Nicholas Stoller'ın Kaleme aldığı George Orwell Klasik 'Hayvan Çiftliği'nin Animasyon Uyarlamasını Andy Serkis Yönetiyor
20 Nisan 2022

1945'te yayınlanan distopik masal, bir grup çiftlik hayvanının eşit, özgür ve mutlu olabilecekleri bir toplum yaratma umuduyla insan sahiplerine isyan etmesini izliyor. 1923 ile 2005 yılları arasında Time Magazine tarafından en iyi 100 İngilizce romandan biri olarak seçildi ve Orwell'e Geriye Dönük Hugo Ödülü kazandırdı. Daha önce John Halas ve Joy Batchelor'un 1954'te bir film uyarlaması yapması ve John Stephenson'ın 1999'da bir TNT TV filmine uyarlamasıyla radyo ve sahne için uyarlanmıştı.

Serkis, “Bu olağanüstü hikayeyi beyaz perdeye taşımak için çıktığımız zorlu yolculuk, sonunda Aniventure ve Cinesite'deki harika ekiple ortak olma fırsatıyla ödüllendirildi” dedi. “Birlikte Orwell'in her zaman alakalı başyapıtı olan versiyonumuzu duygusal olarak güçlü, esprili ve her yaş için sevilebilir hale getirmeyi umuyoruz. Sadece zamanımızın değil, gelecek nesillerin de hikayesi.”

Daha önce Venom: Let There Be Carnage , Mowgli: Legend of the Jungle ve Breathe , en son Matt Reeves'in The Batman filminde Alfred olarak yer alan Serkis, Emmy ve Altın Küre adayı bir aktör, film yapımcısı ve performans yakalama öncüsüdür.

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)