Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

En İyi Arkadaşım

En İyi Arkadaşım

7,59

(37 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Fantastik Komedi Fantastik, Komedi

Yönetmen: Hamdi Alkan Hamdi Alkan

Ülke: türkiye

Oyuncular: Müge Kahraman, Yılmaz Karakuzu, Mehmet Kurt, Büşra Ayaydın, Serhat Çokgezen, Cem Aktaş, Özgür Özgülgün, Abidin Yerebakan, Vural Buldu, Merve Dümer Devamını Gör...

Konusu : Konağı ele geçirip yerine "residence" dikmekte kararlı olan İrfan, yine haince bir plan hazırlayarak ev halkını zor durumda bırakır. İçinde 50 bin YTL olan bir çantayı, Nermin'e, onun saflığından ve bunaklığından yararlanarak imzalı bir makbuz karşılığında bırakırlar. "Bu para karar vermenizi kolaylaştırır. Eğer hala konağı satmak istemiyorsanız, yarın parayı verir, makbuzu alırsınız" diyerek çıkarlar. Akşam Tolga ve Derya eve döndüklerinde Nermin'e parayı aldığı için çok kızarlar. Ertesi gün İrfan geldiğinde parayı geri vermeyi kararlaştırırlar. Gece herkes uyuduğunda İrfan ve adamları gizlice eve girip çantayı çalarlar. Ertesi sabah İrfan eve geldiğinde Tolga ona konağı satmak istemediklerini ve parasını iade edeceklerini söyler ama çanta ortada yoktur. İrfan onlara parasını geri vermeleri için on iki saat süre tanır. Yoksa onları kanuni yollara başvurabileceğini ve konağı alabileceğini söyler. Ev halkı zamanında parayı İrfan'a teslim edebilecekler mi?Barış'ın derdi ise yaz okulunda kurulan basketbol takımına girebilmektir. Mert takımda oynamakta ve Alara'nın ilgisini üzerine çekmektedir. Bu konuda Cino'dan yardım ister.Cin Okulu'nda Büyük Cin'in doğum günü kutlaması vardır. Okulun kötü cinleri Sıfırcı ve adamları Büyük Cin'e hediye ettikleri lanetli yüzükle onu kendi saflarına çekerler. Büyük Cin taktığı yüzük sayesinde artık Kötülükler Kraliçesi Eris'in sadık bir hizmetçisi olmuştur. Gülperi ve Cino Büyük Cin'e ne olduğunu anlamaya çalışırken, yüzük Cino'nun eline geçer. Onu Cino'nun elinden almanın bir yolu vardır ama bu yol Cino'nun yok olmasına neden olabileceği ihtimali yüzünden Büyük Cin'i düşündürmektedir.Kahrolsun PKK

2 Ocak 2021 02:12

Bu dizinin adını bile anmam birileri tarafından yasaklandı çünkü.

Cevap Yaz

Kahrolsun PKK

8 Ekim 2020 20:53

Ezgi Yeşiltan Alara'nın kız kardeşi rolündeydi, kesin bilgi net %100.

Cevap Yaz

Kahrolsun PKK

8 Ekim 2020 20:52

Bu dizide oynayan tanınmamış genç nesil oyunculardan Zekeriya Karakaş, Aziz Özuysal, Özgür Özgülgün, Batuhan Kapar, Sena Eğeryılmaz, Kerem Altaylar, Beliz Aksoy, Ceyda Su Ünal, Yılmaz Karakuzu, Ezgi Yeşiltan, Kutay Balkuvar, Aleyna Tilki, Merve Doğan (sahte Gökçe Kırgız), Tuğçe Şartekin, Başak Özel, Merve Dümer, Gizem Kara kesin kayda değer.

Cevap Yaz

Kahrolsun PKK

8 Ekim 2020 20:49

Şiar Botan Çetinkaya'yı da hiç bilmiyorum. O da öylesine figürandır bana göre.

Cevap Yaz

Kahrolsun PKK

8 Ekim 2020 20:48

Sibel Küçükgörür'ün hangi rolde olduğunu hiç bilmiyorum. Muhtemelen gerçek ismi ve yüzünün büyüklüğü dolayısıyla Seyfi'nin karısı rolündedir %90.

Cevap Yaz

Kahrolsun PKK

8 Ekim 2020 20:46

Gizem Caferoğlu 2020 itibariyle 80 yaşındadır. Oyunculuğa başladığında 67 yaşındaydı. Bu dizi harici başka bir dizide oynamadı hiç. 29-30, Affedilmeyen, Deniz ile Mehtap ve Eksik Etek gibi 9-10 bölümlük hiç bilinmeyen dizilerde oynadıysa bilemem. Gizem ismi sadece bir tek bu kadına yakışıyor. Herkes haklı. Bu isim Buğlem dışındaki diğer bayan isimlerinden çok kötü. Şeytan bu ismi herkese süslü göstertiyor.

Cevap Yaz

Kahrolsun PKK

8 Ekim 2020 20:33

Allah kahretsin ya, Ferdi Atuner'i saymayı unuttum!

Cevap Yaz

Kahrolsun PKK

8 Ekim 2020 20:32

Dilara Türeli Umur Özyurt Nazar Ulaş Cansu Akar Melis Sılacı Gizem Caferoğlu Sibel Küçükgörür Şiar Botan Çetinkaya No name isimleri alfabetik yazdım bu arada. Hamdi Alkan, Tolga Savacı, Görkem Yeltan, İcmal Aktuna ve Mehmet Ulay olmasaydı sizi oyuncu yapmazlardı. Hele o Eris rolünü canlandıran Gizem Caferoğlu... Akıllara zarar! Diksiyon sıfır, gerçek isim sıfır, konuşma tarzı sıfır, oyunculuk sıfır, ses sıfır, tip sıfır! Ancak ağlamayı, bağırmayı, delirmeyi, kaba konuşmayı, kötülük yapmayı ve İslam'a hakaret etmeyi bilir. Haliyle böyle biri asla en iyi oyuncu olamaz. Türkiye'deki konservatuvar mezunlarına hakarettir bu.

Cevap Yaz

Kahrolsun PKK

8 Ekim 2020 20:21

57. bölümdeki Eris'i görürseniz diksiyonunun, konuşma tarzının, oyunculuğunun, sesinin ve tipinin Solmaz ve Hanife gibilerine kıyasla çok kötü olduğunu anlarsınız. Kadın resmen İslam'a hakaret ediyor dizide rol icabı böyle oyuncu mu olur ya?

Cevap Yaz

Kahrolsun PKK

8 Ekim 2020 20:17

Eris karakteri 3 kere değişti. 1. Ayrın Sargın (15. bölümün bitişinde ismi yazıyor) 2. Zafer Rengin Baykal 3. Gizem Caferoğlu (Maalesef Türkiye'deki en yaşlı Gizem bu üzülerek söylüyorum ben bu kaynağı Linkedin'den aldım Türkiye'deki diğer ünsüz Gizem'ler 2020 itibariyle en fazla 35-40 yaşlarındalar) Eris karakterini canlandırabilecek birinin estetikli ve uzun boylu olup en az 55-60 yaşlarında olan biri lazım.

Cevap Yaz
Yandex.Metrica