Şüphe

7,75

( 6 kişi yorum yaptı )

Şüphe

TV Dizisi

2011

Yönetmenliğini Abdullah Oğuz'un yaptığı, senaryosunu Zülküf Yücel'in kaleme aldığı, yapımcılığını da Elif Ayşe Durmaz'ın yaptığı Şüphe; pırıltılı dünyaların ardındaki karanlığı ve herkesin içinde olduğu gizli hesaplaşmaları konu alıyor. Türkiye'nin en varlıklı ailelerinden Kutlu Ailesi, şok bir ölümle sarsılır. Aynı anda bir başka kişinin hayatı da, annesinin öldürülmesiyle yerle bir olmuştur. Bu kişi, Kutlu'ların gizli varisi, İpek'tir. Bu iki ölüm, beraberinde hiç beklenmedik olaylar getirecektir. İpek, Kutlu Ailesi'nde başlayan miras mücadelesinde tüm dengeleri altüst edecek, bir yandan annesinin katilini ararken, bir yandan da içine girdiği bu görkemli dünyanın kurallarını yavaş yavaş öğrenecektir.

Künye

Yönetmen Nisan Akman , Abdullah Oğuz
Senaryo ,
Yapımcı Ayşe Durmaz
Görüntü Yönetmeni İlkay Işık
Tür Dram
Ülke Türkiye

Ekip

Yapımcı Ebru Sakal (Yapım Koordinatörü)
Görüntü Yönetmeni Barış Işık (Görüntü Yönetmeni)
Danışman Median Müzik Edisyon (Müzik Danışmanı)
Kurgu Çağrı Ece (Kurgu)
Sanat Yönetmeni Selim Keleşoğlu (Sanat Yönetmeni)
Yapım Ekibi Uğur Sakarya (Yapım Sorumlusu)
Ayhan Tugay (Yapım Asistanı)
Kübra Varol (Sponsor Sorumlusu)
Yönetmen Ekibi Deniz Yılmaz Şayir (2. Yönetmen)
Murat Öztürk (2) (Yönetmen Yardımcısı)
Gizem Yaman (Yönetmen Yardımcısı)
Sanat Ekibi Uğur Oktan (Sanat Asistanı)
Makyaj Ekibi Gürhan Kalay (Kuaför)
Ses Ekibi Orçun Kozluca (Final Miks)
Ömer Mehmetalioğlu (Boom Operatörü)
Oyuncu Seçimi Seda Eron (Cast Sorumlusu)
Kenan Keloğlu (Figürasyon Casting)
Seslendirme Melih Ceylan (Seslendirme Yönetmeni Yardımcısı)

Firmalar

Kanal D (Yayıncı)
D Production (Yapım)

Son Yorumlar (6)

Kleberson avatar Kleberson 09 Şubat 2015 01:16:46

4

6 bölümde bitti

bltszlk avatar bltszlk 12 Şubat 2011 10:13:02

Şüphe dizisi geçen gün final bölümü değilde devamı var gibiydi.Bu dizide reyting yüzünden kalktı.Herşeye yazık diyorum.Kanal D'nin tahlisizliği.

zoran 03 Şubat 2011 16:14:02

emege saygı duymak lazım ama birde türk seyircisine sunulan ortada.reytingler zaten bu kötü işin,dallas özentisi yapımın cevabını veriyor.yakında sanırım kaldırırlar.açıkcası kaldırmalarıda gerekir.ismail hacıoğlunu da çok yapay bir tipe büründürmüşl er hiçbir dogallıgı yok.tek tük iyi oyuncu varsada harcanmış.

bltszlk avatar bltszlk 25 Ocak 2011 00:50:01

  Kanal D 4,5 yıl süren ''Yaprak Dökümü'' nün yerine çarşamba akşamları yine ses getirecek bir diziyi seyircisiyle buluşturuyor.İlk bölümü 5 Ocak'ta ekrana gelen ''Şüphe'' dizisi oyuncu kadrosu ve sürükleyici hikayesiyle dikkat çekiyor.Dizide Selin D emiratar,İsmail Hacıoğlu,Serkan Altınorak,Uğur Karabulut,Güngör Bayrak,Burcu Kutluk,Müge Boz, ve Burhan Öçal başlıca rolleri paylaşıyor.Abdullah Oğuz'un yönetmen koltuğunda oturduğu dizinin senaryosuna Zülküf Yücel imza atıyor.D productions'un imza attığı  ''Şüphe'' pırıltılı dünyaların ardındaki karanlığı ve herkesin içinde olduğu gizli hesaplaşmaları konu alıyor.   Selin Demiratar (İpek); Sedat Kutlu'nun yasak ilişki sonucu doğan kızı .Annesi öldürüldükten sonra Türkiye'nin en zenginlerinden birinin kızı olduğu öğrendi.    İsmail Hacıoğlu (Aziz) ;İpek'in üvey kız kardeşi.Çocukken her isteği yapılmış ve üzerine öyle çok titrenmiş ki,bu yüzden kendine güveni zayıf biri olmuş.    Serkan Altınorak (Tarık); Aziz'in abisi.Babası gibi hırslı,tuttuğu koparan bir yapısı var.Şirketin geleceğini güvenceye almak için her yolu mübah buluyor.     Uğur Karabulut (Cüneyt); Annesinin babasından ayrılıp Sedat Kutlu'yla evlenmesinden sonra Kutlu ailesinin göz alıcı evinde yaşamaya başladı.Bu hayata alışamadı.     Güngör Bayrak (Cavidan); Cüneyt'in annesi ikinci evliliği Sedat Kutlu ile yaptı.Bir yıl sonra Aziz'i  dünyaya getirdi.Rahatı için birçok şeyi görmezden geliyor.      Burcu Kutluk (Serap);  Tarık Kutlu'nun sekreterliği yapması herşeyi değiştirdi.Tarık'la evlendi,başlarda iyi evliliği sonradan bozuldu.      Müge Boz (Meltem);  Sedat Kutlu'nun torunu.10 yaşındayken annesini ve babasını kaybettiği için dedesi ve Cavidan ona gözleri gibi baktılar.     Burhan Öçal (Necdet); Demircan Holding'in patronu.Sedat Kutlu'nun illegal yönetiminden en fazla kendi ailesi gibi görüyor.Kutlu Holding'i ele geçirmek istiyor.   Kanal D'nin yeni dizisi  ''  Şüphe''  yoğun siyah rengi olduğu için reytingden kaybeder.   Tüm ekibe sevgilerimle...

pavlon avatar pavlon 20 Ocak 2011 13:18:01

Son bölüm süperdi Dizinin aynı süperlikte devam edeceğini ümit ediyorum.

pavlon avatar pavlon 13 Ocak 2011 15:04:01

Süper bir yapım. Bu diziye  emek veren herkese  çok minnettarım.

Yandex.Metrica