Ghostface cinayetlerinin son serisinden kurtulan dört kişi, “ Scream ” serisinin altıncı bölümü için geri dönmeye hazırlanıyor.
11 Mayıs 2022

Varıety'nin haberine göre Melissa Barrera (Sam), Jasmin Savoy Brown (Mindy), Mason Gooding (Chad) ve Jenna Ortega (Tara), dörtlüyü takip eden Spyglass Media ve Paramount Pictures serisinin bir sonraki filminde 2022'nin “Çığlık” filmindeki rollerini yeniden oynayacaklar. Woodsboro'yu geride bırakıp yeni bir bölüm başlatmaya çalıştıklarında. Ana çekimlerin yaz başında başlaması planlanıyor ve altıncı film  31 Mart 2023'te vizyona girecek.

Ortega ve Barrera, seride sırasıyla Tara ve Sam Carpenter kardeşler olarak rol alıyor. Barrera'nın karakterinin, Skeet Ulrich'in canlandırdığı orijinal “Çığlık” katili Billy Loomis'in biyolojik kızı olduğu ortaya çıkıyor. Gooding ve Brown, Jamie Kennedy'nin orijinal “Scream” karakteri Randy Meeks'in yeğenleri olan ikiz kardeşler Chad ve Mindy Meeks-Martin'i canlandırıyor.

Wes Craven tarafından yönetilen ilk dört film, gişede 600 milyon dolar kazandı ve “Çığlık” (2022) Ocak ayında vizyona girmesinden sonra dünya çapında 140 milyon dolardan fazla gişe yaptı.

Project X Entertainment'tan Vanderbilt, Paul Neinstein ve William Sherak, orijinal “Scream” senaristi Kevin Williamson ve Chad Villella'nın (Radio Silence'ın üçüncü üyesi), Spyglass'tan Gary Barber ve Peter Oillataguerre, Ron Lynch ile birlikte yürütücü yapımcı kadrosunda yer aldığı yeni projede, Cathy Konrad ve Marianne Maddalena.yapımcı olarak görev yapıyor.

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)