Lale Devri

Bölümler

1. Sezon 1. Bölüm
2010-09-14
Günümüzün acımasız iş hayatı içinde filizlenen ve farklı dünyalardan iki aileyi düşman edecek bir gerçek aşkın hikayesi... Geleneklerine bağlı, Anadolulu Ilgaz Ailesi, Lale Devri’nin zirvesindeyken, İstanbullu ve cemiyet hayatının tanınan ailesi Taşkıranlar Lale Devri’nin son demlerini yaşamaktadır. Ve iki ailenin yolu iş hayatının tam ortasında, büyük bir aşkla kesişir…
1. Sezon 2. Bölüm
2010-09-21
Lale ve Çınar'ın ailelerinden gizli evlenmeleri herkes üzerinde şok etkisi yapmıştır. Çınar'ın ailesi yeni evli çifti pek sıcak karşılamaz. Bu sırada Lale'nin ailesinin sahip olduğu yalıya haciz gelir. Zümrüt Taşkıran'ın damadı Çınar Ilgaz'a bir teklifi olacaktır. Lale ve Çınar ailelerinden ayrı yaşamaya başlarlar. Çınar'ın ailesi kabullenmekte güçlük çektikleri bu evliliği bitirme plan ı yaparlar. Lale, kayınvalidesi İkbal Ilgaz'ın yaptığı itirafla yıkılır. Birbirlerini çok seven Çınar ve Lale'nin evliliği bütün bu gelişmelere dayanabilecek midir?
1. Sezon 3. Bölüm
2010-09-28
Lale, kayınvalidesi İkbal Ilgaz’dan duydukları karşısında şok olur. Evden kimseye haber vermeden ayrılan Lale’ye ulaşılamamaktadır. Çınar, Taşkıran ailesini hacizden kurtarmak için gerekli girişimleri başlatmıştır. Zümrüt Taşkıran, Ilgaz ailesi tarafından tehtid edilir. Kendisinden kızının evlililğini bozması istenmektedir. Çınar ise umutsuzca karısı Lale’yi aramaktadır. Lale acaba nerededir ? Zümrüt Taşkıran ise kendisine yapılan şantaj karşısında şaşkındır. Lale ve Çınar’ın evliliği ailelerinin bu itirazları karşısında ayakta kalmayı başarabilecek midir?
1. Sezon 4. Bölüm
2010-10-05
Necip elindeki fotoğrafları Zümrüt'e göstermiştir. Zümrüt Taşkıran, Necip Ilgaz'ın tehditi karşısında nasıl bir yol izleyecektir? Yeşim'in Şefik ile görüştüğünü öğrenen Zümrüt, yalıda Yeşim'e hapis hayatı yaşatmaktadır. Ancak Yeşim, herşeye rağmen Şefik ile görüşmek için elinden geleni yapmaktadır. Bakalım iki aile arasındaki buzlar eriyecek midir?
1. Sezon 12. Bölüm
2010-12-11
Lale sonunda babasının ölümünün arkasındaki sır perdesini kaldırmış gerçeği öğrenmiştir. Hayatının en zor anlarını yaşamaktadır. Yeşim ablasına destek olurken Çınar’la ayrılması ve bir an önce bebeği aldırmasını öğütlemektedir. Lale, tereddütsüz her şeyden Çınar’ı suçlamaya başlamıştır tam bu sırada Zümrüt Taşkıran duruma el koyar. Zümrüt, Lale’yi kendisinin ve Çınar’ın masum olduğu konusunda ikna etmeye çalışmaktadır. Bütün bunlar yaşanırken yalıda Çınar’ın doğum g ünü hazırlıkları başlamıştır. Yeşim, Lale ve Çınar’ı ayırmanın başka bir yolunu bulmuştur bile. Yeni planı için Çınar’la öpüştüğü görüntülerin peşine düşer. Her şey planladığı gibi giderse Lale bu kez Çınar’ı asla affetmeyecektir. Necip, Çınar’ın doğum günü hediyesini bahane ederek Zümrüt’e büyük bir oyun oynamaktadır. Doğum günü partisi Çınar, Lale ve Zümrüt için büyük sürprizlere gebedir.
1. Sezon 15. Bölüm
2011-01-06
Necip ve Zümrüt’ün evlilik kararına en büyük tepkiyi Çınar verir. Lale annesin bu evlilikle bir şeyler planladığının farkındadır ve kendisinden beklenen tepkiyi göstermez. Evliliği onaylamaktadır. Bu durum karşısında Çınar şaşkına döner. İkili arasında büyük bir tartışma çıkar. Tüm bunlar yaşanırken, Yeşim’in gazetelere servis ettiği öpüşme görüntüleri sayesinde Çınar ve Yeşim gazetelere manşet olur. Yalıda yer yerinden oynar. Lale, Çınar ve Yeşim’den hesap soracaktır. Bu olaydan sonra ne Çınar’la ne de Yeşim’le ilişkisi eskisi gibi olmayacaktır. Yeşim evi terk eder. Zümrüt, hapisten çıkar çıkmaz evlilik hazırlıklarına başlar. Necip Bey, Zümrüt’le evlenmek zorunda olduğu için son derece mutsuzdur ve sade bir nikâhla bu işi bitirmek ister. İki ay çok çabuk geçer ve düğün günü gelip çatar. Zümrüt, Necip’ten habersiz, tüm sosyetenin yıllarca konuşacağı bir düğün organize etmiştir. Fakat düğün gecenin tek sürprizi değildir. O geceden sonra yalıda yaşayan herkesin hayatı ebediyen değişecektir.
1. Sezon 17. Bölüm
2011-01-20
Lale’nin ölümü üzerinden altı ay geçmiştir. Çınar karısını kaybettikten sonra her şeyden vazgeçmiş ve inzivaya çekilmiştir. Lale’nin ölümünden kendisini sorumlu tutmaktadır. Çiftlik evinde derbeder bir hayat sürmektedir. Ne hayatla ne de işle ilgisi kalmamıştır. Aileden kimsenin sözünü dinlememektedir. Bir tek Yeşim’in kendisine yaklaşmasına izin vermektedir. Yeşim tek aşkı Çınar’ın iyileşip hayata dönmesini sabırla beklemektedir. Necip, Lale’nin ölümünden sorumlu olduğunu bildiği için vicdan azabı duymaktadır. Zümrüt’e eskisine nazaran daha iyi davranmaktadır. Evliliğin sadece kağıt üzerinde kalacağını düşünen İkbal, ikilinin her geçen gün birbirlerine daha çok yakınlaşmasından rahatsızlık duymaktadır. Necip’i büsbütün kaybetmekten korkan İkbal’in bu yalan evliliği bitirmek için güzel bir planı vardır. Reyhan, Mehmet’le ilişkisini düzelttiğini düşünmektedir. Çınar’ın yokluğunda şirkette her şeyi kontrolü altına almıştır. Reyhan için hayatında neredeyse hiçbir sorun kalmamıştır ama bu fırtınan önceki sessizlikten başka bir şey değildir. Yeşim, Ilgaz Holding’te çok başarılı işlere imza atmıştır ama en büyük amacı Çınar’ın onun aşkını görmesini sağlamaktır. Çınar’ın her şeyiyle yakından ilgilenmektedir ve sabırla beklemektedir. Oysa Çınar’ın amacı başkadır. Bir an önce Lale’sine kavuşmak isteyen Çınar’ın acı bir planı vardır.
1. Sezon 16. Bölüm
2011-01-13
Lale, Necip'i atlatmaya çalışırken büyük bir kaza geçirir.Kazaya sebep olan Necip, aynı zamanda olayın tek tanığıdır.Şarampole yuvarlanmış arabayı gördüğünde ne yapacağını şaşırır.Bütün bunlar olurken düğünde herkes Necip'i aramaktadır.Damat birden bire ortadan yok olmuştur.Çınar, Lale?ye sert davrandığını düşünür ve onunla konuşmak için düğüne geri dönmeye karar verir.Fakat dönüş yolunda kaderin ona hazırladığı oyundan habersizdir.Arabada sıkışan Lale?nin durumu çok ciddidir.Yardım gelmiştir ve uzun uğraşlar sonrasından Lale arabadan çıkarılmıştır.Necip Lale'nin ambulansa bindirildiğini gördükten sonra düğüne geri dönmeye karar verir.Kazaya sebep olduğunu kimsenin bilmesine izin vermeyecektir.Kaza haberi düğüne ulaşır.Herkes hastaneye koşar.Lale?nin durumu çok ciddidir bir an önce müdahale edilmezse Lale de bebek de ölecektir.Doktorlar Çınar?dan kızı ve karısı arasında seçim yapmasını ister.Bu sırada kaza soruşturması da başlamıştır ve Necip soruşturmaya müdahale ederek delilleri karartmaya çalışır.Çınar hayatının en zor seçimini yapar ve umutla doktorlardan gelecek iyi haberi beklemeye başlar
1. Sezon 21. Bölüm
2011-02-19
Çınar’ın evlilik kararı karşısında şaşkına dönen Ilgaz’lar hemen hazırlıklara başlar. Her şey Çınar’ın istediği gibi büyük bir gizlilikle yapılacaktır. Böylece Yeşim, nikâhı öğrenmeyecek ve engel olmaya çalışamayacaktır. Zehra’nın Çınar’la evleneceğinden haberi yoktur, öğrendiğindeyse Nedret Hala’ya hayır diyemez. Necip Bey, biricik oğlu Çınar’ın, sevmediği birisiyle evlenerek hayatını zindan etmesine izin vermeyecektir. İkbal’e rağmen Çınar’ı son kez uyarmaya kararlıdır. Zümrüt, henüz kendine itiraf edemese de Necip’e aşık olmuştur. Kocasının güvenini kazanabilmek için Çınar’ın nikahını Yeşim’den saklayacaktır. Yeşim ise Çınar’a bir türlü ulaşamamaktadır. Her koşulda Çınar’ın gölgesinde kalan ve bu durumdan nefret eden Reyhan, Çınar’ın hayatını düzene sokup, işlerin başına geçmesini istememektedir. Reyhan ilk kez ailesine ihanet eder ve söz konusu evliliği durdurabilecek tek kişinin kulağına nikâhın yerini fısıldar. Yeşim nikahı engelleyebilmek için çaresizce çabalayacaktır. Tam başardığını düşündüğü sırada ise kaderin ona hazırladığı yeni oyundan habersizdir.
1. Sezon 23. Bölüm
2011-03-05
Patlayan flaşlar altında Çınar’la öpüşmek zorunda kalan Toprak çok sarsılmıştır. Bu durum Çınar’ı da çok üzer. Yeşim dahil tüm aileyi Toprak konusunda son kez uyaran Çınar, kapalı kapılar ardında da Toprak’a bütün bunlara katlanmak zorunda olmadığını, istediği zaman boşanabileceklerini söyler. Toprak’ın yeni bir hayat kurmasına yardım edeceğine dair de söz verir. Zümrüt, kızını durdurmaya çalışır fakat Yeşim’in mücadeleden vazgeçmeye niyeti yoktur. Yeşim, annesinden alamadığı desteği Reyhan’dan almaktadır. Reyhan ve Yeşim’in yakınlıklarını fark eden Necip, kız kardeşinin Yeşim’e haber uçurduğunu anlamıştır. Zümrüt, Necip’in kendisi hakkındaki fikirlerini değiştirmeyi başarmıştır. Necip, zaman zaman karısına haksızlık ettiğini fark eder. Tam da bu sırada İkbal ve Özcan, Zümrüt’ü oyuna getirmeyi başarır. Zümrüt’ün bir anlık zafiyeti İkbal’in eline kocaman bir koz olarak döner. Yeşim aldığı büyük haberle havalara uçar. Çınar’ı elde etmek için planlar yapmasına gerek kalmamıştır. Haberi Çınar’la paylaştıktan sonra, onunla sonsuza kadar mutlu yaşayacağını sanmaktadır.
1. Sezon 24. Bölüm
2011-03-12
Çınar, Yeşim’in hamile olduğuna inanmaz, bu durum Yeşim’i kahreder. Hamile olduğunu ispatlayan Yeşim, Çınar’ın hemen boşanarak kendisi ile evleneceği hayalleri kurmaya başlar. Bu konuda Çınar en doğru kararı verdiğini düşünerek Toprak’la dertleşir. Yeşim’in anne olmaya hazır olmadığını, sırf kendisini elde etmek için bebeği doğurmak istediğini düşünmektedir. Toprak, Çınar’ı nasıl yönlendirecektir? Yeş im, olanlar yüzünden tüm Ilgaz ailesini ayağa kaldırsa da, olan kendine olacaktır. Yaşadığı her şeye rağmen rahattır, çünkü taşıdığı küçük sırrına çok güvenmektedir.
1. Sezon 25. Bölüm
2011-03-19
Herkes Yeşim’in bebeği aldırdığını düşünmektedir. İkbal hariç bütün aile vicdan azabı duymaktadır. İkbal’in, Zümrüt’e karşı tavırları Nedret’i ve Necip’i rahatsız etmiştir. İkbal, Necip’i Zümrüt’e kaptırmak üzere olduğunu anlamıştır. Rakibi kadar genç ve güzel görünmeye karar verir. Toprak, Çınar’ın dert ortağı ve akıl hocası olmuştur. Yeşim’in toparlanmasına yardım etmesi için Çınar’a yol gösterir. Çınar zor günlerine kendisine destek olan Yeşim’i hayata bağlamak niyetindedir. Tekstil fabrikasını Taşkıranlara devredecektir. İşin başında da Yeşim olacaktır. Bu karar Taşkıranlarca hoş karşılansa da, Ilgaz’lar aynı fikirde değildir. İlk kez Çınar ve Necip gerçek bir fikir ayrılığı yaşayacaktır. Kerem’in uyuşturucu satıcılarıyla başı ciddi bir şekilde belaya girmiştir. Acilen yüklü miktarda paraya ihtiyacı vardır ve durumun vahametinden kimsenin haberi yoktur. Toprak’ın temiz, gururlu, iyi niyetli halleri Çınar’ı çok etkilemektedir. Yurt dışından gelen arkadaşı ve eşiyle buluşmaya Toprak’ı da götürür. Güzel bir gece geçirirler. Çınar her geçen gün Toprak’a daha da yakınlaşmaktadır.
1. Sezon 27. Bölüm
2011-04-02
Ilgaz Holding’de çıkan yangın ucuz atlatılır. Toprak ve Kerem’i kaçıranlar sonunda Çınar’a ulaşmayı başarır. Çınar, Toprak sayesinde ikisini de zarar görmeden kurtaracaktır. Kerem’in uyuşturucu kullandığını öğrenen Çınar çok öfkelenmiştir. Necip, iki kadın arasında kalmıştır. İkbal, Zümrüt’ün son hamlesi yüzünden Ağva’dan eli boş dönmek zorunda kalır. Necip onunla birlikte olmak yerine eve dönmeyi tercih etmiştir. Zümrüt ise ilanı aşk ettiği Necip’ten bir cevap beklemektedir. Kapadokya’dan kaçan Remzi soluğu kızının yanında alır ve gördükleri karşısında şaşkına döner. Remzi, Toprak’ın Havva’dan çok daha yağlı bir kapı bulmasından oldukça memnundur. Remzi’nin tavırları yalıdakileri şaşkına çevirir. Sürekli kusan ve uyuklayan Yeşim’in bu halleri dikkat çekmeye başlamıştır. Yaşadıklarının normal olup olmadığını anlamak için doktoruyla görüşen Yeşim, sırrını doktoru Cansel’le paylaşır. Ama bu sırrın başkaları tarafından da anlaşılabileceğinden habersizdir.
