Şehnaz Tango

Bölümler

1. Sezon 1. Bölüm
1994-10-03
Şehnaz, kocası Muhsin'den boşandıktan sonra kızları Gülşen ve Nurşen ile birlikte, yeni bir hayata başlar. Duygulu ve ailesine düşkün olan "Tango" lakaplı Muhsin ise Şehnaz'dan boşandıktan sonra Türkiye'nin her tarafını dolaşır, ancak aradığı mutluluğu bulamaz ve ailesinden ayrı yaşayamayacağını anlayarak, geri dönmeye karar verir.
1. Sezon 2. Bölüm
1994-10-10
Tarık Bey ile Rana Hanım'ın evliliklerinin 40.yılıdır. Aynı gece Nurşen, arkadaşı Ergün'ün yerine sahneye çıkmak zorundadır, fakat Şehnaz, kızının okul bitene kadar çalışmasını istememektedir. Bu nedenle Nurşen, o gece babasıyla yemeğe çıkacağını söyleyerek, kulübe gider. Tarık Bey ise karısına, kızı ve torununa bir sürpriz yapmak ister.
1. Sezon 3. Bölüm
1994-10-17
Şehnaz'la barışmak isteyen Muhsin, ilginç bir yol bulur: Bu buluşu sayesinde artık Şehnaz, sürekli Tango Muhsin'i hatırlayacaktır. Hamiyet ise kocası Mehmet'in kendisini aldattığına artık emindir. Hatta, bunu kanıtlamak için bir dedektif bile tutar. Mehmet artık gece gündüz takiptedir.
1. Sezon 4. Bölüm
1994-10-24
Şehnaz, Muhsin'e kiralık ev aramaktadır. Bu arada dedektiften fotoğrafları alan Hamiyet, kocasının kendisini Şehnaz'la aldattığı kanısına varır. Muhsin'le sokak sokak dolaşıp, ev arayan Şehnaz'ın olanlardan haberi yoktur. Hamiyet ise heryerde Şehnaz'ı arayıp bulamayınca, sonunda onun evine gitmeye karar verir.
1. Sezon 5. Bölüm
1994-10-31
Hamiyet'in dedektife çektirdiği, Şehnaz ile Mehmet'in fotoğrafları, elden ele gezmektedir. Şehnaz ile Mehmet, neden buluştuklarını çevrelerine anlatamazlar. Derken, imdatlarına Bülent yetişir, babasıyla, Şehnaz'ın kendisi için sünnet düğünü planladıklarını anlatır. Güya Hamiyet'e sürpriz yapmak istemişlerdir. Muhsin, bu yalanın kabul görmesinde yardımcı olur, ancak o da Şehnaz'ı çok kıskanır ve sürekli ondan kaçmaya başlar.
Yandex.Metrica