Üçüncü Göz

(Üçüncü Göz)

Yorumlar

devrim1978 01 Kasım 2017 23:24:37

Ne güzel günlerdi seni tanımış olmak ne güzeldi yüreği güzel insan nurlar içinde yat benim için güzel bir deneyimdi ve yıllar sonra burada adımı görmek mutluluk verici...

MGUNAY avatar MGUNAY 07 Mart 2015 13:21:56

7

evet Orhan Oğuz'un sikıcı bir filmi İki Başlı Dev, Dönersen Islık Çal ve Manisa Tarzanı yönetmenizin daha güzel filmleridir.

Göztepe avatar Göztepe 06 Mart 2015 23:09:57

9

Saçı sakalı uzamış haliyle Tarık Akan'a yönetmen rolü yakışmış Tarık Akan'ın sanatsal filmlerinden birisi. Ama filmin sıkıcı olduğunu söyleyebilirim buna rağmen film hoşuma gitti fakat filmin sıkıcı,gerici sahneleri bir hayli var. Filmin başlarında f ilm çekeceği yerleri gezen eliyle birşeyler yapan tabi bunun anlamını yönetmenler daha iyi bilir. Daktiloyla senaryo yazan yalnız yaşayan bir yönetmen'in psikolojik hallerini ve yaşamını ele almış bol ödüllü bir film.

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 17 Şubat 2015 09:07:08

8

Çok iyi bir film beklediğimden iyi çıktı aydın bunalımı yaşayan tunç adlı bir yönetmenin bunalımlarını anlatan ilginç bir film bu filimde tarık akan oscarlık oynamış ayrıca meral konrat ın da iyi bir performansı var tarık akan a kamran usluer dublajı çok yakışmış selçuk özer tarık akan ın kaçmaya çalıştığı köylü geçmişini oynuyor oda iyi sayılabilecek bir performans göstermiş senaryo çok iyiydi allah rahmet eylesin nuray oğuz iyi iş çıkarmış tez kaybettik sinemamız adına ücüzü orhan oğuz görüntü yönetmeni olarak yani sinematoğrafi olarak iyi iş çıkarmış filmin giriş jeneriği ve bitiş jeneriği çok iyi film şu an youtube mevcutken izleyin kolay kolay film beğenen biri değilim bu ilginç filmi çok beğendim tavsiye ederim.

aliharman avatar aliharman 02 Haziran 2011 01:24:06

8

bu filmde bebek oyuncu olarak oynadım ve hala izleyemedim meraktan ölüyorum ailem film ekibiyle bolca vakit geçirmiş bisürü anıları var ama ben daha filmi bile izleyemedim bu filmi bulmam gerek yardımcı olacaklara şimdiden tesekkur ederim

carloss 05 Kasım 2005 17:38:39

10

böyle bir film ne görüldü ne duyuldu sen sanat harikasısın tarık abiii

Yandex.Metrica