1. Sezon 26. Bölüm
2011-03-26
Çınar ve Toprak'ın yavaş yavaş yakınlaştıklarını fark eden Yeşim, bir an önce Toprak'tan kurtulmak istemektedir, Reyhan?ın da yardımıyla Toprak'ın geçmişini araştırmaya karar vermiştir. Reyhan, Yeşim cephesinde kendisine sağlam bir yer edinmiştir. Tekstil şirketinin devri konusunda Çınar'a destek vererek işin başına genel müdür olarak atanmayı başarır. İkbal, Necip?i Zümrüt?e kaptırmamak için yaptığı planın ikinci aşamasına gelmiştir. Necip'le baş başa bir gece organize etmeye çalışmaktadır, tek engeli Nedret'tir. Nedret farkında olmadan her şeyi bozmaktadır. Nedret'e rağmen buluşan ikiliyi bu kez Zümrüt engeli beklemektedir. Kerem uyuşturucu satıcılarına olan borcunu ödeyebilmek için annesi ve ablasından para ister fakat istediği miktarda parayı bir türlü denkleştiremez. Zamanı kalmamıştır, başı gerçekten beladadır ve tüm iyi niyetiyle Toprak'a yardım etmek isterken, içinde bulunduğu belaya Toprak'ı da çeker. Uyuşturucu mafyası ikisi için kötü bir sürpriz hazırlamıştır.
1. Sezon 28. Bölüm
2011-04-09
Ilgaz Holdingde çıkan yangın ucuz atlatılır. Toprak ve Keremi kaçıranlar sonunda Çınara ulaşmayı başarır. Çınar, Toprak sayesinde ikisini de zarar görmeden kurtaracaktır. Keremin uyuşturucu kullandığını öğrenen Çınar çok öfkelenmiştir. Necip, iki kadın arasında kalmıştır. İkbal, Zümrütün son hamlesi yüzünden Ağvadan eli boş dönmek zorunda kalır. Necip onunla birlikte olmak yerine eve dönmeyi tercih etmiştir. Zümrüt ise ilanı aşk ettiği Necipten bir cevap beklemektedir. Kapadokyadan kaçan Remzi soluğu kızının yanında alır ve gördükleri karşısında şaşkına döner. Remzi, Toprakın Havvadan çok daha yağlı bir kapı bulmasından oldukça memnundur. Remzinin tavırları yalıdakileri şaşkına çevirir. Sürekli kusan ve uyuklayan Yeşimin bu halleri dikkat çekmeye başlamıştır. Yaşadıklarının normal olup olmadığını anlamak için doktoruyla görüşen Yeşim, sırrını doktoru Canselle paylaşır. Ama bu sırrın başkaları tarafından da anlaşılabileceğinden habersizdir.
1. Sezon 29. Bölüm
2011-04-16
Sıtkı’yı ikna etmeyi başaran Yeşim, Cansel’den Çınar’ın ziyaretini ve sebebini öğrenir. Cansel durumu idare etmeyi bilmiştir ama Yeşim, Toprak’tan hesap sormadan rahatlamayacaktır. Herkesin önünde masumiyetini ispatlayan Yeşim, Toprak’ı tüm aile ve Çınar’ın karşısında zor duruma düşürür. Zümrüt, Necip’le yaşadıkları muhteşem gece sonrası mutluluğunu gizleyememektedir. Zümrüt’ün tavırları, İkbal’in ikisi arasında gerçek bir ilişki başladığına emin olmasını sağlamıştır. İkbal çok mutsuzdur. Necip yalanlarla onu oyalamaya çalışsa da kandırmayı başaramaz. İkbal en büyük kozunu oynayamaya ve evliliği bitirmeye kararlıdır. Kapadokya’dan gelen Sultan, Yeşim yüzünden kendisini kötü hisseden Toprak’a destek olacaktır. Damadından sürekli bir şeyler isteyen Remzi’yi memlekete dönmeye ikna etme görevi de Sultan’a kalmıştır. Toprak’a karşı güçlenen Yeşim, Ilgaz’ların en büyük sırrını öğrenmeyi başaracaktır. Teyzesini ve babasını uğurlayan Toprak giderek kendine yaklaşan Sıtkı tehlikesinden habersizdir.
1. Sezon 30. Bölüm
2011-04-23
Sıtkıyı ikna etmeyi başaran Yeşim, Canselden Çınarın ziyaretini ve sebebini öğrenir. Cansel durumu idare etmeyi bilmiştir ama Yeşim, Topraktan hesap sormadan rahatlamayacaktır. Herkesin önünde masumiyetini ispatlayan Yeşim, Toprakı tüm aile ve Çınarın karşısında zor duruma düşürür. Zümrüt, Neciple yaşadıkları muhteşem gece sonrası mutluluğunu gizleyememektedir. Zümrütün tavırları, İkbalin ikisi arasında gerçek bir ilişki başladığına emin olmasını sağlamıştır. İkbal çok mutsuzdur. Necip yalanlarla onu oyalamaya çalışsa da kandırmayı başaramaz. İkbal en büyük kozunu oynayamaya ve evliliği bitirmeye kararlıdır. Kapadokyadan gelen Sultan, Yeşim yüzünden kendisini kötü hisseden Topraka destek olacaktır. Damadından sürekli bir şeyler isteyen Remziyi memlekete dönmeye ikna etme görevi de Sultana kalmıştır. Topraka karşı güçlenen Yeşim, Ilgazların en büyük sırrını öğrenmeyi başaracaktır. Teyzesini ve babasını uğurlayan Toprak giderek kendine yaklaşan Sıtkı tehlikesinden habersizdir.
1. Sezon 31. Bölüm
2011-04-30
Necip’in babası olduğunu ve yıllarca kandırıldığını öğrenen Çınar mahvolmuştur. Ortadan kaybolur. Kimse ona ulaşamamaktadır. Herkes gibi Toprak’ta Çınar’ı bulmaya çalışmaktadır. Necip ve İkbal’i öğrenen Nedret, çok öfkelenmiştir ve yalıyı terk eder. Reyhan ise bu durumu kendi lehine kullanmaya karar vermiştir. Herkese destek olmaya çalışır, abisiyle arasını iyi tutarak ve şirkette istediği konuma gelmeyi planlamaktadır. Toprak, Çınar’ı bulmayı başarır, onu dinler destek olmaya çalışır, fakat eve dönmeye ikna edemez. Çınar yalıdakilerin yüzünü görmek istememektedir, otelde kalacaktır. Toprak onu otele bırakıp yalıya döner. Bunları öğrenen İkbal, Toprak’ı otele geri gönderecektir. Karısının yanında huzur bulduğunu anlayan Çınar için o gece dönüm noktası olacaktır. Karısı ve kızını alarak yalıyı terk etmeye karar vermiştir. Amacı her türlü beladan entrikadan uzak huzurlu bir hayat kurmaktır, herkesten gizli hazırlıklara başlar ama Yeşim’in buna izin vermeye hiç niyeti yoktur.
1. Sezon 32. Bölüm
2011-05-07
Toprak, gördükleri karşısında şaşkına dönmüştür. Yeşim, öpüşmenin verdiği cesaretle Çınar’ı ikna etmeye çalışır ama başarılı olamaz. Çınar’ın, Toprak’ın yaşananları gördüğünden haberi yoktur, öğrenirse kendinden uzaklaşmasından korktuğu içinde ondan saklar. Oysa Toprak Çınar’dan bir açıklama beklemektedir. Yeşim’in, Çınar ve Toprak’ı herkesten uzak bir evde baş başa bırakmaya hiç niyeti yoktur. Bunun için kardeşini kullanmaya karar vermiştir. Kerem’in Toprak’a karşı bir şeyler hissettiğini anlamıştır. Tüm iyi niyetiyle Toprak’ı korumaya çalışan Kerem, farkında olmadan Yeşim’in oyununa alet olacaktır. Bütün sırlar açığa çıktığı için Zümrüt ve Necip’in boşanacaklarından emin olan İkbal, ikilinin boşanma dilekçesini geri çektiklerinden habersizdir. İkbal ve Zümrüt arasında kalan Necip, İkbal’i daha fazla oyalamayacaktır. Ama Zümrüt her zamanki gibi büyük bir sürprize gebedir…
1. Sezon 33. Bölüm
2011-05-14
Zümrüt’ün hamile olduğunu öğrenen İkbal, şok geçirir ve tansiyonu yükselir, hastaneye kaldırılır. Bütün yalı hastaneye koşar ve Çınar’a haber verirler. Çınar önce bunun bir oyun olduğunu düşünür, hastaneye gitmek istemez. Toprak onu ikna edecek ve hastaneye gitmesini sağlayacaktır. Yalıda yaşayan herkes Zümrüt’ün hamile olduğunu öğrenmiştir. Zümrüt, kendinden emin çocuğunu doğurmaktan bahsederken, Reyhan ve Yeşim, Necip’in bu yaştan sonra böyle bir duruma izin vermeyeceğini söylerler. Zümrüt umursamaz görünse de duyduklarından memnun değildir. İkbal yalıya dönmek istememektedir. Çınar’a yanına taşınmak istediğini söyler. Annesine öfkesi geçmeyen Çınar bu duruma sıcak bakmamaktadır. Toprak yine Çınar’ı ikna edecektir. Çınar annesini hastaneden çıkarıp evine götürür. Yeşim yüzünden Çınar’a kızgın olan Toprak, Çınar’dan boşanmaya kararlıdır. Çınar ise Toprak’ın hala Yusuf’u sevdiğini düşünmektedir. Öfkelenen Çınar, İkbal’e Toprak’la anlaşmalı evlilik yaptıklarını ve artık boşanacaklarını söyler...
1. Sezon 34. Bölüm
2011-05-21
Çınar sonunda Toprak’a aşkını itiraf etmiştir. Toprak ne yapacağını bilemez ve ondan kaçar. Çınar yine elinde yüzükle kala kalmıştır fakat bu kez vazgeçmeye niyeti yoktur. Yarım kalan konuşmasını yapmayı başaracaktır. Toprak’a yüzüğü verir ve artık ondan bir cevap beklemektedir. Yeşim, doğacak bebeği için Cansel’le gebelik kursuna başlamıştır ve Kerem’den Toprak’ın Ürgüp’e geri döneceğini öğrenir. Çok mutlu olmuştur. Sonunda savaşı kazandığından emindir. Zaferini erken ilan eden Yeşim, Toprak’ın Çınar’a evet dediğinden habersizdir. Çınar ve Toprak’ın ilişkileri resmen başlamıştır ve mutluluktan uçmaktadırlar. Çınar karısı için harika bir sürpriz hazırlamaktadır. Toprak’ı oyuna getirme konusunda İkbal de yardımcı olacaktır. Sürprizlerle dolu gece güne döndüğünde Yeşim bombayı patlatır.
1. Sezon 35. Bölüm
2011-05-28
Çınar duyduklarına bir türlü inanmak istemez. Yeşim yine mutluluğuna gölge düşürmüştür. Öfkesinden deliye dönen Çınar, Cansel’in kapısına tekrar dayanacaktır. Cansel’e hesap sorar ve aldığı cevap hiç hoşuna gitmez. Yeşim’e aşık olan Cansel, Çınar’ın sert çıkışlarına karşılık verir ve büyük bir kavga çıkar. Yaşadıkları Necip’e ağır gelmektedir. Kendini iyi hissetmemektedir. Rahatsızlığını herkesten gizlemeye çalışır ama Reyhan abisinin iyi olmadığının farkındadır. Necip aracın içinde kalp spazmı geçirirken Reyhan’ın şoförü uyarmasıyla ölümden döner. Bu sırada bu kez işini şansa bırakmak istemeyen Çınar, Yeşim’i başka bir doktora götürür. Artık bir oğlu olacağından emindir. Çınar’a sırıl sıklam aşık olan Toprak, Yeşim’in hamileliğini ve Çınar’ın bunu öğrendiğini bilmemektedir. Tüm masumiyetiyle aşık olduğu kocasına kendisini teslim eder. Toprak’a hayır diyemeyen Çınar için her şey kör düğüm olmuştur.
1. Sezon 37. Bölüm
2011-06-11
Toprak, kimselere haber vermeden yola çıkmıştır. Çınar çaresizce her yerde karısını aramaktadır. Toprak’ın onu terk edip Ürgüp’e gidiyor olmasından endişelenmektedir. Reyhan oğlunun Mehmet ve Ece hakkında anlattıklarını ciddiye almamıştır. Ona göre kocası ve kuzeni iki iyi iş arkadaşından başka bir şey değildir. Necip’in boşanma kararı karşısında sarsılan Zümrüt kocasını ikna etmeyi başaramaz. Boşanmakta ısrarcı olan Necip bebeğin doğmasını istemektedir. Başka bir hastasının doğumu için hastaneye giden Cansel, Yeşim’in durumunu öğrenir. Yeşim’i yalnız bırakmayacaktır. Cansel’in uyarılarını umursamayan Yeşim hala Çınar’a ulaşmaya çalışmaktadır. Çınar ise sonunda Toprak’ın izini bulur. Toprak’ın dönmemek üzere Ürgüp’e gittiğini öğrenen Yeşim mutluluktan havalara uçar. Ama mutluluğu uzun sürmeyecektir. Çınar’ın Toprak’ın peşinden gittiğini öğrendiğinde kahrolur. Fakat vazgeçmeye hiç niyeti yoktur. Sevdiği adamı kaybetmemek için Ürgüp’e gidecektir. Ürgüp büyük buluşmaya hazırlanmaktadır.
1. Sezon 11. Bölüm
2010-11-30
Babasının intihar nedenini her şeyden çok merak eden Lale için aldığı mektup çok sarsıcı olmuştur. Suçlunun aileden biri olma ihtimali onu kahretmektedir. Çınar'dan yardım ister. Çınar ile beraber intiharın ardındaki sırrı çözmek için harekete geçer.Yeşim'in Ilgaz Holding'deki ilk işgünü olay olacaktır. İşler hiç de Yeşim'in hayal ettiği gibi gelişmezler. Holdingde Yeşim'i büyük bir sürpriz beklemektedir.Mehmet ve Ece'nin ilişkileri hızla ilerlemektedir. Bu durum Zümrüt'te büyük bir koz olacaktı r. Babasının intiharını çözmeye çalışan Lale'nin şahit olduğu olaylar karşısında kafası iyice karışmıştır.Necip, Çınar'a Lale'nin babasının ölüm sebebinin Zümrüt'ün uygunsuz fotoğrafları olduğunu anlatır. Bu gerçeği zor günler geçiren ve hamile olan Lale'den saklamaya karar verir. Araştırmasını sürdüren Lale, babasının gizli kasasına ulaşmayı başarır. Kasadan çıkan belgeler Çınar ve Lale ilişkisini bambaşka bir yöne savuracaklardır.
2. Sezon 38. Bölüm
2011-08-20
Toprak’ı ikna etmek için Ürgüp’e kadar giden Çınar başarılı olamaz. Bebeğin mutluluğunu her şeyin üstünde tutan Toprak kesin kararını vermiştir. Çınar ve Yeşim’in hayatından sonsuza kadar çıkacaktır. Yeşim’in umutsuzca Çınar’ın peşinden koşuyor olmasına öfkelenen Cansel tartışma sırasında Zümrüt’ün kanser olduğunu söyler. Annesinin hastalığını öğrenen Yeşim, İstanbul’a dönecektir. Kocasının Ece ile birlikteliğini öğrenen Reyhan’ın boşanmaya hiç niyeti yoktur. Mehmet ile evli kalıp Ece’yi kovarak onları cezalandırmayı planlamaktadır. Zümrüt’ün boşanmak için istediği tazminatın yankıları sürmektedir. İkbal sonunda Zümrüt’ün gerçek yüzü ortaya çıktığı için mutludur. Zümrüt Necip’e kanser olduğunu söyler fakat onu inandıramaz. Necip karısının kanser hastası olduğunu bizzat doktorundan öğrenecektir ve aldığı kararla herkesi şaşırtacaktır. Ablasının kaza yaptığını öğrenen Toprak hastaneye koşar. Çınar karısını bir dakika bile yalnız bırakmayacaktır. Toprak’ın birini daha kaybetmeye tahammülü yoktur, beklemek bile onu mahvetmektedir. Çınar’ın Toprak’ın peşini bırakmaya niyeti olmadığını anlayan Yeşim bir kez daha harekete geçer. Karnında taşıdığı sırrı bütün ülkenin duymasını sağlayacaktır.
