılar dilerim.

SarpBayhan avatar SarpBayhan 29 Ekim 2014 23:50:13

8

Son dönemlerde popülaritesi iyice artan oyunculardan oldu M.Serhat Kılıç, Seksenler'de oynadığı "Ergun Plak" karakteriyle çok geniş çevrelerce tanındı, reklamlarda oynadı, Star TV'de çocuk programı sundu şimdilerde de hem dizide oynamaya devam ediyor hemde Show TV'de eğlenceli bir Bilgi yarışmasının sunuculuğunu yapıyor. İyi bir oyuncu rolünü güzel yapıyor ama Şovmen yönü daha ağır basıyor bana göre. Başarılarının devamını dilerim.

mrs.hsn avatar mrs.hsn 04 Ağustos 2014 19:23:49

10

Çok yetenekli, harika bir sanatçı. Sanatçı diyorum çünkü; günümüz de artık herkes "oyuncu" olduğu için hayli ile hepsi "sanatçı" diye görülüyor. Bu; yıllarını tiyatro'ya,sinema'ya vs. adamış insanlara haksızlık oluyor kanaatimce. Aynı kefeye konulmam alı hiç bir şekilde. Serhat Mustafa Kılıç da hakkı yenmemesi gereken "sanatçılardan". Şehir Tiyatrolarında, sinema da ve televizyon da çok değerli ve güzel işlere imza attı, atıyor. Son yer aldığı sinema filmi "Kış Uykusu" ve şehir tiyatroların da sahne aldığı "İntiharın Genel Provası" adlı oyun buna örnek. Sunuculuk'u da gayet iyi ve çok güzel bir sese sahip. Daha iyi ve harika projeler ile hem tiyatro hem sinema hem de televizyon da göreceğimizi umud ediyorum.

Yandex.Metrica