Sinem Öztürk

Gerçek Adı Sinem Öztürk Uslu
Doğum Tarihi 9 Ocak 1985
Eğitim Durumu Marmara Üniversitesi Sinema-TV Bölümü
Ajans Ali Sabuncugil Menajerlik Oyunculuk Ajansı

Biyografisi

İstanbul Cağaloğlu Anadolu Lisesi ve Marmara Üniversitesi Güzel Sanatlar Fakültesi Sinema Bölümü'nden mezundur. Yönetmenliğini Hamdi Alkan'ın yaptığı "Arka Sıradakiler" adlı dizide Gamze karakterini, daha sonra Atv'de yayınlanan "Huzur Sokağı" adlı dizide Şükran'ı canlandırmıştır. Aynı zamanda TRT Türk'te yayınlanan "Fikir Atölyesi" isimli programı sunmuştur. Şu anda Star TV'de yayınlanan "Kiralık Aşk" dizisinde Yasemin karakterini canlandırmaktadır.

Oyuncu (23)

Son Yorumlar (31)

Kaptan34 avatar Kaptan34 21 Mart 2018 00:05:26

8

Arka Sıradakiler Dizisinde Adından Çok Söz Ettirdi

halilmutluyorgali avatar halilmutluyorgali 24 Şubat 2017 09:17:39

Güzel seksi bu hanım Arka Sıradakiler dizisiyle tanındı ondan sonra Huzur Sokağı Uygun Adım Aşk ve Kiralık Aşk dizileri birbirini takip etti bu bayan için bu diziler izlenir

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 21 Şubat 2015 04:00:36

7

İyi bir oyuncu arka sıradakiler dizisinde başrolde oynadığı gamze rolünde başarılıydı ayrıca ayak altında adlı kısa filimde gecekondulu belgin rolündede iyiydi ama bir daha aynı performansı yeni işlerinde gösteremedi son dönemde yardımcı baş role d üştü en son huzur sokağında şükran rolüyle arka sıradakiler dizisindeki gamze performansına yaklaştı son dizisi hayat yolunda ve yusuf yusuf filminde sadece güzelliği ile vardı oyunculuğu vasattı ama yinede umut var yeni işlerinde bizi iyi performanslarıyla şaşırtır umarım.

Yandex.Metrica