2. Sezon 39. Bölüm
2011-08-27
Toprak ablasının ölümünden sonra yıkılmıştır. Ve yanında yine Çınar vardır.İstanbul`a dönen aşıklar bununda üstesinden gelebilecekler mi? Yeşim yine herkesi şaşırtan davranışlar sergiliyor.Hamile olduğunu açıklayıp üstelik bebeğin babasınında Çınar Ilgaz olduğunu gazeteci bir arkadaşına anlattı.Bakalım Çınar bunun karşısında neler yapacak.Zümrüt Hanım`ın kendisine gerçekten aşık olup olmadığını anlamak için mal varlığını devrettiğini sadece emekli maaşı olduğunu buna karşı hala onun yanında olu p olmayacağını Zümrüt Hanım`a sorar şok üstüne şok yaşayan Zümrüt Hanım`ın cevabı ne olacak? Reyhan Ece`yi evden kovar bunun üstüne şirketede gelemeyen Ece ortalıktan kaybolur.Mehmet ise boşanma davası açmak istediğini Reyhan`a söyler Reyhan ise şaşkındır.Toprak bunalımdadır onu yalnız bırakmayan Çınar onun bu haline çok üzülür ama elinden hiç bir şey gelmez.Çınar Ve Toprak`ın evine gelen Yeşim Toprak`ı ilaç içerken bulur intihara kalkışan toprak`ı Yeşim kurtaracakmı ?
2. Sezon 40. Bölüm
2011-09-10
Yeşim, Toprak ve Çınar'ı ayırma savaşına tüm cephelerde devam eder.Yeşim'in Toprak'a tuttuğu boşanma avukatı Okan, Toprak adına yüklü bir tazminat ister.Toprak'ın bu durumdan haberi bile yoktur.Reyhan, Necip"e Ece"nin yasak bir ilişki yaşadığını açıklamıştır.Necip Ece"yle yüzleşir.Ancak Reyhan, Mehmet"le Ece"yi ayırmak için daha büyük bir hamleye ihtiyacı olduğunu fark eder.Zümrüt tahlil sonuçlarını beklerken, bir yandan da Necip"in çevresine alışmaya çabalar.Şeref, kızı Toprak"ı yalnız bırakmam ak için İstanbul"a gelir.Toprak kendi ayaklarının üzerinde durma isteğini annesiyle paylaşır.Şeref, beraber Ürgüp"e dönmeyi teklif eder.İkbal yalının satışını gerçekleştirir.
1. Sezon 5. Bölüm
2010-10-12
Lalenin düğününe sevgilisi Şefik ile bereber gelen Yeşim hem Lale?nin düğününü mafetmiş hemde ailesini zor durumda bırakmıştır.Dünürlerinin bu halleri karşısında İkbal daha da şiddetli olarak Lale?nin üstüne gelmeye başlar.Çınar ve Zümrüt düğünde çıkan rezaletleri nasıl örtecek? Çınar Lale?nin hamilelik haberiyle babalık sevincini yaşarken, İkbal?in sinirle evden dışarı attığı Lale?nin baba yadigarı köpeği Köpük trafik kazası geçirir.Bu durumu gören Lale?nin hamileliği tehlikeye girer.
2. Sezon 41. Bölüm
2011-09-17
Çınar, boşanmayı engellemek için elinden geleni yapacaktır. Okan?a reddedemeyeceği bir teklifte bulunur.Toprak, iş bulma çabalarını sürdürür. Ancak eğitim durumu işini epeyce zorlaştırmaktadır. Toprak Çınar?ın desteği olmaksızın ayakta durabilecek midir?Zümrüt?ün biyopsi sonuçları gelir! Necip, Zümrüt?ten desteğini esirgemez. Ancak Zümrüt?ün yaşayacağı kayıplar, Necip?in sandığından daha fazladır.Mehmet, Ece?den vazgeçmemekte kararlıdır. Ancak Reyhan?ın, Ece?yi Sedat?la evlendirme planı işlemekt edir.Necip yalının satıldığını öğrenir! İkbal?e çok öfkelenir. Zümrüt?ün haberi olmadan yalıyı kurtarabilecek midir?Çınar?ın Toprak?a karşı sarsılmaz aşkı, Yeşim?i çileden çıkarır! Yeşim, Toprak?ın işini bozar. Ayrıca daha büyük bir sürpriz hazırlamak için kolları sıvar.Toprak?ın sağlık durumu, dengeleri değiştirecek bir sır mı barındırmaktadır?
1. Sezon 6. Bölüm
2010-10-20
Babasından yadigar kalan köpeği Köpük?ün ölümüyle sarsılan Lale bir süre annesi Zümrüt?ün yanına taşınmaya karar verir.Çınar, Lale?yi yalnız bırakmayarak onunla gider.Bu durumda oğlunu kaybedeceğini düşünen İkbal yıkılır.Yeşim?in Çınar?a karşı duygularıysa gittikçe alevlenmektedir.Çınar annesi ve çok sevdiği eşi arasında karar vermek zorundadır.Çınar?ın sürpriz çözümüyle Ilgaz ailesi de Zümrüt?ün yalısına taşınır.İki farklı kültüre ait ailenin artık tek çatı altında nasıl yaşayacaklarını birlikt e göreceğiz.
1. Sezon 7. Bölüm
2010-10-27
Yeşim?in Çınar?ı öptüğü geceye Zümrüt şahit olur.Olayı Lale?den saklamak için Yeşim?i yollamak ister.Bu olaylar arasında Reyhan, Çınar ve Yeşim?in konuşmalarını dinler ve olanları öğrenmiş olur.Reyhan güvenlik kameralarından görüntüleri İkbal Hanım?la paylaşır ve bir cd hazırlayıp Lale ve Zümrüt?e tuzak hazırlar.Bunu farkeden Zümrüt, bütün olayları lehine çevirip Necip?i avucuna alır.İkbal bunun altında kalmaz ve Şefik?ten aldığı belgelerle Zümrüt?ü alteder.Kahvaltıda okunan gazete haberi tüm ai leyi şoka uğratır.
1. Sezon 8. Bölüm
2010-11-02
Zümrüt Taşkıranın yıllar boyunca ustalıkla gizlediği Yeşim ve Keremin babasının Kemal Taşkıran olmadığı sırrı ortaya çıkar.Zümrüt Taşkıran ile bütün ailenin arası açılmıştır.Ilgaz ailesi Çınar ve Laleyi birbirinden ayırmaya bir adım daha yaklaşırken,Zümrüt Taşkıranın elinde oynayacak bir kozu daha vardır.
1. Sezon 9. Bölüm
2010-11-09
Kerem kazayı ucuz atlatmıştır. Kardeşlerinin ve ailesinin düştüğü durum Lale?yi kahretmektedir. Gerçeğin peşine düşer ve Çınar ona yardım edecektir. Zümrüt DNA raporlarının kim tarafından basına sızdırıldığını öğrenmiştir.İşin içinde Ilgaz?ların olması Zümrüt?ün harika bir plan yapmasını sağlamıştır.Melis?in ailesi gazetedeki haberlerden sonra Yeşim?in gelinlik dikmesine izin vermeyecektir.Yeşim önce çok üzülür ama kendine daha iyi bir meşgale bulmayı başarmıştır.Ilgaz Holding?de Çınar?la çalışm aya karar verir.Lale?den Çınar?la konuşmasını onu işe almasını sağlamasını ister.Çınar kesinlikle kabul etmez.Yeşim?le yakın olmak istememektedir.Ama Yeşim?in vazgeçmeye hiç niyeti yoktur ve istediğini elde etmek için kanlı bir planı daha vardır?
2. Sezon 42. Bölüm
2011-10-24
Toprak?ın rahatsızlığı Çınar?ı hem korkutur hem de umutlandırır. Toprak hamile midir?Ece, Necip?in de ısrarıyla Sedat?la evlenmeyi kabul eder.Bu kararını Mehmet?e açıklamak çok zor olacaktır.Yeşim, Toprak?ın karşısına Sıtkı?yı çıkarmaya hazırlanır.Ancak önce Sıtkı?yı baştan yaratması gerekir.Zümrüt yalıyı da kaybetmenin üzüntüsüyle perişan olmuştur.İkbal, Zümrüt?ün hastalığını öğrenince pişman olur.Necip ve İkbal yüzleşirler.Necip seçimini yapar.Taşkıran yalısı artık aileye ait değildir.Tüm aile bireyleri yeni yuva arayışına girerler.Toprak iş bulmakta zorlanmaktadır.Ancak beklenmedik bir iş teklifi onu çok mutlu eder.İkili oynayan Okan, Yeşim ve Çınar?ın birbirlerinden habersiz ofisine gelmesiyle hazırlıksız yakalanır. Ancak hepsini daha da büyük bir şok beklemektedir.
1. Sezon 10. Bölüm
2010-11-16
Lale mektubu okuduktan sonra Yeşim?in intiharından Çınar?ı sorumlu tutar.Yeşim yüzünden ilişkileri bir kez daha darbe yemiştir.Çınar, Lale?yi kıramaz, Yeşim?i işe alacaktır ama öncelikle Necip Ilgaz engelini aşması gerekmektedir.Amcası kesinlikle bu duruma karşı çıkmaktadır.Zümrüt, Yeşim?in intiharını basından saklamaya çalışmaktadır.Kimsenin bir skandala daha tahammülü yoktur.Çınar?la yakınlaşmak için bütün fırsatları değerlendiren Yeşim muradına ermek üzeredir.Şefik, Zümrüt?ün yazdığı çekin ka rşılıksız olduğunu öğrenir.Paraya ihtiyacı vardır.Zümrüt?ten parayı tahsil etmenin başka bir yolunu bulmuştur.Bu kez direk Lale?yi kullanacaktır.Bebeğin kalp atışlarını dinlemek için doktora gitmeye hazırlanan Lale, isimsiz bir mektupla sarsılır?
1. Sezon 13. Bölüm
2010-12-18
Lale?nin Çınar için hazırladığı doğum günü partisi, Zümrüt?ün tutuklanmasıyla son bulur.Şaşkın bakışlar arasında emniyete götürülen Zümrüt, geceyi nezarette geçirmek zorunda olduğunu bilmemektedir.Doğum günü partisinin en büyük sürprizini kendisinin yapacağını düşünen Yeşim, annesine sinir olmuştur, olanlar yüzünden planı alt üst olsa da vazgeçmez.Görüntüleri ne yapıp edip Lale ve Çınar?a ulaştırmak niyetindedir.Üstelik partiden ayrılırken hediye paketini de karıştırdığının farkında değildir.Lal e?nin ilgilenmediği hediyeyle ilgilenen başkaları olacaktır.Mehmet?le Reyhan ilişkisi kopma noktasına gelmiştir.Reyhan neler olduğunu anlamaya çalışmaktadır.Tutuklu yargılanacak olan Zümrüt?ü hapishanede zor anlar beklemektedir.Her şeyi Necip?in tezgâhladığını anlayan Zümrüt?ün hapisten kurtulmak için sağlam bir planı vardır.Eğer herşey istediği gibi gelişirse, Necip ve İkbal?in hayatının kabusu olacak ve istediklerini elde edecektir
1. Sezon 14. Bölüm
2010-12-25
Zümrüt'ün evlenme teklifi ve tehdidi karşısında sarsılan Necip, her şeyi göze alarak Zümrüt'e hayır der.Artık Çınar?ın gerçek babasının kim olduğunu öğrenme zamanı gelmiştir.Necip, Zümrüt?ün isteğini İkbal?e anlatır.İkbal?in Çınar?ı kaybetmeye hiç niyeti yoktur, Necip?i Zümrüt?le evlenmeye ikna etmek zorundadır.Lale bir yandan annesiyle ilgilenirken bir yandan da kızı için hazırlıklara başlar.Yaptığı her şey İkbal?i rahatsız etmektedir, gelin kaynana sürekli tartışmaya başlamıştır.Lale doğacak bebeklerine Çınar?ın isim vermesini ister.Çınar çok mutlu olmuştur. Yeşim basına servis edilen görüntülerden haberdar olur.Hemen Çınar?dan yardım ister.Böylece Çınar?ın güvenini kazanmayı planlamaktadır.Başarılı da olur.Görüntüleri haber olmadan Çınar?ın yardımıyla ele geçirir.Ama Yeşim?in bununla yetinmeye hiç niyeti yoktur.Görüntülerle ilgili başka planları vardır.Zümrüt, koğuşta Cemile?nin zulmünden bıkmıştır.Kadınları kendine çekmenin ve rahat etmenin yollarını aramaya başlar, çünkü çıkıncaya kadar onlarla yaşamak zorundadır.Necip?in verdiği karar Taşkıran ve Ilgaz ailelerini dönüşü olmayan bir yola sokacaktır.
1. Sezon 18. Bölüm
2011-01-27
Yeşim, Çınar?ın kendisini yakacağını anlamıştır.Çiftliğe yetişmeye çalışırken yalıdakilere de haber verir.Herkes Çınar?a yetişmeye çalışmaktadır.İtfaiye yangına müdahale etse de alevler her yeri sarmıştır.Çınar içerde ölmeyi beklerken Yeşim, sevdiği adam uğruna bir saniye bile düşünmeden kendisini alevlere atar.Yeşim, Çınar?ı kurtarır.İkisi de yaralıdır.Yaşananlar iyice yakınlaşmalarına neden olur.Çınar, Lale?nin ölümünden sonra ilk kez yalıya gelir.Üstelik bunun kızı için değil Yeşim için yapar .Necip ve İkbal, Çınar ve Yeşim arasındaki yakınlaşmadan memnun değildir.İkbal, Zümrüt?ten kurtulmak için yaptığı planın ikinci aşamasına geçmiştir.Erkan?ı gerçek bir iş adamına dönüştürmek için ne gerekiyorsa yapar.Erkan?la vakit geçirirken Necip tarafından izlendiğinin farkında değildir. Necip, İkbal?i deliler gibi kıskanmaktadır. Çınar?ın başına gelenleri televizyondan öğrenen Nedret hala Kayseri?den gelir. Çınar?ı hayata döndürmek için iyi bir planı ve güzel bir sürprizi vardır.
1. Sezon 19. Bölüm
2011-02-03
Çınar, aile büyüklerinin verdiği evlilik kararına şiddetle karşı çıkar. Nedret Hala ise kararından vazgeçmeyecektir. Nedret?in gelişiyle yalıda ondan habersiz bir şeyler döndüğünü anlayan Zümrüt, sonunda Ilgaz?ların sırrını çözecektir. Çınar?ın Zehra?yla evlendirilmek istendiğini, üstelik bu durumdan ne Zehra?nın, ne de Çınar?ın haberlerinin olmadığını anlamıştır. Her şeyi Yeşim?e anlatır. Yeşim önce çılgına döner ama düşününce Çınar?a güvenmeye karar verecektir. Çünkü Yeşim ve Çınar?ın arası çok iyidir. Bu arada ikilinin hızla yakınlaşıyor olması Ilgaz?ları çok rahatsız etmektedir. Zümrüt, terapistinde İkbal?in onun için hazırladığı sürprizle tanışacaktır. Yakışıklı Özcan Bey daha ilk günden Zümrüt hanımın ilgisini çekmeyi başaracaktır. İkbal?in planı tıkır tıkır işlemektedir. Tek aşkıyla muhteşem bir tatil planlayan Yeşim, amacına ulaşmak üzerdir. Çınar teklifini kabul etmiş, Ilgaz?lar da bu duruma hayır diyememiştir. Annesinin sözünü dinlemeyip, Nedret halayı hafife alan Yeşim?in hayalleri bir kez daha yıkılacaktır. Hiçbir şekilde vazgeçmeyen Yeşim, sonunda Çınar?la baş başa kalmayı başaracaktır. Ateşle barut artık aynı yataktadır.
