'Avatar: The Way of Water' Fragmanı: James Cameron'ın Uzun Süredir Beklenen Devam Filmi Sonunda Yayınlandı
10 Mayıs 2022

13 yıl ve sayısız gecikmeden sonra, 20th Century Studios nihayet James Cameron'un 16 Aralık'ta vizyona girecek “ Avatar 2”sine bir bakış yayınladı. Bu, tüm zamanların en yüksek hasılat yapan filminin uzun zamandır beklenen devamı niteliğinde. Devam filminin resmi adı “Avatar: Suyun Yolu”. 

Geçen yıl Çin'de yeniden gösterime giren ilk “Avatar” , dünya genelinde 2,8 milyar doları aştığında tüm zamanların (bilet satışlarına göre) en kazançlı filmi olarak “Yenilmezler: Endgame”i geride bıraktı  Amerika Birleşik Devletleri'ndeki orijinal gösterimi eşi görülmemişti ve film sinemalarda 10 ayı aşkın bir süre başarısını korudu.

İkinci “Avatar”da Neytiri rolünde Zoe Saldana, yeni rolünde Sigourney Weaver ve Jake Sully rolünde Sam Worthington da dahil olmak üzere orijinal filmin birçok oyuncu kadrosu yer alacak. Kadroya Ronal rolünde Kate Winslet, Dr. Karina Mogue rolünde Michelle Yeoh ve Varang rolünde Oona Chaplin de katılıyor. Yeni film, Sully ve Neytiri'nin ailelerini Pandora gezegeninde inşa etmeleri ve gelişmekte olan medeniyetine yönelik yeni tehditlerle savaşmaları ile sonuncusunun kaldığı yerden devam ediyor.

''Avatar 2''nin 16 Aralık'ta vizyona girmesi planlanıyor. Cameron ilk olarak 2014'te piyasaya çıkmayı hedeflediğini söyledi ve bu yılın ilerleyen zamanlarına kadar film yedi kez ertelendi.

“Avatar 2”nin yapımcılığını Cameron ve Jon Landau, yönetici yapımcıları Peter M. Tobyansen ve David Valdes ve yardımcı yapımcı Brigitte Yorke yapıyor.

İşte beklenen fragman...

 

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)