Arkadaşlar Arasında

3,38

( 4 kişi yorum yaptı )

Arkadaşlar Arasında

Sinema Filmi

2013

4 farklı hayat hikayesi olan 4 yakın arkadaşı Ayvalık'ta bir gece rakı masasında bir araya getiren hikaye izleyenleri bambaşka sohbetlerle buluşturacak. Denizin ortasında aşk, aile ilişkileri, ayrılık, kutlama ve hayata dair tüm duyguların rakı eşliğinde masaya yatıran 30'lu yaşlarında 4 erkeğin sohbeti izleyen herkese kendi hayatından bir parçayı anımsatacak.

Künye

Yönetmen Gökhan Horzum
Senaryo
Yapımcı Gökhan Horzum , Sercan Çiçekoğlu , Sedat Akdogan
Müzik Sıla Gençoğlu
Görüntü Yönetmeni Hans Selikovsky , Bahadır Eren
Vizyona Giriş Tarihi 20 Aralık 2013
Süre 76 dk
Tür Dram, Gençlik, Komedi
Ülke Türkiye

Ekip

Kurgu Aylin Zoi Tinel (Kurgu)
Deniz Bulut Güner (Kurgu)
Sanat Yönetmeni İsmet Bosna (Sanat Yönetmeni)
Kostüm Tasarım Ömürcan Baykara (Kostüm Tasarım)
Yönetmen Ekibi Melodi Tözüm (Yardımcı Yönetmen)
İnci Balabanoğlu Ahıska (Yardımcı Yönetmen)
Kamera Ekibi Ömer Kılınç (Kameraman)
Ses Ekibi Ali Ekber Doğan (Ses Mühendisi)
Orçun Kozluca (Ses Tasarım & Final Miks)
Oyuncu Seçimi Asiye Kocaman (Cast Direktörü)

Firmalar

Organize Filmler (Yapım)
Pinema (Dağıtımcı)
Hasılat 12.218,0 TL
Toplam İzleyici 2.742
Vizyonda Kaldığı Hafta 7 Hafta

Son Yorumlar (4)

mansurx avatar mansurx 18 Eylül 2016 03:28:14

4

Film baştan sona klişe bir konuya sahip bir grup arkadaşın hayatlarından memnun olmaması ve dertlerini ıssız bir koyda rakı masasında dertleşip anlatmasının hikayesi gökhan horzum kavak yellerinde senarist olarak fena değildi zaten filmde kavak yelle rinde oynayan ibrahim kendirci ve deniz alan da oynuyor oyuncuları elinden geleni yapmış ama hem senaryo zayıf hemde tek mekan da ıssız koyda geçiyor bazen geçmişe gitme sahneleri olmasa dahada kötü olabilirmiş film 76 dakikalık kısa süresi filmin en güzel yanı yönetmen gökhan horzom un ilk uzun metrajı senaryo da kendine ait bu yüzden filme olumluda bakmama rağmen malesef vasat bir filmden öte değil son olarak filmde küfür,içkili sahneler ve azda olsa +18 sahne olduğunu filmin ailecek izlmeye uygun olmadığını da filmi izleyeceklere önceden söyleyeyim.

Tepegöz avatar Tepegöz 09 Aralık 2014 19:15:42

4

Kadrosu konusu iyi ama zayıf bir film olmuş arkadaşların yazdığı gibi bende pek beğenmedim filmi

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 09 Aralık 2014 15:00:40

3

Film tek bir mekanda ıssız bir koyda geçiyor bir grup arkadaşın hayatlarından memnun olmayışı anlatılıyor anlatınlara bakarsak halleri vakitleri yerinde anlatılanlarda normal şeyler kısaca ne hikayesi inandırıcı ne karakterler inandırıcı vasat bir il k film denemesi.

baran34 avatar baran34 25 Aralık 2013 00:35:10

3

Gökhan Horzum'un bu kadar cılız bir film çekmesine bir anlam veremiyorum. 4 kankanın hayatlarından memnun olmayışlarının rakı sofrasında iyi kafayla dillendirilmesini film yapmak Türk sinemasına bir ihanettir. Bir de Kültür bakanlığından maddi deste k almışlar. Zaten filmin izlenme oranı 500 kişiyi bile bulmadan gösterimden kalkar. Şimdilik 150 kişi izlemiş( 4 günlük sonuç). Film neredeyse tek bir mekanda geçiyor.(ıssız bir koy). Filmin finalindeki muzurluğa hiç gerek yoktu.

Yandex.Metrica