Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Sütü Bozuk

Sütü Bozuk

7,14

(18 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Macera Macera

Yönetmen: İrfan Atasoy İrfan Atasoy

Ülke: türkiye

Oyuncular: Arzu Okay, Ünsal Emre, Tuncer Necmioğlu, Semih Servidal, Leman Akçatepe, İsmail Hakkı Şen, Mehmet Yüksel, Abdurrahman Palay, Sacide Keskin, Zafer Önen Devamını Gör...

Konusu : Bir pavyon şarkıcısı yüzünden bütün servetini kaybedip hayatı mahvolan bir adamın öyküsü.sinemaadamı

7 Aralık 2016 20:36

şu filmi bi türlü sansürsüz bulup ta seyredemedik. bu ne be kardeşim vhs si bulup seyrediyoruz tv den tek fark buzlama yok film 69 dk. bir film den tad almak için onun orjinal ve kesik olmayan halini seyretmek lazım. film güzel bir film. filmde ünsal emre aşkı için her türlü fedakarlığı yapıyor ama sevdiği kadın nankör ve paragöz ona çeşitli oyunlar oynayarak elindeki tüm parasını kaybetmesine sebep oluyor. hani arzu okay da kötü kadın rolünü çok iyi canlandırmış. en sonda ünsal dan kurtulmak için cebine bir paket uyuşturucu koyup hapse yolluyor. mahkemedede uydurduğu yalanlarda cabası. o sahne de orhan babanın batsın bu dünya parçası rahmetli ünsal abinin hüzünlü bakışları insanın adeta içini yakıyor. yıllar sonra tuncer necmioğlu ile karşılıyor ünsal oda sokaklarda dilenci konumuna düşmüş arzunun onunda hayatını mahfettiğini görüyor. filimin finalinde ise ünsal arzuyu çok güzel bir şekilde cezalandırıyor. onu çarşafın içine koyup duvardan duvara vuruyor. filmin yönetmeni de irfan atasoy . yılmaz duru ile birlikte gazinoda bir sahnede görünüyor irfan abi. film çok güzel bir şekilde yönetmiş. sonu çok acıklı bitiyor ismail hakkı şenin ünsalı vurduğu sahnedede içim parçalandı. ünsal emre ve arzu okayın en güzel filmlerinden biridir.

Cevap Yaz

liondaddy

4 Şubat 2016 15:58

Son sahnesi izleyici de şaşkınlık yaratmış bir filmdir. Farklı bir final sunulmuş belkide seyirciye. Fakat ben filmi genel olarak beğendim. Arzu Okay klasik erotik filmlerinde ki sahnelerini bu filmde de sürdürmüş.

Cevap Yaz

silvester

15 Kasım 2015 10:39

Yorumlara bakıyorum da,genelde hep son sahneye atıfta bulunulmuş.Belki biraz abartılı olmuş ama,Yeşilçamda da bir ilk.Benim o sahneden başka takıldığım da,Ünsal Emre bu filme kiremit rengi giysiyle başlamış,kiremit rengi giysisiyle de bitirmiş.Bu filmde harcanan bütçe,Yeşilçam ın en az harcanan bütçe sıralamasında ilk ona girer.Filmin netliği birazcık bozuk . Video film değilse,İrfan Atasoy,filmin kalitesinden de kısmış.Kötü film mi? Hayır ama daha net,daha zengin sahnelerle film üst düzey olabilirdi...................Silvester.

Cevap Yaz

aliozer

7 Kasım 2015 17:37

filmin bir son sahnesi vardır ki türk sinemasının gelmiş geçmiş en komik sahnesidir. Efsane olmuştur.

Cevap Yaz

bysiirtli56

1 Eylül 2015 12:25

çok muthiş unutamayacağım bir film .müzikleriyle konusuyla oyuncuların başarılı rolleriyle mükemmeldi

Cevap Yaz

benimsinema

9 Temmuz 2015 21:47

Senaryosu saglam taa ki dom sahneye kadar. Ne geregi vardi öyle sahneye. Silah bicak kullansaydi daha gercekci olurdu. Maalesef bu son sahne filmin tadini bozmus. Onun disinda hersey iyimis bence.. arzu okay a yakismis bu rol. Ayrica sarkilari seslendiren sanatci yeliz dir. Erotik film degil ayrica

Cevap Yaz

delikadir39

11 Mart 2015 01:34

Erotik sahneler makaslanmış,bu belli.Erotik filmlerde sürekli oynayan bir oyuncunun yaptığı rolü yapmış bu filmde Arzu Okay.Önüne gelenle sevişmiş.İzlenebilir. Filmde talebe rolündeki adam da 35-40 yaşlarındaydı.Genç diyorlardı.Göz var nizam var yani.

Cevap Yaz

35DarkMan35

8 Şubat 2015 14:53

Bu Film Erotik Değildir Ayrıca Filmde İrfan Abi^de figüran olarak meyhane sahnesinde oynamıştı gürünce şaşırdım böyle bir üstad nasıl olurda figüran olarak oynar sonradan yönetmen olduğunu anlayınca anladım durumu .

Cevap Yaz

performer

29 Kasım 2014 00:10

tahmin edildiği kadar kötü bir film değil bence. arzu okay'ın çarşafa sarılarak ünsal emre tarafından duvardan duvara vurularak öldürülme sahnesi enteresan bir sahne olmuş.

Cevap Yaz

gezgin1903

4 Ekim 2013 02:04

son sahnesi acayip saçma bir film

Cevap Yaz
Yandex.Metrica