Aynur Akarsu

Oyuncu (78)

Son Yorumlar (8)

silvester 21 Ekim 2014 23:04:13

Yeşilçam ın en değerli yıllarında , güzel yapıtlarda yeraldı.Kendine has bir güzelliği vardı.Hala aktrisleri erotik dönemde oynadı ve oynamadı diye sınıflandırıyorlar.Bu çok çağ dışı bir ayrımcılık.O dönemlerde bir kaç filmini izledim ve hiç yadırga madım.Gayette başarılıydı.Üstelik hangi kategorilerde oynarsa oynasın,hem sanatını,hem de aile hayatını çok güzel yürütebildi.Nereden mi biliyorum ? Facebook arkadaşım ve sık sık yazışır sohbet ederiz.Hala da çok güzel.Allah . Güzel gönlüne göre versin canım arkadaşımın..........Silvester.

aleminkeyfiyerinde 04 Mart 2014 15:53:57

Yıllar geçmesine iki evlat ve birkaç torun sahibi olmasına rağmen güzelliğini koruyan sanatçımız halen İstanbulda yaşamakta olup yeğenleri ünlü dizi oyuncusu Emine Ün ve Tuluğ Bolverdi'dir. Televizyon dizilerinde yada sinema filmlerinde oynamaması si nemamız için büyük kayıptır.

MGUNAY avatar MGUNAY 12 Kasım 2012 11:00:21

10

Abbase Sultan filminde göğüslerine yıldız yapıştırarak raks eden dansözü Battal Gazi Destanında Fikret ve Cüneytin güreşirlerken vücudunun yüzde 80ni çıplak vaziyetde onları izleyen yosmayı kim unutabilir eski filmlerde bu kadar cüretkar soyunan bir kadının erotik filmlerde oynaması göğüslerini rahatca gösterebilmesi zor olmasa gerek.

Yandex.Metrica