Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Show TV'de Komedi Akşamı

31 Mayıs 2017 11:08

Show TV bu akşam ( 31 Mayıs) üç komedi filmini arka arkaya yayınlıyor ve izleyicilere keyifli anlar vaat ediyor. Saat 20:00'de Eyvah Eyvah, 22:15'te Neşeli Hayat ve 00:30'da Dursun Çavuş yayınlanacak. Ailecek keyifli anlar yaşamak isteyen izleyiciler bu komedi şölenini kaçırmasın.

Eyvah Eyvah

Hüseyin, Trakya'nın bir köyünde ninesi ve dedesiyle büyüyen bir delikanlıdır. İki büyük aşkı klarnet çalmak ve Müjgan ile hayatı mutlu devam ederken, hiç beklemediği bir olay onu köyünden ayırır. İstanbul'a gelen Hüseyin'e önce klarneti, sonra da şarkıcı Firuzan destek olacaktır. İstanbul'un gece kulüplerinde fırtına gibi esen Firuzan'ın hayatı rengârenk ve bir o kadar da karışıktır. Hüseyin'ile tanışınca hayatına hem kahkaha hem macera dahil olacaktır. 

Neşeli Hayat

Saadet zincirinden yediği darbenin ardından hayatı çöküşe geçen Rıza, geçimini sağlamak için noel baba kılığında bir oyuncakçıda çalışmaya başlar. Bir yandan saadet zincirinin davası ve mahalledekilerin ona tavrı ile başederken, diğer yandan problemli aile hayatını yoluna koymaya çalışmaktadır.

Dursun Çavuş

Hikâye 1973 yılında geçmektedir. Adıyaman'da yaşayan Dursun Çavuş postacılık yaparak geçimini kazanmaktadır. Ancak Dursun Çavuş'un oğlu Abuzer, Belediye Başkanı Reşat Ağa'nın kızına aşık olunca işler karışır. Ağayla arası bozulan Dursun Çavuş karısı Server ve arkadaşlarının gazına gelip emekliliğini ister ve belediye başkanlığına adaylığını koyar. Seçim kampanyaları boyunca sıradan bir vatandaş olan Dursun Çavuş'a destek veren hemşerileri Dursun Çavuş'un seçileceğine kesin gözle bakmaktadır...mmansuryıldırım

1 Haziran 2017 07:55

Televizyonlarda dizi görmekten bıkan seyirciye böyle alternitifler her zaman olmalı.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica