Zirvedekiler

7,87

( 12 kişi yorum yaptı )

Zirvedekiler

TV Dizisi

1994

Bu, ne pahasına olursa olsun zirveye ulaşmak ve sürekli zirvede kalmak için verilen büyük uğraşların öyküsüdür... Güzelliğinin ve şöhretin doruğunda bir film yıldızı Zeynep ve bir rastlantı sonucu tanıştığı, sonra sevdiği, sonra da evlendiği zengin, güçlü ve yakışıklı iş adamı Şahin’in öyküsü. Tüm servetini Zeynep’in ayaklarına serecek kadar tutkulu, onun için ölümü bile göze alacak kadar yürekli, genç kadına büyük bir aşkla bağlı Şahin, gerçekte Zeynep’in tanıdığından çok farklı bir kişiliğe mi sahipti?.. Evdeki Şahin’le, iş dünyasındaki Şahin’i birbirinden ayıran gizem neydi?.. Bir yandan ailesine şefkatle kol kanat geren ideal bir eş, diğer yandan ucu cinayetlere varan karanlık ilişkilerde acımasız, ürkütücü, sırlarla dolu bir adam. Aile içi ve şirkette sürekli tırmanan gerilimin doruğu nda gelişen beklenmedik olaylar, Şahin ve Zeynep’in ortak geleceği için zirvede olmak ya da olmamak kavşağında bir düğüm noktası oluşturacaktı. Tıpkı yaşamla ölüm arasında olduğu gibi…


18 Bölüm

Künye

Yönetmen Halit Refiğ
Senaryo ,
Yapımcı Türker İnanoğlu
Müzik Melih Kibar
Görüntü Yönetmeni Hakan Gürtop
Süre 47 dk
Tür Dram
Özellikler Renkli
Ülke Türkiye
Etiketler Çaba, Hırs, Zirve Daha Fazlası

Ekip

Yapımcı Yılmaz Ekmekçi (Genel Koordinatör)
Kurgu Yıldız Demir (Kurgu)
Özlem Akbalcıoğlu (Kurgu)
Sanat Yönetmeni Gül Oğuz (Sanat Yönetmeni)
Kostüm Tasarım Yudum Yontan (Kostüm Tasarım)
Yapım Ekibi Fehmi Tengiz (Yapım Amiri)
Erol Emerli (Prodüksiyon Ekibi)
Dursun Tosun (Prodüksiyon Ekibi)
İbrahim Uğurlu (Set Amiri)
Ümit Özdemir (Set Ekibi)
Özcan Deniz (2) (Set Ekibi)
Mehmet Yıldız (Set Ekibi)
Yönetmen Ekibi Yağız Akaydın (Yönetmen Yardımcısı)
Sunay Babahan (Yönetmen Yardımcısı)
Jan Brindizi (Yönetmen Yardımcısı)
Kamera Ekibi Kaan Batıbeki (Kamera Asistanı)
Işık Ekibi Turgut Köse (Işık Şefi)
Turgut Erkan (Işık Asistanı)
Halil Gündüz (Işık Asistanı)
Adnan Yurdaer (Işık Asistanı)
Ses Ekibi Türker Parlakçelik (Ses Kayıt)
Süleyman Balçın (Ses Kayıt)

Firmalar

Erler Film (Yapım)

Son Yorumlar (12)

freddie 19 Ocak 2015 17:23:05

Senaryosu itibariyle Berbat bir diziydi. Böyle bi kadro, tek başına çok daha iyisini çıkarırdı. Bakmayın şimdi oynamadığına daha 5 sene öncesine kadar Show tv'nin en çok tekrarını verdiği diziydi Cennet mahallesi gibi. Show showturk showmax. Baştan sona izleme fırsatı yakaladığım için biliyorum. Ayrıca bu dizi 2011 yılında Aydan Şener'in başrolde oynadığı YILLAR SONRA dizisinin orijinaliydi. Erler Film bunu hep yapıyor. Arka Sokaklar çiçek taksi cennet mahallesi roman havası alev alev sibel cümbüş sokak gırgıriye... Bu diziyi çekeceğine Zehirli Çiçek, Böyle mi Olacaktı çeksene adam.

Kleberson avatar Kleberson 24 Ekim 2014 04:32:13

herzaman seyretmek isteyip birtürlü seyredemedigim dizi

Aslan42902 avatar Aslan42902 28 Eylül 2010 15:12:09

10

iyi bir dizi yapmışlar şimdikinlere göre çok çok iyi

yesilcamtutkunu avatar yesilcamtutkunu 23 Ocak 2009 20:06:01

Gülsen bubikoglunun ilk tv dizisi kadroda cok önemli isimler yer almakta

turgut1955 avatar turgut1955 23 Ekim 2008 09:17:10

5

Zirvedekiler yapımı 1993 Yönetmen Halit Refiğ yapımcı Türker inanoğlu senaryo safa önal Erdoğan tünaş müzik melih kibar Görüntü yönetmeni hakan gürtop sanat yönetmeni Gül oğuz ışık yönetmeni bendim show tvin ikinci dizisi on sekiz bölüm çekildi bu dizide çok önemli oyuncular vardi şimdi artik böyle diziler çekilmez artık böyle büyük. oyuncular bir araya gelmez Antalyada eşref kolçakin eşref abinin konuşmasini desdekliyorum alkişliyorum eşref abin laflarini anlıyan anlamiştır kültür bakani para veriyor yeni yapımcılara çok film çekildi niçin yeşilçamin sinema emekçileri yok yeri geldikeri zaman yeşilçam filmlerini ve yardımcı oyuncularını ve sinema emekçılerini eleştirler beğenmezler ve yeşilçamin mirasini yemekdende vaz geçmezler gönül isterdiki gül oğuzun yapımcılinı ve yönetmenliyini yaptığı türkan şorayın ve hakan balamirin oynadiği dizin ekibi yeşilçam sinema emekçileri olsa iyi olurdu gül oğuzda içimizden biri bu dizide çok isterdim yeşilçam sinema emekçileri olsun nedense olmuyor bu dizi show de çok izlen diziydi bir büyük sinema ustasi HALİT REFİĞ dizisidir. MEKANI CENNET OLSUN..

travolta avatar travolta 10 Şubat 2008 20:02:02

kendi döneminin en iyi filimlerinden...rahmetli yılmaz zafer basarili

Yandex.Metrica