İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema-TV bölümü tarafından hazırlanan ve genç kısa filmcilerin filmlerini gösterebilecekleri mecralara bir yenisini ekleme amacıyla hazırlanan "Bilgi Kısa Film Günleri"nin Mayıs ayındaki konuk kısa filmcileri ve yönetmenleri sırasıyla şöyle: "Adak" (Tunç Erenkuş & Gürol Minareci); "Zehra ile Adalı" (Ardıç Özçinik); "Silahla Yaşamak" ve "Kırmızı, Mavi ve Griler" (Serdar Yılmaz & Burak Yedek); "Hasanoğlan" (İsa Özdemir & Enver Özüstün); "Sis" (Biray Dalkıran); "Bitti Fax Kağıdı / Anti-Film" (Özgür Yaşaroğlu); "Bu Seçim Bitmez" ve "İstanbul" (Kemal Çipe). Bu filmler arasında Metin Deniz ve Merih Akalın'ın rol aldığı "Adak" adlı film, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema-TV Bölümü öğrencileri tarafından üniversitenin desteğiyle çekilen ilk 35mm formatında film olmasıyla dikkat çekiyor.
31 Temmuz 2012
İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema-TV bölümü tarafından hazırlanan ve  genç kısa filmcilerin filmlerini gösterebilecekleri mecralara bir yenisini ekleme amacıyla hazırlanan "Bilgi Kısa Film Günleri"nin Mayıs ayındaki konuk kısa filmcileri ve yönetmenleri sırasıyla şöyle: "Adak" (Tunç Erenkuş & Gürol Minareci); "Zehra ile Adalı" (Ardıç Özçinik);  "Silahla Yaşamak" ve "Kırmızı, Mavi ve Griler" (Serdar Yılmaz & Burak Yedek);  "Hasanoğlan" (İsa Özdemir & Enver Özüstün); "Sis" (Biray Dalkıran); "Bitti Fax Kağıdı / Anti-Film" (Özgür Yaşaroğlu); "Bu Seçim Bitmez" ve "İstanbul" (Kemal Çipe). Bu filmler arasında Metin Deniz ve Merih Akalın'ın rol aldığı "Adak" adlı film, İstanbul Bilgi Üniversitesi Sinema-TV Bölümü öğrencileri tarafından üniversitenin desteğiyle çekilen ilk 35mm formatında film olmasıyla dikkat çekiyor.  


Ayrıntılı bilgi için:
Umut Canbaz
[email protected]

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)