2. Sezon 43. Bölüm
2011-10-01
Çınar, Toprak?ın Okan?ın yanında işe başlamasından çok rahatsız olmuştur.Okan?dan Toprak?ı başka işe yönlendirmesini ister. Ancak Toprak işinde her geçen gün daha da iyi olmaktadır.Yeşim ve Sıtkı?nın işbirliği devam etmektedir. Sıtkı, Toprak?la vakit geçirebilmek için elinden geleni yapar. Şeref ve Toprak onu savuştururlar. İkbal Çınar?ı bu durumdan haberdar eder.Zümrüt, göğsünün alınmasına itiraz eder. Hastalığını yok sayar. Necip onun için çok endişelidir. Ameliyatı reddetmekle canını tehlikey e atan Zümrüt?ü neler bekliyor? Yeşim,Çınar?ı aile olmaya ikna etmek için her yolu dener. Oğlunu Çınar?a kabul ettirmekte kararlıdır.
1. Sezon 20. Bölüm
2011-02-10
Yeşim ve Çınar unutulmaz bir gece geçirmektedir. Bütün gece Yeşim ve Çınar'ın yolunu bekleyen Nedret ve İkbal için bu durum, bardağı taşıran son damla olacaktır. Nedret Hala, Çınar?la Zehra?yı birbirlerine aşık edebilmek için planlar yapmaya ve harekete geçmeye karar vermiştir.Oysa Çınar, Yeşim?e olan aşkına çoktan yenilmiştir.Gün doğduğunda Çınar?ı bekleyen tek şey vicdan azabıdır.Çınar, büyük bir yanlışın içinde olduğunu anlar.Yaşananları unutmak, Yeşim?den kaçmak için kendisini işine vermeye karar verecektir.Amcasının teklifini kabul eder.Çınar?ın holdingin başına geçecek olması Reyhan?ı çileden çıkaracaktır.Yeşim?den köşe bucak kaçan Çınar, Nedret Hala?nın kendisi ve Zehra için hazırladığı kumpasın ortasında kalacaktır.Zehra ve Çınar İstanbul?da harika bir gün geçirirler.Bir türlü Çınar?a ulaşamayan Yeşim zor durumdadır.Özcan Zümrüt?e iyice yakınlaşmıştır, yalıya hediye bir tablo göndermiştir.Necip hediyeyi ve Özcan?ı öğrendiğinde Zümrüt?e çok kızar.Necip tarafından kıskanılıyor olmak Zümrüt?ün çok hoşuna gidecektir.Ne yaparsa yapsın Yeşim?den ve ona olan aşkından kaçamayacağını anlayan Çınar, Yeşim?le ilişkilerini imkansız kılabilmek için dönüşü olmayan bir karar vermek üzeredir.
1. Sezon 22. Bölüm
2011-02-26
Çınar'ın Kayseri?ye Zehra?yla evlenmeye gittiğini düşünen Yeşim çılgına döner. Çaresizce Çınar?a ulaşmaya çalışmaktadır ve Çınar telefonlarına hala cevap vermemektedir. Reyhan?ın yardımıyla Çınar?ın, kan kardeşi Yusuf Hancıoğlu?nun nişanına gittiğini öğrenir. Rahatlamıştır ve Reyhan?ın da dolduruşuna gelerek Çınar?a büyük bir sürpriz yapmaya karar verir. Evlilik teklifi beklemeden Çınar?la düğünlerini organize edecektir. Ilgaz Holding?in 50. Yılı kutlamalarının hazırlıklarıyla uğraşan Necip, Yeşim?in cüretkar davranışları karşısında çok öfkelenir. Zümrüt bir kez daha kız ile kocası arasında kalmıştır. Yeşim nikah hazırlıklarını yaparken, Çınar için kader ağlarını çoktan örmüştür.. Yusuf?un nişanlısı Havva?nın kız kardeşi Toprak?la tanışmış ve onun Yusuf?a deliler gibi aşık Toprak?la kader birliği yapabileceklerini düşünen Çınar, Toprak?a evlenme teklif etmiştir. Bu sahte evlilik sayesinde Toprak, Yusuf ve Havva?dan kaçabilecek, Çınar?da Yeşim?le kendisine engel olabilecektir.Teklifine evet diyen Toprak?la evlenen Çınar,Yeşim?in hazırladığı düğüne yeni eşiyle birlikte gittiğinin farkında değildir. Gelinliği ile Çınar?ı bekleyen Yeşim, kapıda Çınar?ın yeni karısı Toprak?la tanışır. Yeşim bir kez daha yıkılan hayallerinin altında kalmıştır.
1. Sezon 36. Bölüm
2011-06-04
Toprak, Yeşim?i kurtarabilmek için ambulans çağırır. Böyle bir duruma sebep olduğu için vicdan azabı çekmektedir. Abisini ameliyat konusunda ikna edemeyen Reyhan yengesinden yardım istemiştir. Reyhan?a göre Necip?in iyileşmesi için İkbal?in yalıya dönmesi ve Çınar?ın babasıyla barışması gerekmektedir. İkbal umursamaz görünse de Necip için endişelenmiştir. Mürüvvet, kendisine kabir azabı çektiren Zümrüt?ün ipliğini pazara çıkarmak için gerekli malzemeyi elde eder etmez İkbal?e koşar. Zümrüt?ün fo toğraflarını ele geçiren İkbal, Necip?le buluşma ayarlar. Bu kez İkbal için zafer gerçekten çok yakındır. Çınar?ın, Yeşim?in hamileliğini kendisinden sakladığını anlayan Toprak yıkılmıştır. İkisini hastane de baş başa görünce bebek için doğru olanı yapmaya karar verir. Aşkına rağmen Kapadokya?ya geri dönecektir.
2. Sezon 44. Bölüm
2011-10-08
Okan?ın kadınlara zaafını bilen Çınar, Toprak?la Okan?ı restorana kadar takip eder. Onları gizli gizli izleyen Çınar deliye döner.Okan?a haddini bildirme vakti gelmiştir.Zümrüt, göğsünün alınmasına razı olur, ancak yıkılmış haldedir. Necip onu yalnız bırakmamakta kararlıdır. Zümrüt?e tedavi süresince hastanede kalacağını söyler.Yeşim, Çınar?ın ultrasonda bebeğini g...örmeye gelmesini umutla bekler. Ancak Çınar gelmez. Yeşim emin olmak için Toprak?ın evine gider.Çınar?ı orada görünce yıkılır.Topr ak, Çınar?ın kıskanç haline ilk kez tanık olur. Çınar?ın karısını sahiplenmekteki kararlılığı, Toprak?ın boşanma inadını kırabilecek midir?Yeşim?in perişan hali Cansel?i endişelendirir. Yeşim, Cansel?in endişesini haklı çıkaracak korkunç bir hamlede bulunur.Reyhan, çocuğunun cinsiyetini öğrenmeye doktora gider. Ancak onu kötü bir haber beklemektedir. Yeşim?in başına gelenler, Toprak?ın şok edici bir karar almasına sebep olur.
2. Sezon 45. Bölüm
2011-10-15
Toprak'ın evden gitmesi Çınar'ı şoke etmiştir. Okan, Çınar'a Toprak'ın yerini bilmediğine dair yalan söyler. Okan ve Çınar arasındaki gerilim büyür.Zümrüt'ün kemoterapisine başlanır. Necip ve Yeşim ona destek olmaya devam ederler. Zümrüt bu kadar badireyi atlatabilecek midir?Reyhan bebeğinin durumunu belirlemek için testler yaptırır. Mehmet'ten bu durumu gizler. Okan'ın kızı kaybolur.Çok endişelenen Okan, Toprak?tan yardım ister. Toprak'ın desteğiyle Okan?ın Toprak'a hayranlığı daha da artar.Yeş im ve Çınar, bebeğin hareketlerine bakmak için Cansel?in muayenehanesine giderler. Çınar'ın ilgisiz ve kaba tavrı Cansel'in tepesini attırır. Cansel, Yeşim'in doktoru olmaktan vazgeçer.Çınar Toprak'ın evini bulur. Ancak Toprak, geceyi Okan'ın evinde geçirir Toprak'ın eve dönmesini bekleyen Çınar'ın öfkesi, gözünü döndürecek kadar büyüktür
2. Sezon 46. Bölüm
2011-10-22
Çınar, Toprak için çabalamaktan vazgeçer.Ancak Çınar?ın ondan uzak durması, Toprak?a çok acı verir.Reyhan?ın bebeğinin durumunu öğrenmek için son bir test yapılır.Reyhan?ın umutları tükenmek üzeredir.Toprak?tan umudunu kesen Çınar, annesinin yanına taşınır.Yeşim?e de Çınar?a yakın bir ev tutarlar.Necip?in karanlık geçmişine tanık olan Remzi, ondan yardım ister.Necip umduğunu vermeyince, Remzi bu korkunç sırrı İkbal?le paylaşır.Mahkeme günü gelip çatar. Toprak ve Çınar?ın boşanması için hiçbir en gel kalmamıştır. Toprak ve Çınar?ın aşkı ölmeye mi mahkumdur?
2. Sezon 47. Bölüm
2011-10-29
Toprak boşanmaktan vazgeçince, Yeşim mahkeme salonunda ortalığı birbirine katar. Hakimi de çileden çıkaran Yeşim, gözaltına alınır.İkbal, Remzi'nin anlattıklarına inanmak istemez, onu kovar. Ancak Remzi delilllerle geri dönecektir.Bu korkunç sır, İkbal'in tüm dengesini altüst edecektir.Çınar Yeşim'i karakolda yalnız bırakmaz.Yeşim bu sıkıntılı durumdan da faydalanmayı başarır.Reyhan, bebeğini aldırmak üzere hastaneye yatar.İkbal ve Necip, Reyhan'ın Mehmet'e haber vermemesine bir anlam veremez.Ha stanede Reyhan'a sürpriz bir ziyaretçi gelir.Toprak Çınar'dan tüm gün haber bekler, ancak Çınar bir türlü aramaz Toprak Çınar'ı kaybetmemek için çok geç mi kalmıştır?
2. Sezon 48. Bölüm
2011-11-06
Çınar'dan vazgeçmeyeceğini hakim önünde haykıran Toprak, Çınar'ı bir kez daha kazanmıştır. Büyük aşk yaşadıkları ilişkilerine kaldıkları yerden devam etmeye karar veren çift mutlu günler geçirirler ama onların mutluluklarına tahammülleri olmayan kişiler bu mutluluğa gölge düşüreceklerdir.Çınar'ı kaybetmekten korkan Yeşim yaşayacakları engellemek için Sıtkı'yı sahalara sürer. Elinde bıçakla Çınar'ın karşına çıkan Sıtkı, Çınar'ı kanlar içinde bırakır.Yeşim'in bu oyunları ne zaman son bulacak? Sıtk ı'nın yeniden ortalara çıkması Toprak ile Çınar'ın arası yeniden mi bozulacak?
2. Sezon 49. Bölüm
2011-11-12
Toprak ve Çınar’ın düğününe arabasıyla dalan Yeşim hastaneye kaldırılır. Yeşim’in doğum sancıları başlar! Yeşim Çınar’ı görmek bile istemez! Zümrüt de torununun ve kızının başına gelenler için Çınar ve Toprak’ı suçlar. Zümrüt Toprak’ı hastaneden kovar! Cansel, Yeşim’in doğumu için hastaneye koşar. Ilgaz bebek dünyaya gelir! Bebeğin durumu Cansel’i endişelendirir ve Can an’dan yardım ister. Remzi, İkbal’e ertesi gün öğlene kadar vakit tanır. İkbal yardım etmezse Necip’in sırrını herkes öğrenecektir! Yeşim’in çarptığı garson ölümle pençeleşmektedir. Hastaneye soruşturma için polisler gelir. Yeşim’in alkollü olduğu ortaya çıkar! Yeşim hapse mi girecektir? Bebeğin durumu kritiktir. Herkes korkuyla beklemektedir. Ilgaz bebek sağ kalabilecek midir?
2. Sezon 50. Bölüm
2011-11-19
Yeşim, kibri yüzünden hapse girmek üzeredir.Necip'in yaptığı konuşma, ve Çınar'ın Yeşim'in anneliğiyle ilgili şüpheleri Yeşim'i düşündürür. Necip'in sırrını saklayan İkbal, Necip?ten yakınlık görmekten dolayı çok mutludur. Göğüs protezi yaptırmak isteyen Zümrüt'le Necip'in arası ise gerginleşmektedir.Ilgaz bebek sağ kalmayı başarır.Yeşim bebeğinin yanından bir gün bile ayrılmaz.Hastaneden çıkış günü gelip çatmıştır. Reyhan ve Mehmet'in ilişkisi kötüleşirken, Okan'la Reyhan yakınlaşırlar. Yeşim t üm aileyi oğlunun kırk mevlitine davet eder. Özellikle Toprak'a yakınlık gösteren Yeşim herkesi şaşırtır. Çınar, Yeşimle oğlunu yalnız bırakmaz. İhmal edilen Toprak bu durumu anlayışla karşılamaya devam edebilecek midir?
2. Sezon 51. Bölüm
2011-11-26
Çınar, Yeşim ve bebekle geceyi geçirir. Toprak duruma iyi niyetli yaklaşır. Ancak Toprak, sabah göreceği manzarayla sarsılacaktır.Zümrüt?e gelen gizemli mektuplar onu allak bullak eder.Necip?in sırrından habersiz, Zümrüt bu mektupların nerden geldiğini araştırmaya başlar.Reyhan ve Okan?ın aşkları doludizgin devam etmektedir. Buluşacakları bir akşam Mehmet şüphelenir ve Reyhan?ı takip eder.Cansel ve Canan, Yeşim?i ziyarete gelir. Cansel, Canan?la ilişkisini açıklar.Sevdiği herkese vakit ayırmak, Çınar?ın tahmin ettiğinden çok daha zor olacaktır. Giderek yalnızlaşan Toprak?ı Şeref uyarır.Toprak?ın kocasından sürpriz bir isteği olacaktır.
2. Sezon 52. Bölüm
2011-12-03
Çınar, Toprak ve Yeşim arasında mekik dokur. Toprak, Çınar?la daha çok beraber vakit geçirmek ister.Ancak Yeşim, Çınar?ı yakınında tutmak için oğlunu kullanmayı sürdürecektir.İkbal, Necip?e Zümrüt?ten ayrılması için baskı yapar.Necip, Zümrüt?ün sağlık durumuyla ilgili yalan söyler, süre ister.İstediği olmazsa İkbal, kızının katilini Zümrüt?e açıklayacaktır.Yeşim lohusa sendromu belirtileri gösterir.Cansel, Yeşim?in rol yaptığından habersiz, onun için çok endişelenir.Bu ilgi Canan?ın gözünden kaç mayacaktır. Tüm aile bir cemiyet partisine davetlidir. Toprak bu yabancı ortamda bulunmak istemez. Ancak Çınar, Toprak?a partiye beraber gideceklerine dair söz verir. Toprak?ı büyük bir sürpriz beklemektedir
2. Sezon 53. Bölüm
2011-12-10
Partide Yeşim'in çizdiği mutlu aile tablosu amacına ulaşır.Toprak mekanı terk etmek üzere çıkarken Çınar'la kavga ederler.Bu kavga, magazin basınının gözünden kaçmayacaktır.Reyhan ve Okan, partide köşe kapmaca oynarlar.Aileden biri Reyhan ve Okan'ın yasak aşkını ortaya çıkarmaya çok yaklaşır.Zümrüt, yeni görünümüyle partide göz doldurur.Bunu gören İkbal, Zümrüt'ün hastalığının kötüleştiğini iddia eden Necip'e resti çekecektir.Necip ve Zümrüt'ün evliliği sonuna mı gelmiştir.Toprak, Yeşim'in Çınar 'ı yanında tutmak için oyun oynadığından şüphelenir.Çınar da Yeşim'le vakit geçirmekten geri durmayınca, Toprak artık öfkesini gizleyemez.Yeşim2i merak eden Cansel, durumunu kontrol etmek için evine gider. Yeşim'in Cansel?den sürpriz bir talebi olacaktır.
