“Ihlamurlar Altında” dizisiyle Ortadoğu’da da tanınan Bülent İnal, ismini vermek istemediği bir Suudi Prens’ten dedesini oynaması için teklif aldığını söyledi.
31 Temmuz 2012

Kıvanç Tatlıtuğ’dan sonra Bülent İnal da, Arap ülkelerinde büyük ilgi görüyor. Başrolünü Tuba Büyüküstün’le oynadığı “Ihlamurlar Altında” dizisi 22 Arap ülkesine yayın yapan Ortadoğu’nun en büyük televizyon kanalı MBC’de yayınlanan İnal’a Araplardan film ve reklam teklifi yağıyor.
Şu günlerde Star TV’de yayınlanan Kalpsiz Adam dizisinde oynayan İnal, ismini vermeyi istemediği bir Suudi Prens’le iki ay önce İstanbul’da bir araya geldiğini söyledi. Görüşmenin prensin yatında gerçekleştiğini anlatan İnal, “Prensle İstanbul’da görüştük. Dedesinin hayatını canlandırmamı teklif etti ve şu anda görüşmeler devam ediyor. Suudi prensin dedesi Osmanlı döneminde kaymakamlık yapmış ve birçok kahramanlık olayına da imza atmış. Eğer proje gerçekleşirse ben de prensin dedesinin 35’li yaşlarını canlandıracağım” dedi. İnal, daha önce de “Kurşun Yarası” dizisinde kaymakamı canlandırmıştı. Proje gerçekleşirse İnal, ikinci kez kaymakam rolüyle seyirci karşısına çıkacak.

Proje Türkiye’de çekilmeli

Dizi film tekliflerinde şartları olduğunu belirten İnal, “Yönetmen ve oyuncu kadrosunun bir kısmının Türk olmasını özellikle istiyorum. Ayrıca dizinin Türkiye’de çekilmesi şartım var. Çünkü hem orada, hem burada dizi çekmek çok zor” diye konuştu.

‘29 Ekim’de Kuveyt’teyiz’

Kuveyt Türk Büyükelçiliği’nin davetlisi olarak 29 Ekim’de Ihlamurlar Altında dizisindeki rol arkadaşı Sinan Tuzcu’yla birlikte Kuveyt’e gidecek olan İnal, “Kuveyt’in İstiklal ayı olduğu için 29 Ekim kutlamasının onur konuğu olarak etkinliklere katılacağız. Aynı zamanda reklam filminde oynadığım ve çekimleri Beyrut’ta yapılan İstikbal Mobilya firması için Dubai’ye de gideceğiz” diye konuştu.

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)