6 Kasım’da vizyona girecek olan Aşk Geliyorum Demez sinema filminin başrol oyuncularından Tolgahan Sayışman, filmde kız tavlama sanatını ustalardan öğrendi.
31 Temmuz 2012

6 Kasım’da vizyona girecek olan Aşk Geliyorum Demez sinema filminin başrol oyuncularından Tolgahan Sayışman, filmde kız tavlama sanatını ustalardan öğrendi. Bir bölümü Mahmutpaşa’da bir han da geçen hikayede Gözde’yi (Bergüzar Korel), tavlamak isteyen Ali’ye (Tolgahan Sayışman) han esnafı cansız manken üzerinde prova yaptırdı. Önce Mankenci Atilla rolünde bir han esnafını canlandıran Yılmaz Gruda, çocukluğu ellerinde geçen Ali’ye (Tolgahan Sayışman) Gözde’yi (Bergüzar Korel) tavlaması için cansız mankenle ders verdi. Ardından hanın çaycısından(Ömür Arpacı) ayakkabıcısına (Hakan Bilgin) kadar herkes kız tavlama oyunundaki incelikleri tecrübelerine dayanarak Ali’ye anlattı. İzleyiciyi kahkahalara boğacak olan bu sahneler sırasında çok eğlendiklerini söyleyen Tolgahan Sayışman, “Cansız bir manken üzerinde bir kızı tavlamanın yöntemlerini öğreneceğim hiç aklıma gelmezdi. Sette herkes çok güldü ve inanılmaz eğlenceli sahneler ortaya çıktı” dedi.

Başrollerini Bergüzar Korel (Gözde), Tolgahan Sayışman (Ali), Zeki Alasya (İsmail), Altan Erkekli (Miran Dayı), Altan Gördüm (Erdoğan), Ömür Arpacı (Çaycı), Müfit Aytekin (Laz Dursun), Yılmaz Gruda (Mankenci Atilla), Hakan Bilgin (Ayakkabıcı Tahsin), Kemal İnci (Kayserili Nafiz), Yosi Mizrahi (Avukat Bilal), Sarp Apak’ın (İç Mimar Berkcan) paylaştığı “AŞK GELİYORUM DEMEZ” in senaryosu Murat Şeker ve Selami Genli tarafından yazıldı.

 YORUMLAR  ({{commentsCount}})
{{countDown || 2000}} karakter kaldı
{{comment.username}}
{{moment(comment.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)
{{reply.username}}
{{moment(reply.date).fromNow()}}
Uyarı:  Yorumunuz, yönetici tarafından onaylandıktan sonra tüm ziyaretçilerimiz tarafından görüntülenebilecektir. (Bu mesajı sadece siz görüyorsunuz)