2. Sezon 54. Bölüm
2011-12-17
Sıtkı, Toprak'a sürpriz bi ziyarette bulunur. Toprak ve Sıtkı'yı tartışırken gören Çınar'ın öfkesi büyük olur. Necip'in boşanma, kararı Zümrüt'ü de Necip'i de yıkmıştır. İkbal ise çok sevinçlidir. Zümrüt, bu ani kararın sebebini öğrenmek ister.Toprak, Çınar'a bir söz verir. Buna şahit olan Yeşim şeytanının yeni bir planı olacaktır. Okan Reyhan'a ulaşmaya çalışır. Reyhan'ın kendine kırgın olduğundan habersizdir. Yüz yüze görüşmek isteyen Okan, sürpriz bir durumla karşılaşır.Yeşim planı işlerken, herkes Toprak'ın nerede olduğunu merak eder. Akşam eve dönen Toprak'ı zorlu bir sınav beklemektedir.Yeşim Toprak'ı oyuna getirmeyi başaracak mıdır ?
2. Sezon 55. Bölüm
2011-12-24
Yeşim’in oyununa gelen Toprak, hayatında ilk kez yalan söyler! Bunu gören Yeşim, Sıtkı’yla olan planını devam ettirmeye karar verir. Yeşim, Toprak’a Sıtkı’dan bir çiçek yollar. İkbal’in bu çiçeklerin Çınar’dan geldiğini zannetmesiyle Toprak’ın yalanı daha da büyüyecektir! Mehmet, Reyhan’a romantik bir gece hazırlar. Reyhan,Mehmet’in çabasından çok etkilenir. Ancak Okan’ın da bir sürprizi olacaktır. Remzi, aileyi ziyarete gelir. İkbal, Necip’i de Remzi şerefine verilen yemeğe davet eder. Bunu haber alan Zümrüt perişan olacaktır. Çınar ve Toprak, Ürgüp’e gitmeye hazırlanırlar. Remzi onları, gitmemeye ikna etmeye çalışır. Remzi’nin Ürgüp’teki sırları açığa çıkmak üzeredir! Yeşim, Toprak’ın yalanının kanıtı olan hastane zarfını Çınarlar’ın posta kutusuna bırakır! Yeşim, Toprak’ı gözden düşürebilecek midir?
2. Sezon 56. Bölüm
2012-01-07
Toprak’ın yalanını anlayan İkbal, Toprak’ın iyi niyetinden şüphe etmez. Ancak Yeşim, Toprak’ı gözden düşürmekte kararlıdır! Remzi’nin hastalığı herkesi telaşa düşürür. Remzi ise Ürgüp’teki sırrı saklı kaldığı için mutludur. Ancak Toprak, Remzi’nin Sultan’la konuşmasına kulak misafiri olur! Okan’ın cesareti karşısında şaşkına dönen Reyhan, aynı cesareti kendi gösteremez. Okan ilişkilerine noktayı koyar! Acı çeken Reyhan, bu durumu kabullenebilecek midir? Toprak’ın mide bulantısı, Yeşim’i şüphelendirir. Ancak Toprak, bu durumu hamileliğe yormaz. Toprak mı yoksa Yeşim mi haklı çıkacaktır? Necip’i özleyen Zümrüt, perişan haldedir. Durumdan şüphelenen Kerem ayrılığı öğrenir. Ancak Zümrüt’le ilgili çok daha sarsıcı bir gerçeğe tanıklık edecektir! Toprak, Sıtkı’yı hastaneye götürmek zorunda kalır. Çınar da yaralanan bir işçiyi aynı hastaneye getirir. Çınar, Toprak’ın verdiği sözü tutmadığını anlamak üzeredir!
2. Sezon 57. Bölüm
2012-01-14
Toprak, Remzi’nin Sultan’la konuşmasına kulak misafiri olur! Okan’ın cesareti karşısında şaşkına dönen Reyhan, aynı cesareti kendi gösteremez. Okan ilişkilerine noktayı koyar! Acı çeken Reyhan, bu durumu kabullenebilecek midir? Toprak’ın mide bulantısı, Yeşim’i şüphelendirir. Ancak Toprak, bu durumu hamileliğe yormaz. Toprak mı yoksa Yeşim mi haklı çıkacaktır? Necip’i özleyen Zümrüt, perişan haldedir. Durumdan şü ;phelenen Kerem ayrılığı öğrenir. Ancak Zümrüt’le ilgili çok daha sarsıcı bir gerçeğe tanıklık edecektir! Toprak, Sıtkı’yı hastaneye götürmek zorunda kalır. Çınar da yaralanan bir işçiyi aynı hastaneye getirir. Çınar, Toprak’ın verdiği sözü tutmadığını anlamak üzeredir!
2. Sezon 58. Bölüm
2012-01-28
Toprak ve Sıtkı’yı havaalanında birlikte gören İkbal, Çınar’a her şeyi anlatmak üzere yola çıkar! İşini şansa bırakmak istemeyen Yeşim de Toprak’a son darbeyi vurmaya hazırlanır. İkbal Zümrüt’ü, kendine gelen Necip’ten uzak tutmaya çalışır. Zümrüt’ün her şeye rağmen pes etmeye niyeti yoktur! Ancak Kerem, Zümrüt’ü çok şaşırtacak bir açıklama yapacaktır! Toprak, Remzi’ye Havva’nın başına gelenlerle ilgili hesap sorar. Bunu duyan Şeref, Remzi’den boşanmaya karar verir! Mehmet, Reyhan ve Okan’ın telefon konuşmasına kulak misafiri olur. Okan’la yüzleşmeye karar verir! Reyhan ve Okan’ın gizli aşkı ortaya çıkmak üzeredir! İkbal’den her şeyi öğrenen Çınar, öfkeden gözü dönmüş halde Toprak’ın kapısına dayanır. Aralarında büyük bir kavga kopar! Üzüntüyü kaldırmayan Toprak fenalaşır! Toprak ve bebeği bu olanlara dayanabilecek midir?
2. Sezon 60. Bölüm
2012-02-11
Toprak, Yeşim ve Sıtkı’nın işbirliğini öğrenir. Öfkeden deliye dönen Toprak, Yeşim’in karşısına çıkar! Ancak Yeşim’in savaşı bırakmaya hiç niyeti yoktur. Necip, Zümrüt’ün kendine sunduğu son şansı da reddeder! Zümrüt, çocuklarını geri kazanmaya karar verir. Zümrüt aşkını kalbine gömüp yoluna devam edebilecek midir? Mehmet’in boşanmayı kabul etmesiyle, Reyhan ve Okan’ın önünde engel kalmamıştır. Ancak boşanma işlemleri esnasında, Okan Reyhan’la ilgili can sıkıcı bir gerçeği öğrenecektir! İkbal, Ilgaz yalısını almak için her yola başvurur. Ancak ev sahibi İkbal’in umutlarını kıracaktır. Bu sırada hala Zümrüt’ü seven Necip, İkbal’le yalıdaki eski günlerine dönmeyi hiç istemez. Kime inanacağını şaşıran Çınar, Toprak ve Yeşim’in arasında kalmıştır! Sıtkı, Yeşim, Toprak ve Çınar bir araya gelirler. Çember daralmaktadır. Gerçek ortaya çıkacak mıdır?
2. Sezon 64. Bölüm
2012-03-10
Yeşim, akıllıca bir hamleyle Sıtkı’yla işbirliğini gizli tutmayı başarır! Ancak Sıtkı’ya Çınar’dan önce ulaşamamıştır. Sıtkı herşeyi Çınar’a anlatacak mıdır? Zümrüt’ü kıskanan Necip, onun peşine adam takar. Takip edildiğini fark eden Zümrüt, Ali ile görüşmeye devam eder. Zümrüt, Necip’e neler kaybettiğini hatırlatmaya kararlıdır! Sıtkı ifadesinde, Toprak’la sevgili olduklarını ve kendini bıçakladığını söyler! Toprak öfkeden deliye döner. Çınar ise, Toprak’ın mahkemede doğruyu anlatacağına emindir! Boşanmanın eşiğindeki Reyhan, Okan’la yeni bir hayata başlamanın hayalini kurar. Ancak Necip’in beklenmedik bir hareketi, Reyhan’ın elini kolunu bağlayacaktır. Yeşim, Sıtkı’nın ağzını kapalı tutmak için ne isterse yapmaya hazırdır. Sıtkı, ayak işlerini yaptırmak için Yeşim’i evine yollar. Ancak Sıtkı’nın evinde Yeşim’i büyük bir sürpriz beklemektedir! Mahkeme günü gelip çatar. Toprak için özgürlüğe giden tek yol, Sıtkı’nın ifadesini kabul etmekten geçer. Toprak bebeği için, onurunu ve Çınar’ı kaybetmeyi göze alabilecek midir? Share on facebook Share on twitter Share on email Share on print More Sharing Services 400
2. Sezon 63. Bölüm
2012-03-03
Toprak’tan hiçbir cevap alamayan Çınar, Sıtkı’yla konuşmaya karar verir. Çınar’la aynı çatı altına girmeyi başaran Yeşim’i, bu durum çok telaşlandırır. Kazanmaya bu kadar yaklaşmışken Çınar’ı kaybedecek midir? Toprak kürtaja hazırdır. Ancak son anda vazgeçer. Bu sırrı koğuş arkadaşları öğrenir. Parasını isteyen Arzu, Toprak’ın başına bela olmaya hazırlanır! Reyhan’ın bir ilişkisi olduğundan şüphelenen Ece onu takibe alır. Ece’nin arkadaşı Sinem de ona yardım etmeyi kabul eder. Ece, Reyhan’ın sırrını öğrenebilecek midir? Toprak’ın bebeği aldırdığını ve kendisinden boşanmak istediğini öğrenen Çınar yıkılır! Toprak’ı kaybetmek üzeredir. Çınar için, gerçeği öğrenmenin tek yolu, Sıtkı’nın komadan çıkmasıdır artık. Necip’in Ilgaz yalısına taşındığını öğrenen Zümrüt, torunlarını görmek için yalıya gelir. Bu sürpriz ziyarette Zümrüt, Necip’i kahredecek bir hamlede bulunacaktır! Sıtkı’nın kendine geldiğini duyan Çınar hastaneye koşar. Ancak Sıtkı’nın odasında onu şoke edecek bir manzarayla karşılaşır. Çınar gerçeğe hiç bu kadar yaklaşmamıştır! Share on facebook Share on twitter Share on email Share on print More Sharing Services 400
2. Sezon 62. Bölüm
2012-02-25
Çınar, ilk kez Toprak’ın masum olabileceğini düşünür ve gerçeği öğrenmek ister. Ancak Toprak artık çok kırgındır. Çınar’ın tüm sorularını cevapsız bırakacaktır! Zümrüt’ün Ali ve Duygu’yu yemeğe çağırması, Kerem için sürpriz olur. Zümrüt’ün bu jesti Kerem’le aralarını düzeltebilecek midir? Çınar’ın yalıya taşınacağını duyan Yeşim çok bozulur. Ancak Yeşim’in Çınar’dan ayrı kalmaya hiç niyeti yoktur. Zümrüt ve Yeşim akıl almaz bir plan yaparlar. Sıtkı komadadır ve durumu kritiktir. Çocuğunu hapishanede büyütemeyeceğini düşünen Toprak, kürtaj olmaya karar verir! Arzu ile çok tehlikeli bir anlaşma yapar! Yeşim’in evine hırsız girmesi üzerine, Çınar yalıya taşınmaktan vazgeçer! Yeşim istediğine ulaşmanın mutluluğunu yaşarken, İkbal ona hiç ummadığı bir teklifte bulunur. Hapishanede şişlenen Toprak hastaneye kaldırılır. Gizlice bebeğini aldırmak için hazırdır. Toprak, Çınar’la aralarındaki son bağ olan bebekten kurtulabilecek midir? Share on facebook Share on twitter Share on email Share on print More Sharing Services 400
2. Sezon 61. Bölüm
2012-02-18
Sıtkı, Yeşim’i hiç tanımıyormuş gibi davranır. Öfkelenen ve Toprak’a inanmayan Çınar gider! Meydanı boş bulan Sıtkı’nın, Toprak’la ilgili korkunç planları vardır. Reyhan ve Mehmet, Yusuf’a boşanacaklarını açıklamaya eve giderler. Ancak Reyhan’ın aklı Okan’da kalmıştır. Reyhan, Okan’a kendini affettirebilecek midir? Toprak, tecavüze yeltenen Sıtkı’yı bıçaklar! Hemen ambulans çağırır ve hastan eye doğru yola çıkarlar. Sıtkı’nın durumu kritiktir. Zümrüt, Kerem’le arasındaki buzları hala eritememiştir. Kerem’in Duygu’dan hoşlandığını farkeden Zümrüt’ün aklına harika bir fikir gelir. Toprak’ın tutuklandığını duyan Çınar hemen hapishaneye koşar. Yeşim de Çınar’ı yalnız bırakmaz. Toprak’ın söyleyecekleri Çınar ve Yeşim’i şoke edecektir!
2. Sezon 65. Bölüm
2012-03-17
Toprak, Sıtkı’nın ifadesini kabul eder! Serbest bırakılan Toprak’ın gidecek bir yeri yoktur. Nermin ona kendi evine gitmesini teklif eder. Yeşim Necip’e geceyi, hastaneye kaldırılan Kerem’le geçirdiğini söyler. Necip şüphelenir. Gerçeği öğrenmek için Zümrüt’ü arar. Olaydan habersiz olan Zümrüt’ün cevabı Yeşim’i şaşırtacaktır. Toprak Nermin’in evinde Ahmet ve Aslı ile tanışır. Toprak yeni hayatına alışmaya çalışırken, Çınar da onunla görüşmenin yollarını arar. Sıtkı, söz verdiği evi alması için Yeşim’e iki gün süre verir. Yeterli parayı bulamayan Yeşim için zaman daralmaktadır! Yeşim Sıtkı’yı memnun edecek dahiyane bir çözüm bulur. Boşanma davasına bir gün kala Okan, Toprak’la görüşmesi için Çınar’a yardım etmeyi kabul eder. Çınar ve Toprak’ın evliliklerini kurtarmak için son bir şansları vardır. Ve mahkeme günü gelip çatar...
3. Sezon 79. Bölüm
2012-09-08
Toprak, Yeşim ne kadar yalvarsa da geri adım atmaz, yaptığı tüm kötülükleri Çınar’a anlatmasını ister! Peki Yeşim bu durumda ne yapacaktır? Toprak, Yeşim’in günahını Çınar Berk’e ödetmek istemez. Çınar Berk’in doktoruna gidip ondan ne isteyecektir? Yeşim’in neler peşinde olduğunu araştıran Çınar, onun yalanlarını yakalayabilecek midir? Ilgaz yalısına gelen polisler aileyi şaşkına çevirir. Yeşim’in yaraladığı gençle ilgili adalete hesap verme günü gelmiştir! Yeşim bu duruma nasıl bir tepki verekt ir? Çınar, Yeşim’le ilgili gerçekleri öğrenmek için Toprak’ın kapısına dayanır. Çınar’ı nasıl bir sürpriz beklemektedir?
3. Sezon 80. Bölüm
2012-09-15
Karakola gelen sürpriz bir ziyaretçi sayesinde Yeşim salıverilir. Ancak Yeşim’i daha büyük bir sorgu beklemektedir. Çınar, Yeşim’e attığı yalanlarla ilgili hesap sorar. Toprak Ahmet’e, Çınar’a evlendiklerini söylediği için çok bozulur. Ancak ikisi de birbirlerine haksızlık yaptıklarını kabul ederler. Nermin ise Ahmet’in Toprak’ı ve bebeği çok sahiplenmesinden dolayı endişelidir. Yeşim’in çelişkili açıklamalarına inanmayan Çınar, Toprak’la Yeşim’in bağını bir türlü çözemez. Toprak ise Yeşim’in du ruşmasına gideceği için çok huzursuzdur. Ahmet de onu yalnız bırakmamak için mahkemeye gitmeye karar verir. Mahkeme günü, Zümrüt Toprak’a çok etkileyici bir konuşma yapar. Zümrüt’ün Yeşim’le ilgili samimi itirafları, Toprak’ın kararını değiştirebilecek midir? Yeşim beraat eder. Zümrüt ve Yeşim tam rahat bir nefes alacakken Çınar, Toprak ve Yeşim’in arasındaki sırrı çözebilecek midir? Emin olmak isteyen Çınar, Toprak’la yüzleşir. Toprak’ın vereceği cevap ise ne olacaktır?
3. Sezon 81. Bölüm
2012-09-22
Toprak, bebeğinin Ahmet’ten olduğunu söyleyince Çınar tam anlamıyla yıkılmıştır. Ancak Çınar, Toprak’a inanmayacak ve gerçeği bulmak için araştırmaya başlayacaktır! Çınar’a yalan söylemek Toprak’ın da çok ağırına gitmiştir. Onun acı çektiğini gören Ahmet, ona bir sürpriz yapmak ister, doğumda rahat etmesi için kredi çeker. Bu borcu kendi ödemekte ısrar eden Toprak, pastane için büyük bir sipariş alır. Toprak’ın tutuklu kaldığı hapishanenin müdürüyle görüşen Çınar, hiçbir sonuca ulaşamaz. Vazgeçmeyen Çınar, Toprak’ın hapishane günlerine tanıklık etmiş bir kadına ulaşacaktır. Bu kadın Nermin’den başkası değildir! Toprak’a yaptıkları yüzünden çok acı çeken Sıtkı, ondan af dilemeye gider. Toprak’ın mütevazi hayatını görünce, onu bu hale koyanın kendisi olduğu gerçeğiyle yüzleşir. Çok suçlu hisseden Sıtkı, polise teslim olmaya karar verir! Toprak’la ilgili tüm umutları tükenen Çınar, Yeşim’le Çınar Berk’in tedavisi için Amerika’ya gitmeye karar verir. Yeşim çok mutludur. Çınar’la beraber olmasının önünde hiç bir engel kalmamıştır artık. Ancak Çınar’a gelen sürpriz bir ziyaretçinin anlattıkları, Yeşim’in suratına bir tokat gibi patlayacaktır.
3. Sezon 82. Bölüm
2012-09-29
Yeşim’in Toprak’a yaptıklarını öğrenen Çınar, Yeşim’i yaka paça evden kovar. Çınar’ı kaybedince deliye dönen Yeşim ise Necip’ten medet umar. Necip, Çınar’la aralarını düzeltmezse Lale’nin kaçırılışıyla ilgili her şeyi Çınar’a anlatacaktır. Toprak, Çınar’ın gerçekleri öğrendiğinden habersiz, pastanedeki işleri düzeltmeye çalışırken, kapıya gelen polisler onu karakola çağırırlar. Sıtkı teslim olmuştur. Yeşim’in tehdidiyle köşeye sıkışan Necip kalp krizi geçirir ve hastaneye kaldırılır. Çınar’ın ba basını kaybetmek üzereyken öğrendiği bir sır onu şoke edecektir. Yeşim, Çınar’ı kaybetmenin acısıyla Toprak’ın kapısına dayanır! Yeşim’in söylediklerinden ürken Toprak, onun bir şeyler planladığından şüphelenir. Çınar’la konuşmaya karar verir. Çınar ve Toprak, Yeşim’i bulmak için yalıya giderler. Ancak karşılaşacakları manzara onları dehşete düşürecektir.
3. Sezon 83. Bölüm
2012-10-06
Çınar ve Toprak, Yeşim’i ihbar etmek için karakola giderler. Ancak hiç bir sonuç alamazlar. Çınar’ın çaresizliği büyümektedir. Ahmet’in nezarette kalacağını öğrenen Aslı çok kötü olmuştur. Olanlardan habersiz eve dönen Toprak, Nermin’den hiç beklemediği bir tepkiyle karşılaşacaktır. Yeşim’i ve çocukları bulmak için bir dedektif bile tutan Çınar, eli kolu bağlı beklemektedir. Tüm umutlar tükenmek üzereyken Çınar bir ipucu yakalar. Çınar Berk’in ateşi çıkar. Oğlunun canını daha fazla tehlikeye atm ayı göze alamayan Yeşim, Zümrüt’ten yardım ister. Hastaneye tam zamanında varan Zümrüt ve Yeşim’i kötü bir sürpriz beklemektedir. Yeşim, izini tekrar kaybettirmeyi başarır. Zümrüt ise Şermin’den alacağı korkunç bir haberle şoke olur. Bu sırada Toprak’ın kapısına gelen sürpriz bir ziyaretçi onu dehşete düşürecektir.
3. Sezon 84. Bölüm
2012-10-13
Yeşim’i ikna edebileceğini düşünen Toprak, onun istediği yere gitmeye karar verir. Ancak Yeşim’in niyetini anladıkça, korkmaya başlayacaktır. Yeşim’in şakası yoktur. Çınar, Zümrüt ve Kerem; Yeşim ve Toprak’ı bulurlar! Ancak Yeşim tetiği çekmek üzeredir. Polis de Yeşim’i ikna etmeye çalışır. Ancak silah patlar. Toprak ve Zümrüt hastaneye giderken, Ahmet Çınar’a ulaşır. O da hastaneye doğru yola çıkar. Polis Yeşim’i amansız bir takibe alır. Çatışmada yaralanan Yeşim’in etrafındaki çember daralmakt adır. Yardıma ihtiyacı olan Yeşim, Sıtkı’nın kapısını çalacaktır. Yeşim gizlice hastaneye gitmeyi başarır. Ancak Kerem’den duyacağı sözler onu umutsuzluğa sürükleyecektir. Kerem polis çağırır, ancak Yeşim son anda kaçar. Her şeyini kaybeden Yeşim, bir uçurumun kenarında hayatını gözden geçirirken Çınar Yeşim’i bulur. Yeşim hayatını adadığı adamla göz gözedir artık. Hayatla ölüm arasında karar vermenin zamanı gelmiştir. Ve Yeşim kararını verir.
3. Sezon 87. Bölüm
2012-11-03
Toprak, Çınar’ın velayet davası açtığına hala inanamazken Çınar’ın tek istediği çocuğunu görebilmektir. Zümrüt ve Necip evlenmiştir. İkbal, düşmanını yakında tutmak için Zümrüt ve Necip’i yalıda kalmaya ikna eder. Elinde kozu kalmayan İkbal, Zümrüt’le yüzleşecektir! Toprak Havva’nın ölüm haberini alınca yıkılır! Ahmet ve Kaan’la birlikte cenazeye katılmak için hemen yola çıkar. Bu sırada olaydan habersiz olan Çınar, Toprak’la arasını düzeltmek için Kandilli’ye gidecektir. Ancak Nermin’den alacağı haber onu şoke eder! Azra ve Zümrüt, bir davette karşılaşırlar. Zümrüt, güzelliği ve bilgisiyle herkesi etkileyen Azra’yı yakından tanımak için bilgi toplar. İki kızının da intikamını almaya yemin eden Zümrüt, Azra’yla anlaşmaya karar verir! Velayet davası için ön duruşma günü gelir çatar. Tüm olanlara rağmen Çınar’a inancını yitirmeyen Toprak mahkemeye umutlu girer. Ancak Çınar’ın avukatının söyledikleriyle yıkılacaktır! Toprak’ın çok üzüldüğünü gören Ahmet ise ona sürpriz bir teklifte bulunacaktır.
3. Sezon 88. Bölüm
2012-11-10
Çınar Toprak’tan özür diler. Toprak onun iyi niyetine inanmak ister, Çınar’a oğlunu gösterecektir. Ancak Toprak’ın da bir isteği vardır. Çınar bir daha bu kapıya gelmeyecektir.Böbrek ağrısı tutan Şeref hastaneye kaldırılır. Haberi alan Çınar da hastaneye koşar. Ahmet’in yaptığı iyiliklere şahit olan Çınar Ahmet’le samimi bir konuşma yapmaya karar verir. Ancak, Ahmet’ten öğrendiği gerçekle sarsılacaktır.Bir taraftan Azra’yı Ilgaz Holding’te işe girmesi için hazırlayan Zümrüt bir yandan da aileyi etkilemeye devam eder. Necip’ten habersiz Reyhanları yemeğe çağıran Zümrüt, İkbal’le iddialaşır. İkbal bu yemeğin Necip’i çok kızdıracağına emindir. Kim haklı çıkacaktır? Toprak oğlunu kaybetmemek için Ahmet’le nikah masasına oturmayı kabul eder. Bu sırada Toprak’ı geri kazanmayı kafasına koyan Çınar, soluğu Kandilli’de alacaktır. Çınar bilmeden, sevdiği kadını kaybetmemek için zamanla yarışmaktadır.
3. Sezon 89. Bölüm
2012-11-17
Toprak’ın da ona aşık olduğunu öğrenen Çınar çok umutlanmıştır. Toprak’ı nikahı iptal ettirmek için ikna etmeye çalışır. Ancak Toprak, Çınar’ı hatalarıyla yüzleştirecektir! Çınar ise Toprak’a Ahmet’le ilgili gerçeği açıklayacak mıdır? Çınar velayet davasının duruşma tarihini erkene aldırır. Umutsuzluğa kapılan Toprak, mahkeme başlamadan Çınar’la konuşmaya çalışır. Ancak Çınar’ın ona bir sürprizi olacaktır! Toprak’ın sevgisini kazanamayacağını düşünen Ahmet yıkılmıştır. Nermin onu teselli etmek i stese de Ahmet ikna olmaz. Ancak Toprak’ın yapacağı bir sürpriz Ahmet’i umutlandıracaktır! Toprak’ı kazanmaya ant içen Çınar, ona bir sürpriz hazırlar. Lale, Çınar Berk ve Kaan’ı da yanlarına alarak şehir dışına giderler ve harika vakit geçirirler. Bütün geçmiş ve gelecek, onların aşkına yenilmiş gibidir. Ancak Çınar, onları rüyadan uyandıracak gerçekle yüzleşecektir!
3. Sezon 90. Bölüm
2012-11-24
Ahmet sürpriz ziyaretiyle, Çınar ve Toprak’ın keyfini kaçırmıştır. Toprak ve Kaan’a yakın olmayı kafasına koyan Çınar, İkbal’in de yardımıyla yalıda yeni bir buluşma düzenlemeye karar verir. Ancak Zümrüt’ün de sürpriz bir konuğu olacaktır! Şeref, Ahmet ve Nermin’in maddi olarak çok zor durumda olduğunu öğrenir. Ahmet’in yaptığı iyilikleri ödemek için Toprak ve Şeref kolları sıvarlar. Ahmet bu yardımı kabul etmeye tek bir şartla razı olacaktır. Çınar’ı daha yakından tanımak isteyen Azra bir plan yapar. Ancak Zümrüt, Çınar’a yakınlaşması için Azra’nın acele ettiğini düşünmektedir. Zümrüt’ü de etkilemek isteyen Azra ise harekete geçecektir. Birlikte zaman geçirmeye başlayan Toprak ve Çınar’ın arasındaki buzlar iyice erir. Ahmet ise, her geçen gün Toprak’ın güvenini daha çok kazanmaktadır. İçinde kopan fırtınayı susturmakta zorlanan Ahmet, sürpriz bir adım atar! Bu sırada Çınar da sevdiği kadını görmek için Kandilli’nin yolunu tutar. Toprak ve Çınar şoke edici bir olayla sarsılacaklardır!
3. Sezon 91. Bölüm
2012-12-01
Ahmet’e çok sinirlenen Toprak evi terk eder! Ahmet üzüntüden perişan olur. Toprak’ın Ahmet’e tepkisinden habersiz olan Çınar ise kıskançlık ve öfkeden çılgına dönmüştür! Amcasının evinde kalan Toprak, ev tutmak için kolları sıvar. Şeref, Toprak’ın Ahmet’e aşırı tepki verdiğini düşünürken, Remzi sürpriz bir ziyaretçiyi Toprak’a getirecektir. Çınar, Toprak ve Kaan’ı yalıya getirmek için her yolu dener. Toprak ise kendi ayakları üzerinde durmak istemektedir. Ancak Çınar kararlıdır, Toprak ve Kaan i çin yalıya yakın yepyeni bir ev alır! Bu hediyeye Toprak’ın tepkisi ne olacaktır? Çınar, Toprak’a bir sürpriz hazırlamaya karar verir. İkbal’in de yardımıyla planını uygular. Eve dönen Toprak şoke olacaktır. Ancak Toprak’ın ayağını yerden kesecek asıl sürpriz ne olacaktır?
3. Sezon 92. Bölüm
2012-12-08
Toprak, Çınar’ın kalbini kıracağından korksa da ona güvenmeye karar verir. Çınar ve Toprak birliktedirler artık! Toprak’ı mutlu etmek için her şeyi düşünen Çınar, ona romantik sürprizlerle dolu bir gün hazırlar. Toprak ve Çınar’ın barıştığını duyunca kahrolan Zümrüt, planlarında değişiklik yapmak zorunda kalır. Zümrüt, Azra’dan Çınar’ın en yakın arkadaşı olmasını ister. Azra, Çınar’a yakın olmak için her fırsatı değerlendirecektir. Toprak’la tekrar evlenmek için sabırsızlanan Çınar, boşanmanın b ir an önce gerçekleşmesi için kolları sıvar. Boşanma evraklarıyla Ahmet’in kapısına giden Çınar’ı, Ahmet hiç hoş karşılamayacaktır! Çınar’ın kendine üstünlük taslamasına çok sinirlenen Ahmet, ona karşı iyice bilenir. Soluğu yalıda alan Ahmet’le Çınar yumruk yumruğa kavga ederler! Kavuşmak için gün sayan Toprak ve Çınar’a, Ahmet’in kötü bir sürprizi olacaktır!
3. Sezon 93. Bölüm
2012-12-15
Çınar karakoldan salıverilirken, Ahmet ve Çınar’ın arasındaki gerginlikten çok bunalan Toprak, hesap sormak için Ahmet’in kapısına dayanacak. Çınar’ın Ahmet’e çek teklif ettiğini öğrenen Toprak’ın canı çok sıkılacak ancak asıl darbeyi Aslı vuracak. Zümrüt Azra ile çalıştıkları projede, Reyhan engeline takılır. Neyse ki Azra imdadına yetişecektir. Ancak Azra’nın da bir isteği olacaktır. Zümrüt’ün Ilgaz Holding’le ilgili planını Azra’ya açıklama vakti gelmiştir. Toprak ve Ahmet’in boşanma davası başlar. Toprak boşanmakta karalıdır, ama Ahmet’in tavrı onu umutsuzluğa sürükleyecektir. Sonraki duruşmada Ahmet, Toprak’ı çok şaşırtacak bir savunma yapar. Ahmet ve Toprak boşanabilecek mi? Duruşma sonrası, Çınar’a bir türlü ulaşamayan Toprak çok sinirlenir! Çınar ise Toprak’ın duygularından habersiz, Azra ile hummalı bir çalışmaya girişmiştir. Çok bozulan Toprak, Çınar’la barışarak hata yaptığını düşünmeye başlar. Ancak Çınar ve Azra’nın hazırladığı projede gördükleri onu tam anlamıyla şoke edecektir!
