Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Adı Efsane'den Sürpriz Ayrılık

Adı Efsane'den Sürpriz Ayrılık
15 Mayıs 2017 17:18

Kanal D'nin sevilen ve kısa zamanda geniş bir hayran kitlesi yakalayan dizisi Adı Efsane'den beklenmedik bir ayrılık geldi. Dizinin başrol oyuncusu olan, Tarık Hoca rolünde izlediğimiz başarılı oyuncu Erdal Beşikçioğlu'nun diziye veda edeceği açıklandı. Bir süredir dillendirilen hadise sonunda gerçekleşecek ve sezon finaliyle birlikte birliktelik sona ercek.

Dizinin yapımcıları diziye başka bir transfer mi yapacak yoksa kalan karakterler üzerinden mi hikaye devam edecek bir açıklama gelmiş değil ama son yılların en sevilen oyuncularından Erdal Beşikçioğlu'nun ayrılığı önemli ve olumsuz bir gelişme olsa gerek. mmansuryıldırım

17 Mayıs 2017 12:50

Son dönemde artık televizyon izlemiyorum dizilerin süresi 150 dakika yı buldu onun yerine sinema filmi ve yabancı dizi izliyorum en son masum ve fi dizilerini seyrettim 60 dakikalık kaliteli güzel diziler demek istenirse oluyormuş adı efsane dizisine gelecek olursak erdal beşikçioğlu hatırına arda bakardım diziyi ayakta tutan oyuncuydu onun ayrılması ile dizinin ömrü fazla uzun olmaz gibi umarım yanılırım.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica