Universal, Başrolünü Tom Cruise’un Yer Alacağı ‘Mena’ Filminin Hazırlıklarına Başladı posteri

Universal Pictures‘ın vermiş olduğu bilgilere göre Gürcistan’da çekilecek olan ‘Mena’ filminin oyuncu kadrosunu açıkladı. Tom Cruise, ‘Edge of Tomorrow’ filminde çalışmış olduğu Doug Liman ile tekrardan bir araya gelecek. Barry Seal‘ın gerçek macerasına dayanan filmde bir fahişe ve pilot beklenmedik bir şekilde ABD tarihinin en büyük gizli operasyonların biri çalıştırmak için CIA tarafından işe alınırlar.

‘Ben, sisteme karşı çalışan kahramanların hikayelerini seviyorum ve Barry Seal hükumeti ve ülkeyi inanılmaz bir şekilde idare etti. Onun hikayesini yorumlamak, bize eğlenceli, gerilimli, komedili ve şaşırtıcı bir film kazandıracak.’ diyen  Liman’ın filmden daha hazırlık aşamasındayken ne kadar memnun olduğu da açıkça belli oluyor.

Mena filminde oynayacak olan diğer oyuncular arasında  Domhnall Gleeson, Sarah Wright, Jesse Plemons , Caleb Landry Jones, Jayma Mays, Benito Martinez, E. Roger Mitchell, Lola Kirke ve Alejandro Edda yer alıyor.

Temmuz ayında başlanılacak olan Mena’nın Gürcistan’dan sonra Cherokee, Clayton, DeKalb, Fulton, Gwinett, Morgan, Pickens gibi şehirler de çekimleri devam edecek.

Universal Pictures tarafından piyasaya sürülecek olan Mena, 6 Ocak 2017’de gösterime girecek.

Kaynak : kulturelması

Son Yorumlar (1)

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 29 Mayıs 2015 08:55:17

7

Filmin konusuna bakılırsa oldukça ilginç bir konusu var ve kadrosunda tom cruise varsa izlenir çünkü artık her filimde oynamıyor seçici davranıyor son dönem filimleri fena değil merakla bekliyorum filmi.

Yandex.Metrica