Ataberk Mutlu

Gerçek Adı Ata Berk Mutlu
Doğum Tarihi 14 Haziran 2005
Doğum Yeri Çorlu , Tekirdağ

Biyografisi

Ata Berk Mutlu (d. 14 Haziran 2005, Çorlu , Tekirdağ), Türk Çocuk Oyuncu.14 Haziran 2005 'de Çorlu, Tekirdağ'da doğan Ata Berk Mutlu, ailesi tarafından 4 buçuk yaşındayken ajansa başvuru yapılmış ve b eğenilerek ilk deneyimi olan Danino Süt reklamı ile sektör ile tanışmıştır. Hemen ardından Cuma'ya Kalsa dizisi ile ilk dizi tecrübesini, oynadığı Berk karakteriyle yapmıştır.
Ata Berk Mutlu 5. sınıf öğrencisidir. Annesi Ayfer Mutlu, babası Erhan Mutlu ve kardeşi Can Mutlu olmak üzere 4 kişilik bir ailede yaşamaktadır. Oyunculuğu çok severek ve isteyerek yapıp ileride de göz doktoru olmak istemektedir.
Ata Berk Mutlu birçok Sinema, Reklam ve Tv Dizi gibi projeler 'de yer almış, birçok canlı yayın 'a katılmış ve sosyal sorumluluk proje etkiliği programların da ve reklamlarda yer almıştır.
Ata Berk Mutlu okulda birçok tiyatro sahne oyunu etkinliklerine katılmış, ilk sahne tecrübesini 'de Fransız yazar ve pilot Saint-Exupery'in Dünyaca ünlü hikayesi, muhteşem sahne prodüksiyonu ve birbirinden ünlü oyuncuları ile Türkiye'nin ilk büyük, yerli çocuk müzikali olan Küçük Prens Müzikali 'nde Küçük Prensi canlandırarak Zorlu Performans Sanatları Merkezi'nde sahnelenmeye başlamıştır.

Oyuncu (12)

Son Yorumlar (4)

mansuryildirim avatar mansuryildirim 01 Ağustos 2014 14:34:08

10

emir berke zincididen sonra en iyi erkek çocuk oyuncu

gururalp avatar gururalp 06 Ekim 2013 10:56:47

8

karadayı dizisinde torun nazif kara rolünde oldukça başarılı hiç ara vermeden devam ederse ailesi yanında olup destek verirse çok iyi olur geleceğin jönlerinden olabilir ışık var umut var bu güzel çocukta

portiangel avatar portiangel 05 Mart 2013 15:16:47

10

Seni yerim yerim.Kim yaptı seni...ağzını burnunu saçlarını dişlerini gözlerini kirpiklerini bile yerim senin.gerçekmisin sen..bu nasıl bir lisan bu ne sevimli bir insan yavrusuuu...

Yandex.Metrica