Sınıfta Şenlik Var

8,05

( 7 kişi yorum yaptı )

Sınıfta Şenlik Var

Sinema Filmi

1975

Künye

Yönetmen Atilla Gökbürü
Senaryo
Yapımcı Yücel Çakmaklı
Görüntü Yönetmeni Tosun Bayri
Süre 85 dk
Tür Duygusal, Gençlik, Komedi
Özellikler 16 mm, 35 mm, Renkli
Ülke Türkiye

Ekip

Yapım Ekibi Naci Duru (Yapım Amiri)
Kamera Ekibi Necdet Taşçıoğlu (Kamera Asistanı)
Işık Ekibi İsmet Yurtçu (Işık Şefi)

Firmalar

Elif Film (Yapım)

Son Yorumlar (7)

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 09 Nisan 2015 18:36:48

4

Hababam sınıfı filminin etkisiyle çekilmiş nerdeyse bire bir sahneleri olan vasat bir film sadece filme bir aşk hikayesi eklenmiş ve kız erkek aynı okula gidiyorlar gerisi aynı amatörce çekilmiş görüntü ve ışıklandırması kötü dublajdada aynı kişi bir kaç kişiyi seslendirmiş sadece erdinç gökçay ilk oyunculuğu olmasına rağmen başrolde iyiydi neden devam etmemiş anlamadım bu filim yerine hababam sınıfını bir daha izleyin daha iyi.

gemilervebiz avatar gemilervebiz 28 Haziran 2014 16:42:57

4

O yillarda cekilen hababam sinifi serisinin kopyasi, basarisiz bir film

beyzacetin avatar beyzacetin 04 Eylül 2013 11:48:39

4

Basit, önemsiz bir film. Oldukça da kötü bir taklit kokusu aldım bu filmde. Belki vakit gecirmek için izlenebilir ama özel olarak vakit ayıracagım bir film degil kesinlikle.

performer avatar performer 16 Ekim 2008 09:23:10

tutan bir iş hemen taklit edilir. 1975 yılında çekilen bu film aynı yıl çekilen hababam sınıfı filmlerinin kopyası. filmin  dar bir bütçe ile çekildiği belli. kısıtlı oyuncu ve aynı mekanlarda geçen planlar. atilla gökbürü'nün tek filmi. genelde mill i ve dini içerikli filmlerin yönetmeni yücel çakmaklı ile  çalışan gökbürü bu ilk filminde fena sayılmaz. 3 yıldız bir film. izlemesenizde olur. zaman geçirmek ve film hakkında fikir sahibi olmak için izlenebilir. film en son cine5 kanalında yayınlandı. senaryo başarılı, film yönetimi eh işte, görüntü yönetmeni tosun bayri'de filmin yönetmeni gökbürü gibi pek deneyimli değil. müzikler moğollar'ın düm-tek albümünden araklama, baştan sona aynı albümü çalmışlar. yapımcı yücel çakmaklı bu filmi tamamen ticari kaygı ile üretmiş belli. filmin seslendirme çalışmaları bile düşük bütçe ile çekilmiş belli. hem aynı kişi birkaç kişiyi seslendirmiş hemde popüler seslendirme sanatçıları yani kaşesi pahalı sanatçılar kullanılmamış.

emrahcakmak avatar emrahcakmak 03 Ekim 2007 18:54:10

filmi dün izledim cem gürdabıda görünce daha bi duygulandım

cansu.demir24 09 Haziran 2007 03:37:06

Kötü değil, vakit gecirmek icin izlenebilir. Ben küçükken izlemiştim.

Yandex.Metrica