Erkek Tarafı

TV Dizisi

2005

Hikâye, otuz beş-kırk yaşlarındaki taksi şoförü Kamil'in çevresinde geçer. Takım tutan, geleneklerine bağlı, rakı muhabbetini seven, argo konuşan Kamil bir türlü parayı denkleştirip düzgün bir eve taşınamamakta, uzatmalı sevgilisi Neslihan'la da evlenememektedir. Çocukluk arkadaşı Baki de boşanmak üzere olduğu için Kamil'e taşınmıştır. Tonguç ise Kamil'in eskiden özel şoförlüğünü yaptığı zengin patronunun yaramaz oğludur. Kızlar ve eğlence için evde ne var ne yok satması, yaptığı işleri batırması sonucu soluğu sokakta alınca Kamil'in yanına taşınır. Kamil ve uzatmalı sevgilisi manikürcü Neslihan arasında ise çok tansiyonlu bir aşk vardır. Neslihan zeki, tatlı ama çok sinirli bir kadındır. Hala evlenememiş olmak onu delirtmektedir. Bu da Kamil'le ilişkilerine yansımaktadır.

Künye

Yönetmen Filiz Gülmez , Filiz Gülmez
Senaryo
Yapımcı Mahmut Özden
Müzik Alp Erkin Çakmak , Ertan Haktanır
Görüntü Yönetmeni Ahmet Bayer
Tür Komedi
Özellikler Renkli
Ülke Türkiye
Etiketler Argo, Rakı, Taksi Daha Fazlası

Ekip

Yapımcı Elif Yakarçelik (Uygulayıcı Yapımcı)
Sanat Yönetmeni Yıldız Uysal (Sanat Yönetmeni)
Yönetmen Ekibi Filiz Gülmez (Yönetmen Yardımcısı)
Sanat Ekibi Yıldız Uysal (Kostüm Uygulama)
Makyaj Ekibi Tuna Önal (Kuaför)
Ses Ekibi Ünsal Öner (Ses Kayıt & Final Miks)
Cem Sancak (Ses Kayıt & Final Miks)
Coşkun Şahin (Ses Teknisyeni)
Mevlüt Ünal (Ses Teknisyeni)

Firmalar

Marmara Film (Yapım)

Son Yorumlar (14)

jose mourinho 14 Şubat 2011 08:41:02

benim de en sevdiğim dizilerdendi bittiğine çok ama çok üzüldüm bi zaman tekrardan başlar diye bekledim ama olmadı teşekkürler erkek tarafı güzel bir rüya gördük sayenizde.

emre84 avatar emre84 19 Mart 2009 08:28:03

Güzel bir diziydi cast mükemmel

teneketrampeto avatar teneketrampeto 06 Mart 2008 11:33:03

işte komedi dizimi buldum derken kaldırıldı..oyunculuk bi harikaydı..yazık o dönem bir istanbul masalı gibi lüzumsuz bir dizinin reyting kurbanı oldu bence..çok yazık..

leon jean reno avatar leon jean reno 15 Aralık 2007 00:38:12

10

çok güzel komik bir diziydi gerçekten mizah açlığı çekerken neden böyle güzel diziler yayından kaldırılıyor bir anlayabilsek tekrar vizyona konsun konabilir yazık böyle senaryolara  

hayzer 16 Ağustos 2007 10:12:08

Evet gerçekten şimdiye televizyonlarda izlediğimiz en sıkı espirilerin olduğu bir dizi böylemi harcanabilirdi.pes...hala bazen tekrarlarını rastladığımda zevkle izliyorum.ayrupa yakası bütün dizi boyunca 2 dakika gıdıklıyorsa.bu dizi her saniye kahka ha attırıyordu.birileri tam da komedi eksikliğinde bu diziyi tekrar değerlendirebilse.

sinemberberci 03 Temmuz 2007 10:29:07

10

2005 diye görünce şok oldum, iki yıl olmuş bu dizi oynayalı. hala aklımda ve hala belki yine yayınlanır diye bekler dururum. yaa ne güzeldi kardeşim be. cnbc zekasında ama türk yani. yuh nokta com diyorum bitirenlere. jenerik sözleri yeterdi. yazıkla r olsun

Yandex.Metrica