Rooney Mara, yönetmen Luca Guadagnino'nun yeni filminde Hollywood'un altın çağ ikonu Audrey Hepburn'ü canlandıracak.
07 Ocak 2022

Apple yayın hizmeti için başka bir projeye daha imza atıyor. Kameranın her iki tarafında bir çift güçlü yeteneği bir araya getiren bir Hollywood ikonunun biyografisi olacak. İki kez Akademi Ödülü adayı olan Rooney Mara, Call Me by Your Name ve Suspiria yönetmeni Luca Guadagnino tarafından yönetilecek olan Audrey Hepburn'ün biyografisinin yapımcılığını ve başrolünü üstlenecek. “The Giver”ın yazarlarından Michael Mitnick senaryoyu kaleme alıyor. Mara, 2011'de "Ejderha Dövmeli Kız" ve 2015'te "Carol" filmlerindeki performansıyla iki kez Akademi Ödülü'ne aday gösterildi. En son Bradley Cooper, Cate Blanchett, Toni Collette ve Willem Dafoe ile birlikte Guillermo del Toro'nun “Kabus Yolu”nda rol aldı. Mara'nın yaklaşmakta olan projeleri arasında, Frances McDormand, Ben Whishaw, Claire Foy ve Jessie Buckley'in de yer aldığı sekiz Mennonite kadını merkez alan Sarah Polley'nin “Women Talking” dizisi yer alıyor.

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)