Adını Sen Koy

TV Dizisi

2016

Üniversiteyi bitirdikten sonra aile şirketinin başına geçerek hızla ilerleyen ve kısa sürede holding sahibi olan Ömer’in, bu yükselişinin karakterini de etkiliyor. Bu değişim, Ömer’in, hayatı başarıya endeksli bir güç oyunu olarak görmesine ve dünyayı maddi düzeyde algılamasına sebep oluyor. Artık duygulara ve kadınlara yer olmayan hayatında annesinin, babasını ve kendilerini başka bir erkek için terk etmiş olması, Ömer’in kadınlarla ilişkisinin de belirleyicisi oluyor. Masumiyetin ve saflığın temsilcisi olarak gördüğü Ayşe dışında bütün kadınların çıkarcı, güvenilmez hatta tehlikeli olduğunu düşünüyor. Ayşe ise abisinin yok saydığı kalbinin biri için heyecanla atmasını, abisinin aşık olmasını, evlenip kendisi gibi mutlu bir yuva kurmasını istemekte, bunun için çırpınmaktadır. Genç yaşında aşık olduğu Nihat’la evlenen Ayşe, kocasını deliler gibi sevmekte ve yaşadığı mutluluğu abisinin de yaşamasını istemektedir. Günlerinin sayılı olduğunu bilmeyen Ayşe için Ömer’in evliliği en önemli mesele haline gelmiştir.

Ekip

Senaryo İnan Güngören (Senaryo)
Yapımcı Suat Şenel (Yapım Koordinatörü)
Kurgu Bahadır Aydın (Kurgu)
Kostüm Tasarım Nurten Sümek (Kostüm Tasarım)
Yapım Ekibi Murat Toker (Yapım Sorumlusu)
Nazmiye Yılmaz (Proje Tasarım)
Yönetmen Ekibi Emre Bahadır Çırakoğlu (Yardımcı Yönetmen)
Heycan Kaya (Reji Koordinasyon)
Hızır Hamza (Reji Koordinasyon)
Gizem Acar (Reji Ekibi)
Aytuğ Işık (Reji Ekibi)
Yazım Ekibi İnan Güngören (Senaryo Ekibi)
Kamera Ekibi Soner Buvan (2. Ekip Görüntü Yönetmeni)
Uğurcan Çetin (2. Kamera Asistanı)
Murat Sezen (D.I.T. Operatörü)
Makyaj Ekibi Oğuzhan Tunç (Kuaför)
Oyuncu Seçimi Hasan Uyar (Cast Sorumlusu)

Firmalar

Birsel Film (Yapım)
TRT (yayıncı)
Star TV (Yayıncı)
TV8 (Yayıncı)

Son Yorumlar (2)

SarpBayhan avatar SarpBayhan 19 Ekim 2018 16:41:12

Dizi bugün (19 Ekim 2018) 390.bölümüyle final yapıyor. Bu dizinin final yapmasında hiç şüphesiz başrol oyuncuları Erkan Meriç ve Hazal Subaşı'nın diziden ayrılmasının etkisi büyük. Dizi TRT'deki ilk sezonunda çok iyiydi ancak ikinci sezondan itibaren Star'a geçince ilk sezonun heyecanı kalmadı. Diziye renk katan Alev, Sevim, Hilmi Yılmaz, Mert Yılmaz gibi karakterler ilk sezon sonunda diziden ayrıldı. İkinci sezonda biraz olsun Sabah ve Kerem aşkıyla reytinglerde var'olmaya çalışılsa da ikinci sezonda Sabah, Kerem, Nihat, Ayşe karakterleri ve dizinin başrolündeki Ömer ve Zehra karakterleri yani Erkan Meriç ve Hazal Subaşı diziden ayrılınca üçüncü sezona bambaşka bir dizi olarak girdi. Eski kadrodan 1-2 isim dışında neredeyse hiç eser kalmadı. Diziye Cenk Torun, Dünya Aydoğdu, Mert Öcal gibi isimler geldi ama yinede tutmadı bu yüzden final yapıldı. Güzel bir diziydi keşke devam etseydi ama olmadı.

SarpBayhan avatar SarpBayhan 05 Aralık 2016 15:57:04

TRT1'de Hafta içi her akşam yayınlanan güzel bir aile dizisi. Kağıt üzerinde formalite evliliği yapan ancak zamanla birbirlerine aşık olan Ömer ve Zehra'nın hikayesi. Dizinin kötü karakterleri ise Alev ve Yener.

Yandex.Metrica