3. Sezon 94. Bölüm
2012-12-22
Çınar’ın evlenme teklifiyle Toprak’ın ayakları yerden kesilmiştir. Toprak ve Çınar hemen nikah günü alırken, Zümrüt düğünü sabote etmek için plan yapmaya başlamıştır bile. Toprak’ı kaybetmenin acısını yaşayan Ahmet, kendini işine verir. Ancak aksilikler burada da peşini bırakmaz. Umutsuzluğa kapıldığı anda aldığı büyük bir sipariş yüzünü güldürecektir. Azra ve Zümrüt, Toprak’ın düğün hayallerini sekteye uğratmak için her yolu denerler. Ancak Toprak’ın canını sıkmak kolay olmayacaktır. Zümrüt ise bu savaşta henüz ağır toplarını kullanmamıştır! Nikaha dakikalar kala Toprak ve Çınar’a sürpriz bir ziyaretçi gelir. Toprak ve Çınar şoke olurken, amacına ulaşmak üzere olan Zümrüt mutludur. Ancak ziyaretçi hepsini şaşırtacak bir harekette bulunacaktır. Basın düğünden çıkan Toprak ve Çınar’ın peşini bırakmaz. Çok bunalan Toprak ve Çınar, şehir dışına kaçmaya karar verirler. Nihayet huzura ve birbirlerine kavuşmuşlardır. Ancak bu peri masalı bir kabusa dönüşmek üzeredir.
3. Sezon 95. Bölüm
2012-12-29
Çınar vurulmuştur! Toprak yardım bulmak için canını dişine takar. Ancak bu kolay olmayacaktır. Toprak çaresizliğe sürüklenirken Çınar için zaman daralmaktadır! Saldırıyı haber alan aileyi korku sarmıştır. Herkes bu korkunç olayın arkasında kimin olduğunu merak ederken Zümrüt, Haluk’un peşine düşecektir. Bu sırada Haluk, Çınar ve Toprak’ı öldürmek için fırsat kollamaya devam eder! Zümrüt’ün hareketlerinden şüphelenen Çınar, onu takibe alır. İpuçlarını takip eden Zümrüt ise Haluk’un evine ulaşmışt ır! Ancak burada karşılaşacağı manzara onu şoke edecektir! Plan yapan Zümrüt ve Azra, Toprak’a iş teklifinde bulunurlar. Çınar’ın moralini yerine getirecek bir sürpriz yapmak isteyen Toprak teklifi kabul eder. Tüm hazırlıklar yapılır. Sürpriz günü gelip çattığında Toprak nefesini tutup Çınar’ı tepkisini bekler. Sonuç onu çok şaşırtacaktır!
3. Sezon 96. Bölüm
2013-01-12
Zümrüt, nefesini tutmuş beklerken Haluk adamını geri çeker. Necip şimdilik kurtulmuştur. Ancak Zümrüt’ün Haluk’la konuşacakları tüm Ilgazlar’ın kaderini belirleyecektir! Toprak’ın kampanya yüzü olması Çınar’ı çileden çıkarmıştır. Toprak ise kararlıdır, hem çalışacak hem de anne olacaktır. Bu kavga Azra ve Zümrüt’ü çok mutlu eder. Ancak Çınar bunun acısını Azra’dan da çıkarmaya niyetlidir! Zümrüt ve Haluk, Kerem’in okulunda bir araya gelirler. Zümrüt Haluk’tan hesap sorar, ancak Haluk’un ona üzüc ü bir haberi olacaktır. Bu buluşmayı izleyen sürpriz bir kişi Zümrüt’ün tüm foyasını ortaya çıkarmak üzere harekete geçer! Toprak’ın boş durmak istemediğini gören Çınar ona oyalanacağı işler bulmaya çalışır. Ancak bu çabası Toprak’ın kalbini daha fazla kırmaktan başka bir işe yaramayacaktır. Çınar’a çok kızan Toprak, Ahmet’leri ziyarete gider. Pastanede siparişe yardım eden Toprak, işe yaramanın mutluluğunu yaşar. Ancak neşesi uzun sürmeyecektir!
3. Sezon 98. Bölüm
2013-01-26
Çınar, Azra ile fotoğraflarının çekildiğinden habersizdir. Toprak ise Çınar’ın gelememesine çok üzülmüştür. Ancak Çınar’ın biricik karısına kavuşmak için yapmayacağı şey yoktur! Necip, Zümrüt’ten boşanmakta kararlıdır. Ancak Zümrüt’ün Haluk’la ilgili yaptığı açıklamalar kafasını karıştıracaktır. Toprak ve Çınar balayında harika vakit geçirirler. Toprak çok mutludur, ancak Çınar’ın gizemli mesajlaşmaları onu meraklandıracaktır. Bu sırada Çınar’ın Toprak’a, aklını başından alacak bir hediyesi olac aktır. Toprak hayallerine kavuşmak üzeredir! Toprak’la buluşan Azra, Toprak’ın içine Çınar’la ilgili şüphe tohumları ekmeyi başaracaktır! Ancak asıl darbe bir zarf içinde gelir. Toprak zarfı açtığında beyninden vurulmuşa dönecektir!
3. Sezon 99. Bölüm
2013-02-02
Fotoğrafları gören Çınar öfkeden deliye döner. Toprak bir açıklama ve özür beklemektedir. Ancak Çınar, Toprak’ın duygularından habersiz, olayın sorumlusunu bulmak için harekete geçecektir. Çınar, Azra’yla yüzleşir! Çınar’ın tüm suçlamalarına cevap vermeye çalışan Azra köşeye sıkışmıştır. Onu bir tesadüf kurtaracaktır. Ancak Zümrüt’ün kararı kesindir. Azra istifa edecektir! Azra’nın işinden olması Toprak’ı şüpheye düşürür. Boşuna kıskançlık yaptığını düşünen Toprak’ın vicdanı rahat değildir. Anca k Şeref onu saf olmaması konusunda uyaracaktır. Çınar, eski hatalarını tekrarlamamak için Toprak ve Azra’yı yüzleştirmeye karar verir. Üçünün bir yemeğe çıkmasını teklif eder. Toprak bunu kesinlikle reddeder. Çınar restorana gittiğinde onu büyük bir sürpriz beklemektedir. Ancak asıl sürpriz gecenin devamında Toprak’tan gelecektir!
3. Sezon 100. Bölüm
2013-02-09
Azra ve Kerem’in sevgili olduklarını düşünen Toprak biraz rahatlamıştır. Zümrüt, bu oyunu öğrenince öfkeden deliye dönecektir! Kerem ise Azra’ya yakın olmaktan gayet memnundur! Zümrüt’ün tekrar gözüne girmek isteyen Azra, Çınar’la yakınlaşmak için her fırsatı kullanır. Hasta numarası yapıp Çınar’ı evde çalışmaya ikna etmeyi başarır. Toprak bunu öğrendiğinde öfkesi büyük olacaktır. Tibet’in kardeşi olduğunu öğrenen Çınar, İkbal ve Necip’e çok sinirlenir. Toprak’la dertleşmek için kreşe giden Çına r, hiç hoşlanmayacağı bir sürprizle karşılaşacaktır. Toprak ve Çınar büyük bir kavga ederler. Canı çok sıkılan Çınar soluğu bir barda alır. Azra ise onu teselli etmek için hazır beklemektedir. Azra, Çınar'ı tuzağına düşürüp amacına ulaşabilecek mi?
3. Sezon 101. Bölüm
2013-02-16
Çınar’ı Azra’nın evinde bulan Toprak çok sinirlenmiştir! Azra’dan hesap soran Toprak’ın kocasına güveni tamdır. Azra hakkında içine bir kurt düşmüştür. Toprak, Azra’nın niyetini anlamak için onu araştırmaya karar verir. Kerem ve Azra’nın ilişkisinin gerçek olmadığından şüphelenen Toprak, Azra’yı bir bahaneyle yalıya çağırır. Azra ve Kerem oyunlarını sürdürürler. Deliye dönen Zümrüt ise Azra’dan hesap sorar. Ancak Azra’nın Zümrüt’e karşı büyük bir kozu vardır! Kardeşini tanımak isteyen Çınar, Tib et’le buluşur ve ona yalıya taşınmasını teklif eder. Bu teklif yüzünden Çınar ve Necip kavga ederler. Pes eden Necip, Çınar’a Tibet konusunu düşüneceğine dair söz verir. Ancak Necip’in hamlesi Tibet ve Çınar’ı şoke edecektir. Azra’nın geçmişini nihayet öğrenen Toprak beyninden vurulmuşa döner. Toprak’ın Azra ile yüzleşme vakti gelmiştir! Ancak her şeyi öğrendiğini düşünen Toprak’ı çok büyük bir sürpriz beklemektedir! Gerçek, Toprak’ın sandığından çok daha karanlıktır!
3. Sezon 102. Bölüm
2013-02-23
Toprak, Zümrüt’ün Çınar’la ikisini ayırmaya ant içtiğini öğrenmiş, şoke haldedir. İkbal ve Şeref’le konuşan Toprak, Zümrüt’ün yaptıkları hakkında somut bir kanıt elde edene dek sessiz kalmaya kalır verir. Toprak, büyük badireler atlatan Çınar Berk’in ilk yaş günü için kreşte büyük bir kutlama yapar. Ayrıca Çınar Berk’i Yeşim’in mezarına götüren Toprak, duygulu anlar yaşar. Ancak mezarlıktaki çiçekler kafasını karıştıracaktır. Tibet yüzünden gerilen Çınar ve Necip’in arası bozuktur. Ancak Yusuf’u n anlattıklarıyla Reyhan’ı kurtarmak için birlikte harekete geçeceklerdir. Necip’in Okan’a öfkesi çok büyük olacaktır! Zümrüt’ün Haluk’la bağını çözmeye çalışan Toprak, Haluk’un evine gider. Ancak burada karşılaştığı gerçekler onu şoke edecektir. Bu sırada yaklaşan büyük tehlikeden ise habersizdir!
3. Sezon 104. Bölüm
2013-03-09
Toprak’ın ısrarıyla köşeye sıkışan Azra, ona hayatıyla ilgili bütün sırları anlatır. Toprak onu anlayışla karşılar, ancak karşılığında o da bir şey ister. Azra ve Toprak, Zümrüt’e karşı işbirliği yapacaklardır! Zümrüt, Ilgaz Holding’i zor duruma sokma planında adım adım ilerler. Necip’in ihaleden çekilmesi bütün ailede şok etkisi yaratır. Herkes, Necip’ten bir açıklama beklemektedir. Azra, Zümrüt ile ilgili öğrendiklerini Toprak’a anlatır. Şimdi onun da bir isteği olacaktır. Azra oğlunu alabilme k için gereken parayı Toprak’tan ister. Ancak Toprak yardım edemez. Hayal kırıklığına uğrayan Azra, başka bir plan yapmak zorunda kalacaktır. Tibet’i ziyarete giden Çınar, Toprak’ı orada bulunca çok şaşırır. Çınar, Toprak’ın onu kızdırmak için Ahmet’e geldiğini düşünür. Toprak ve Çınar kavga ederler. Ancak onları bekleyen çok güzel bir sürpriz, bütün dertlerini onlara unutturacaktır!
3. Sezon 105. Bölüm
2013-03-16
Toprak hamiledir! Bütün aile bu haberle sevince boğulur. Zümrüt ise öfkeden deliye dönecektir. Toprak ve Çınar’ın aşkı her zaman galip gelmektedir! Toprak, yeni bebeğin sevincini yaşarken garip olaylar yaşamaya başlar. Kendiliğinden açılan televizyonlar, sürekli gördüğü bir kız, evde duyduğu sesler keyfini kaçıracaktır. Ancak en kötü sürpriz, onu Yeşim’in mezarında beklemektedir. Şirketi kurtarmak için yurtdışında bile iş kovalayan Çınar, eli boş döner. Canı çok sıkılan Çınar, kafasını toparlama k için yürüyüşe çıkacaktır. Ancak karşılaştığı manzara onu şoke edecektir! Toprak, yaşadığı olaylara bir anlam vermeye çalışırken, ailesi de onun için endişelenmeye başlamıştır. Toprak’ın durumuna bir çare arayan Necip, Çınar’ın yokluğunda, çok zor bir karar almaya mecbur kalır. Toprak için korkunç bir kabus başlamak üzeredir.
3. Sezon 106. Bölüm
2013-03-23
Çınar, Toprak’ın hastaneye kaldırıldığını öğrenince soluğu yanında alır. Ona haber vermedikleri için ateş püsküren Çınar, İkbal ve Şeref’in anlattıklarını duyunca dehşete düşecektir. Ancak, Toprak’ın aklını yitirmediğine adı gibi emindir. Azra ve Ahmet’in arasındaki bağlantıyı bir türlü öğrenemeyen Çınar, Ahmet’i hayatlarına burnunu sokmakla suçlayacaktır. Çınar’a gelen sürpriz bir ziyaretçi ona her şeyi açıklayacaktır! Evde araştırma yapan Toprak, Zümrüt’ün yaşadıklarıyla bir ilgisi olabileceği ni fark eder. Bunu kanıtlamak için acele eder ancak Zümrüt izleri yok etmiştir bile. Pes etmeyen Toprak, gizemli kızı bir kez daha görünce bu kez peşine düşecektir!
3. Sezon 108. Bölüm
2013-04-06
Ilgaz Holding’in hisse satışı gerçekleşir. Toprak’ın gerçekten iyi olmadığını düşünen Çınar, herkesin iyiliği için Toprak’ı hastaneye kaldırır! Toprak itiraz ederken, Çınar’a Azra ile konuşması konusunda ısrar eder. İkbal, Ilgaz Holding’in borçlarına yardımcı olmak için yalıyı satışa çıkarır. Hisseleri alan Zümrüt, yalıyı da almak için harekete geçer! Ilgaz ailesi sürüklendiği felaketten habersizdir! Vicdan azabına daha fazla dayanamayan Şermin, Çınar’a her şeyi anlatır. Toprak’ı aklından zor u varmış gibi gösterenin Zümrüt olduğunu öğrenen Çınar, öfkeden deliye döner. Çınar, Toprak’ın ayaklarına kapanıp af dileyecek! Zümrüt’ün yaptıklarını öğrenen aile bireyleri şoke haldedir. Zümrüt eve geldiğinde, hepsi öfkeden deliye dönmüş, karşısına dikilirler. Ancak Zümrüt’ün de onlara bir sürprizi vardır. Bütün karanlık sırların açığa çıkma vakti geliyor!
3. Sezon 114. Bölüm
2013-05-18
Zümrüt, Necip’in çocukları almak için blöf yaptığını düşünür. Necip ise ne kadar ciddi olduğunu göstermek için Kerem’le konuşmaya kalkar. Çocuklarına kavuşan Çınar ve Toprak çok mutlu olurlar. Bütün aile rahat bir nefes alırken, İkbal’in içindeki şüphe dağılmamıştır. Necip’in Zümrüt’e karşı hala zaafı olduğunu düşünen İkbal, Necip’i gözlemlemeye başlar. Zümrüt’ün sağlığı için endişelenen Kerem, Necip’ten boşanmayı ertelemesini rica eder. Mahkemede Necip’in Zümrüt için söyledikleri İkbal’i çok öf kelendirecektir.Soluğu Çınar’ın yanında alan İkbal, Zümrüt’ün canını yakmaya kararlıdır. Kerem, düğün hazırlıklarını, ailesi olarak kabul ettiği Çınar ve Toprak’la yapar. Herkesin sırt çevirdiği Zümrüt ise düğüne davetli değildir. Zümrüt, bu reddedilişin acısını Toprak’tan çıkarmaya kararlıdır
2. Sezon 115. Bölüm
2013-05-25
Toprak vurulmuştur! Çınar, Toprak’ı hastaneye yetiştirmek için canını dişine takar. Hastaneye yetişirler, ancak Toprak ölümle pençeleşmektedir! Ilgaz ailesi korkuyla beklerken polis de saldırganı soruşturmaya başlar. Çınar’ın şüphelendiği tek kişi Zümrüt olacaktır!
