Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

Sekreter

Sekreter

7,63

(22 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 1 Ocak 1970 Dram Duygusal Macera Dram, Duygusal, Macera

Yönetmen: Temel Gürsu Temel Gürsu

Ülke: türkiye

Oyuncular: Ertuğrul Bilda, Ali Sururi, Gül Vergon, Muhip Arcıman, Neriman Köksal, Tolga Savacı, Hülya Avşar, Aynur Akarsu, Zülfükar Öner, Baykal Kent Devamını Gör...

Konusu : Hülya liseyi bitirmiş genç ve güzel bir kız'dır.Bir şirkette sekreterlik işi bulmuştur..Ancak şirket'in patronu Hülya'ya rahat vermez..Tolga ise zengin bir ailenin tek çocuğudur. Mirasın dağılmaması için babası Tolga’yı amcasının kızıyla zorla evlendirmek ister. Tolga ise fakir bir ailenin kızı Hülya’ya aşıktır. Babası Tolga’yı vazgeçirmek için Hülya’ya bir tuzak hazırlar....Göztepe

22 Eylül 2019 21:00

Bazı mesajları barındıran güzel bir film Hülya Avşar'ın güzelliği iyi oyunculuğu filmin senaryosunun güzelliği ile iyi bir film. Ali Sururi ile Yüksel Gözen'i özellikle çok başarılı buldum filmde.

Cevap Yaz

enigmacuture

4 Kasım 2018 23:06

kadınların gördüğü taciz ve cinsel saldırı üzerine mesaj verme odaklı güzel bir olabilirmiş aslında. ama tam olacakken olamamış. hülya avşar'ın abartılı oyunculuğu ve inandırıcı olmayışı bunda etken.

Cevap Yaz

performer

23 Kasım 2017 00:04

1970'li yıllarda yeşilçam da sıkça kullanılmış bir hikayenin 1985 yılındaki modern versiyonu.

Cevap Yaz

Rıza_Nur

26 Temmuz 2016 12:56

Tolga Savacı'nın en iyi filmi.Sırasıyla Aynur Akarsu,Nejat Gürçen,Yüksel Gözen ve Baykal Kent dikkat çekiyor.

Cevap Yaz

Kpax08

21 Ağustos 2013 18:31

Ragıp Saka rolündeki rahmetli Ali Sururi çok başarılı oynamış. Oyunculuk genel anlamda fena değil. Akıcılık güzel, sıkmıyor. Romantizm, komedi hepsi bir arada, akraba evliliğine de değinerek ince bir mesaj veriyor. Kısaca ben filmi başarılı buldum.

Cevap Yaz

beyzacetin

14 Eylül 2012 18:18

ben küçükken tv de yayınlandıgında sansürsüzdü bence en ilginç yanı lezbiyen rolündeki belkıs ın sevgilisiyle yataktaki sahnesi. Cesur ve farklı bir sahne türk sineması için

Cevap Yaz

kartal tibet tutkunu

14 Haziran 2012 04:14

Bana göre bu film onca vasat sayılan filmler kadar kötü değil 7/10 puan

Cevap Yaz

performer

13 Haziran 2012 23:59

rahmetli erkan esenboğa'nın seçtiği güzel müziklerle süslenmiş güzel bir film. filmde sakıp sabancı kısmen anlatılmış. temel gürsu'nun usta elleriyle çekilmiş bir 80'ler klasiği.

Cevap Yaz

DEMIR CAN

23 Şubat 2009 16:49

Filmin jeneriği girerken Hülya Avşar'ın iç çamaşırıyla daktilonun üzerinde oturmuş şekilde poz verdigi fotograf muhteşemdir.

Her ne kadar konusu biraz gerçek dışı olsa da, gene de izlenmeye değer bir filmdir.Biraz masalsıdır.Öyle zengin ve iyi niyetli bir iş adamı da kolay kolay çıkmaz her sekreterin karşısına.Hele ki bu kapitalist düzende, özlem duydugumuz patronları, iş adamlarını hayal ettirir.Tabii kötüleri de örnek olarak gösterir, gerçekte böyleler ama biz böyle olmasını isterdik demeye getirir.Gerçekte ne  o kadar kötü, ne de o kadar iyi iş adamlarına, patronlara rastlamak mümkün degildir.Sonuçta o kadar para pul sahibi, mevki sahibib iş adamı zaten gider kendisine rahatça bir metres tutar, niçin kalkıp da duvara açtıgı bir delikten sekreterini gözetlesin ki?"Bir yandan da ülkemizdeki cinsel açlığa mı gönderme yapıyor", diye de düşünmüyor degilim aslında.Cinselliği zamanında ve dpgru şekilde yaşyamamış kişiliklerin bir şekilde sapık olacagından mı bahsediliyor?Bunlar da bence uzun uzun tartışılacak noktalarıdır filmde deginilen konuların.

Cevap Yaz

enigmacuture

19 Aralık 2008 11:59

iyi bir film

Cevap Yaz
Yandex.Metrica