Uyarısız Şiddet: ATM

7,25

( 1 kişi yorum yaptı )

Uyarısız Şiddet: ATM

(Uyarısız Şiddet: ATM)

Sinema Filmi

2011

Gecenin ilerleyen saatlerinde ofislerindeki yılbaşı kutlamasından çıkan David Hargrove (Brian Geraghty – The Hurt Locker, The Cameleon) ve Emily Brandt (Alice Eve - Man In Black III, The Raven, She Is Out Of My League) hiç akıllarında yokken yavaş yavaş flört etmeye başlarlar.
Dönüş yolunda arabada onlara eşlik eden iş arkadaşları Corey’nin (Josh Peck – Wild About Harry, What Goes Up) para çekmesi gerektiği için bir ATM’de dururlar.
Rutin hayatları içerisinde sürekli yaptıkları bu aktivite, gençler için korkunç ve umutsuz bir yaşam mücadelesine dönüşecektir. Kimliği belirsiz, yüzü dahi görünmeyen garip bir adam ATM’nin kapısında onları beklemekte ve dışarı çıkmalarına izin vermemektedir. Saatler ilerledikçe gece ayazı bastıracak, günün ağarmasını beklemek gi ttikçe zorlaşacaktır. Gençlerin hayatta kalabilmek için bu esrarengiz adamla kovalamaca oynamaktan başka seçenekleri yoktur.

Künye

Yönetmen David Brooks
Senaryo
Müzik David Buckley
Vizyona Giriş Tarihi 13 Temmuz 2012
Süre 90 dk
Tür Gerilim, Korku
Ülke ABD Kanada

Firmalar

Pinema (Dağıtımcı)
Hasılat 180.912,0 TL
Toplam İzleyici 18.269
Vizyonda Kaldığı Hafta 16 Hafta

Son Yorumlar (1)

pleiadess avatar pleiadess 09 Ağustos 2012 20:55:04

8

filmin başları sıkıcı ortasında az biraz hareket var sonu ise anlamsız ve saçma ; Adam kim neden tüm bunları yaptı sonunda hayatta kalanın akıbeti ne oldu tüm sorular havada kalıyor

Yandex.Metrica