3. Sezon 116. Bölüm
2013-06-01
Toprak’ın kendinin vuranın bir adam olduğunu söylemesi herkesi şoke etmiştir. Toprak, Çınar’ı beladan uzak tuttuğunu düşünerek biraz teselli bulurken, Çınar’ın da ona acı bir haberi olacaktır. Bebeğini kaybettiğini öğrenen Toprak perişan olur! Toprak’ın verdiği ifadeyi öğrenen Zümrüt, yeni bir plan yapmak için harekete geçer. Tarık’la suçu başkasına atmak için kolları sıvarlar. Necip’in davranışlarından şüphelenen İkbal, onu yakın takibe alır. Etrafındaki çemberin daraldığını fark etmeyen Necip’ i, evde de kötü bir sürpriz beklemektedir. Aleyhindeki kanıtlar çoğalırken Necip, bu olan bitene bir anlam veremeyecektir! Çınar’la yüzleşen İkbal, Çınar’ı Necip konusunda uyarır. Ancak Çınar, Necip’in suçlu olduğuna kesinlikle inanmaz! Ne var ki Necip’in karakolda söyledikleri Çınar’ın dünyasını alt üst edecektir Toprak ise Necip’i kurtarmak için harekete geçer. Ancak zaman daralmaktadır!
1. Sezon 117. Bölüm
2013-06-08
Toprak, kendisini vuranın Zümrüt olduğunu itiraf etmiştir! Çınar, Necip’in suçsuz olduğunu duyunca çok rahatlar. Artık Çınar’ın tek dileği Zümrüt’ün yaptıkları yüzünden hapse girdiğini görmektir! Necip ve Zümrüt mahkemeye çıkarlar. Ilgaz ailesi Zümrüt’ün tutukluluk kararını beklerken, Zümrüt mahkemede Toprak’ın ifadesini geçersiz kılacak bir yol arayacaktır. Çınar öfkeden deliye dönerken, mahkeme kararı hepsini tarumar edecektir! Çınar, yeni şirketlerinin açılışına Necip’in de katılması için ne gerekiyorsa yapar. Bu sırada Zümrüt’ün çevirdiği başka bir oyunu öğrenen Toprak, bu oyunu Çınar’dan gizlemek için kolları sıvar. Toprak, Çınar’ın içinde yanan intikam ateşinden korkmaya başlamıştır artık! Çınar kararını verir, ailesini Zümrüt’ten korumanın tek bir yolu kalmıştır artık. Silahını alan Çınar, Zümrüt’ü aramaya başlar. Toprak da Çınar’ı durdurmak için harekete geçer.
4. Sezon 118. Bölüm
2013-09-21
Çınar, hayatının en büyük sınavını vermektedir. Büyük bir kayıp yaşarken, ailesini bir arada tutmak için hayata tutunmaktan başka çaresi yoktur. Zümrüt, verdiği savaştan vazgeçmemiş, intikamını almıştır; Ilgazların eli yine kana bulanmıştır. Necipse, Zümrüt’ü sonsuza dek kaybetmekle karşı karşıyadır. Ürgüp’te, konağı ateşe veren Sultan, her şeyden vazgeçtiği bir anda, İstanbul’dan gelen acı haber onu tekrar hayata bağlamıştır… Artık Toprak için savaşacaktır.
4. Sezon 119. Bölüm
2013-09-28
Toprak hayata dönmüştür. Ne var ki hafızasını kaybetmiştir. Çınar şoke olur; artık birbirlerine iki yabancıdan farksızdırlar... Necip her yerde Zümrüt’ü ararken, Zümrüt çıkagelmiştir. Üstelik öyle bir şey ister ki, Necip bir kez daha oğlu ve aşkı arasında kalacaktır... Karşısında Kerem’i gören Azra ise ne yapacağını bilemez. Kerem ne derse desin, Azra’nın onu affetmesi kolay olmayacaktır... Münevver ve Yiğit İstanbul’da yeni hayatlarına alışmaya çalışırken, Sultan’ın varlığı dünyalarını daha da karıştıracaktır... Toprak, ne Çınar’ı ne de çocukları hatırlamaktadır... Çınar ise asla pes etmek niyetinde değildir... Sonuçlarını düşünmeden alacağı karar, ona pahalıya mal olacaktır... Hayat, Çınar ve Toprak’a ağır yükler taşıtmıştır... Hayata sil baştan başlamak kaçınılmaz olsa da... aşkın yine güçlü olmaktan başka şansı yoktur...
4. Sezon 120. Bölüm
2013-10-05
Toprak hiç tanımadığı İstanbul sokaklarında yapayalnızdır. Sultan hemen polisi arar, Çınar’ı şikayet eder... Zümrüt, silah elinde, Mürvet’e yakalanmıştır. Mürvet ya susacak, ya da Necip ve Çınar hapse girecektir... İstanbul’da yaşadıklarından çok bunalan Toprak, evine, Ürgüp’e gitmek ister. Sultan hemen hazırlıklara başlar. Üstelik Toprak’a bir sürprizi olacaktır... Necip evden ayrılır, gidecek bir yeri yoktur. Ancak Zümrüt’ün de onu bırakmaya niyeti yoktur; Necip’in yalıya dönmesi çok yakındır. .. Toprak’ın Ürgüp’e gittiğini öğrenen Çınar deliye döner; hemen yola çıkar. Toprak’la belki de hayatının en zor konuşmasını yapacaktır...
4. Sezon 121. Bölüm
2013-10-19
Çınar’ın Toprak’tan tek istediği, yalnız çocukları için İstanbul’a dönmesidir. Toprak karşısında bambaşka bir Çınar bulmuştur, ne diyeceğini bilemez... Bu sırada Necip, Yeni Umut Yapı’yı borçlarından kurtarmaya çalışmaktadır. Ne var ki Zümrüt, planlarını ince ince uygulamaya başlamıştır bile... Toprak, Ürgüp’te yaralarını sarmak isterken, hiç bir şeyin bıraktığı gibi olmadığını anlar. Geçmiş ona sadece mutsuzluk vermektedir... Ürgüp’ten dönen Çınar, her şeyini kaybetmek üzere olduğunu öğrenir... Tek dayanağı Lale ve Çınar Berk’tir artık... Çocuklarıyla mutlu bir hayat sürmek için, Çınar’ın Zümrüt’ün şartlarını kabul etmekten başka çaresi yoktur. Ancak yalının kapısını çalan konuk, bütün şartları değiştirecektir...
4. Sezon 122. Bölüm
2013-10-26
Toprak çocuklar için İstanbul’a dönmüştür. Çınar çok sevinir, artık önlerinde yepyeni bir macera vardır... Kerem yalıda Necip’i görünce öfkeden deliye döner. Artık annesine hiç güveni kalmamıştır, Zümrüt Kerem’i kaybetmekle karşı karşıyadır... Çınar’ın şirketinin kapanması, yalıdan ayrılması Sultan’ın dikkatini çeker. İşin sorumlusunu öğrenmeye kararlıdır... Hamileliği ilerleyen Münevver ise Yiğit ve Sultan arasında kalmış, ne yapacağını bilemez haldedir... Toprak Çınar’ın içinde bulunduğu şartl arı öğrenir, çocuklardan ayrı olmasına dayanamaz. Çınar’la konuşur, ondan bir seçim yapmasını ister...
4. Sezon 123. Bölüm
2013-11-02
Zümrüt ne kadar engel olmaya çalışsa da, Toprak Kaan’la yalıya yerleşirler; Zümrüt planlarını değiştirmek zorunda kalacak... Aynı çatıda olmak Toprak için de Çınar için de kolay değildir. Çınar giderek Toprak’tan yana ümidini kaybetmektedir... Zümrüt’ün Çınar’ın arkasından yaptıklarını öğrenen Kerem, annesini Ilgaz Holding’den uzaklaştırmaya karar verir. Ancak bu, düşündüğü kadar kolay olmayacaktır... Sultan da yalıdadır artık. Zümrüt’e alenen meydan okur. Toprak’a zarar verirse karşısında Sulta n’ı bulacaktır... Çınar biraz olsun hayatını yoluna sokar ama Toprak’la geçirdiği eski günleri çok özlemektedir. Sabretmekten başka çaresi yoktur...
4. Sezon 124. Bölüm
2013-11-09
Toprak’ın meyhaneye gelmesiyle, bütün dünyalar Çınar’ın olmuştur. Artık biraz olsun ümidi vardır... Münevver Sultan’ın aldığı ev için sevinse de, içi hiç rahat değildir... Yiğit’e açıklamak kolay olmayacaktır.... İş yerinde Serhat’ın tavırlarına dayanamayan Çınar kavga eder ve işi bırakır... Toprak, Çınar’a moral vermek için bir sürpriz yapmaya karar verir.... Zümrüt, Toprak ve Çınar’ı yan yana görmeye bile tahammül edemez. Bunu bozmak için harekete geçmekte geç kalmaz... Toprak ise kaybolan yıl larının yerine yeni bir hayat kurma gayretindedir... Çınar’ın bu hassas dengeyi korumak için çok gayret etmesi gerekecektir...
4. Sezon 125. Bölüm
2013-11-16
Çınar’la birden yakınlaşan Toprak şoke olmuştur, Çınar’ın tek derdi, Toprak’ın kalbini kazanmaktır... Heyetten olumsuz rapor alan Zümrüt için işler iyi gitmemektedir, holdingin yönetimini Kerem’e kaptırmak üzeredir... Toprak’la Çınar’ın bir türlü anlaşamamasına üzülen Necip ve Sultan, iş birliği yaparlar... Başka çareleri kalmamıştır... Yiğit’le Münevver’in arası ise çok kötüdür... Münevver artık üzerindeki baskıya dayanamaz, önemli bir karar alır... Çınar da tıpkı Toprak gibi geçmişi silmeye ka rar verir... Toprak’a yepyeni bir ilişki teklif eder... Toprak ya kabul edecek, ya da her şeyi bitirecektir...
4. Sezon 126. Bölüm
2013-11-23
Toprak’ın Çınar’a vereceği net bir cevap yoktur, çareyi kaçarcasına uzaklaşmakta bulur... Holdingin yönetimini kaybetmek üzere olan Zümrüt hırsını Azra’dan çıkartır... Ancak Azra’nın Zümrüt’e pabuç bırakmaya niyeti yoktur... Toprak Engin’le konuşurken, Çınar Toprak’ın kendisi hakkında söylediklerini duyar... Toprak’ı kaybetmemek için bir karar alır, doğru karar verdiğini çok yakında anlayacaktır... Münevver bebeğini aldıramaz... Ama Yiğit’e taviz vermeye de niyeti yoktur... Münevver’in kalbini k azanmak kolay olmayacaktır.... Toprak Çınar’ın teklifini kabul eder... El birliğiyle kreşi yeni baştan hayata geçirmeye karar verirler... Aslında sadece kreş değil, Toprak ve Çınar’ın aşkı da yeniden hayat bulmak üzeredir... Çünkü Toprak, Engin’in aşka dair sorusunun cevabını bulmuştur...
4. Sezon 127. Bölüm
2013-11-30
Toprak ve Çınar’ın aşkı yine yeniden başlarken, Zümrüt boş durmamıştır... Kazanın olduğu geceyle ilgili Sultan’ın aklını karıştırmayı başarır... Zümrüt yavaş yavaş yürümeye başlamıştır... Ancak kimseye bunu söylemeye niyeti yoktur; özellikle de Necip’e... Sultan kaza gecesiyle ilgili kimseden bilgi alamamıştır... Yardım istemek üzere Engin’e gider... Tek çare Toprak’ın hafızasının geri gelmesidir... Toprak, Münevver ve Yiğit’i artık yalnız bırakmaları gerektiğini düşünmektedir... Geçici olarak k reşe taşınırlar... Çınar buna asla izin vermez, tekrar yalıya taşınmanın vakti gelmiştir... Toprak ve Çınar aşklarını dolu dizgin yaşamakta, Toprak yeni hayatına mutlu devam etmektedir... Ancak geçmişi, büyük bir sürprizle Toprak’ın hayatına yeniden girmek üzeredir...
4. Sezon 129. Bölüm
2013-12-21
Toprak’ın hafızası geri gelmiştir... Ama hatırladıkları onu hiç mutlu edecek şeyler değildir... Çınar’dan saklamaya karar verir... Zümrüt, Toprak’ın hatırlamaya başladığından şüphelenmektedir... Planlarını uygulamaya başlar... Ne var ki Sultan buna kulak misafiri olur... Toprak’a Zümrüt’ün vurulması çok ağır gelmektedir.. Onun mutsuzluğunu gören Çınar teslim olmaya karar verir... Ne var ki Toprak Zümrüt’ün yürüdüğünü görür, artık intikam alma sırası Toprak ve Çınar’a gelmiştir... Her şeyin sorum lusu olarak Azra’yı gören Zümrüt onu rahat bırakmamaya kararlıdır... Azra’yı oğlu Can’ı kullanarak tehdit eder... Çınar ne kadar ısrar etse de Toprak Zümrüt’e yaptıklarını ödetmekte kararlıdır...Planını yapar, düşmanını yakın tutmak en iyisidir... Zümrüt’e bir teklifi olacaktır...
4. Sezon 130. Bölüm
2013-12-28
Zümrüt’ün tuzağını anlayan Çınar, ortaklığı asla kabul etmez, Eda’yla çalışmayacaktır... Ama Toprak aynı fikirde değildir... Münevver ve Sultan evi ne kadar saklasalar da karşılarına ummadık aksilikler çıkmaktadır... Yiğit’in, evi Sultan’ın aldığını öğrenmesi an meselesidir... Zümrüt Engin’in Toprak’a olan ilgisinden şüphelenmektedir... Engin’i köşeye sıkıştıracağı gün giderek yaklaşmaktadır... Annesinin yaptıklarından işkillenen Kerem, Fuat’ı sorguya çeker... Zümrüt’ün silahı sakladığı öğrenir. .. Artık kimse Ilgazları onun elinden kurtaramayacaktır... Eda’nın geçmişini öğrenen Toprak, ona bir anlaşma teklif eder... Eda ya Topraklar için çalışacak, ya da Zümrüt’le oyununa kaldığı yerden devam edecektir...
4. Sezon 131. Bölüm
2014-01-04
Çınar’ın holdinge geri dönmesi Zümrüt’ün canını sıkar... Çınar ve Toprak’la mücadelenin kolay olmadığını anlamıştır... Necip de, Toprak ve Çınar’ın planına dahil olur... Zümrüt’e verdiklerini geri alma vakti gelmiştir... İşe yalıyla başlayacaktır... Ilgazlara düşmanlığı giderek artan Kerem silahı almıştır... Zümrüt bunu öğrenir.... Ne var ki Necip’i hapse göndermeye niyeti yoktur... Herkes karakoldayken evde kalan Münevver sona yaklaştığının farkında değildir... şanssızlığı Zümrüt’ün yürüdüğünü görmesi olacaktır... Olayın sadece bir tek şahidi vardır... Toprak Çınar’a suçu üstlendiği için çok kızar... Bu Engin için büyük fırsattır... Üstelik Toprak hamiledir... Engin, Toprak’la Çınar’ı ayırmak için usta bir plan yapmakta gecikmeyecektir...
4. Sezon 132. Bölüm
2014-01-18
Münevver ölmüş, bir aile dağılmıştır... Toprak perişandır, ne olursa olsun kendi ailesinin dağılmasına izin vermeyecektir... Zümrüt’le konuşmaya karar verir... Sultan, yalıdaki kameraları görür, kayıtların peşine düşer... Münevver’in ölümünün perde arkasını öğrenmeye çok yakındır... Çınar’ın koğuşuna genç bir mahkum gelir... Çınar koğuşta eziyet edilen Cihan’a kol kanat gererken, büyük bir tehlikede olduğunun farkında değildir... Savcıya her şeyi anlatan Toprak, ifade vermesi için Engin’den yard ım ister... Ne var ki Zümrüt de Engin’le pazarlık etmektedir... Engin amacına ulaşmak üzeredir, Toprak bebeğini kaybetmekle karşı karşıyadır... Çınar ise bir kez daha ölümle savaşacaktır...
Yandex.Metrica