Kaçak

Yorumlar

sinemaadamı avatar sinemaadamı 23 Haziran 2016 17:22:34

8

bu filmin ilkini ayhan ışık sezen sezin çevirmişti galiba filmin ismide üç tekerlekli bisikletti daha sonra arzu okay ve salih güney erotik olarak çekti vahşi ve tatlı ismiyle en sondada tarıkla fatma kolları sıvadı bu film nasıl çekilir gösterdi ve ortaya böyle güzel bir film çıktı filmin finali çok güzel tarık abiye habip ismi gitmiş. fatma girik normalde 60 larda cüretkar sahnelerde oynardı ama burda da kuma filmindekiler kadar olmasada cüretkar sahneleri var ama ben fatma giriğe yakıştıramadım. bu yüzden filme 8 verdim. gençlikte neyse de olgunluk çağında olmaz böyle sahneler fatma abla. bunun dışında film bana göre herşeyiyle güzel fatmada tarıkta rolünün hakkını sonuna kadar vermiş. yönetmen koltuğunu da memduh üne verirseniz film tabiki de güzel olur birde fatmanın açık sahneleri olduğu her filmi de memdun ün ya yazmış ya yönetmiş yada yapımcısı olmuş buda işin ayrı bir ilginç tarafı. fatma ablanın 74 yapımı kuma ve bu filmindeki sahnelere şaştım gerçekten gerçi çokta kötü bi sahne yok ama bazı oyunculara öyle sahneler gitmiyor özellikle kuralları olan 4 yapraklı yoncaya. benim şahsi görüşüm bu. fakat film her sahnesiyle güzel yanlış değilsem orjinali 92 dk dıydı. vhs si cd si de çıktı galiba bu filmin.

öznurkenan avatar öznurkenan 07 Şubat 2016 17:33:06

8

Farklı ve güzeldi izlenmeye deger.

film_hastası avatar film_hastası 28 Kasım 2015 05:24:28

8

film baştan sona kadar güzeldi sadece tarık akanın ve fatma giriğin evde gün geçtikçe birbirlerine sevdanlamaları ilginç geldi ama izlenebilecek bi film

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 01 Ağustos 2015 12:05:40

7

Hikayesi ve oyuncularıyla kendini izleten iyi sayılabilecek bir film fatma girik ve tarık akan iyi bir performansın yanında uyumlu bir çiftde olmuşlar tabi bunda yönetmenin memduh ün olmasınında etkisi var başka sıradan bir yönetmen olsa bu filmi bat ırabilirdi film orhan kemalin eserinden başarılı bir edebiyat uyarlaması olmuş kısaca izlenmeye değer iyi bir film.

benimsinema avatar benimsinema 09 Aralık 2014 14:28:06

7

daha önce ayni tema erotik versiyonu olarak arzu okayla salih güneyin oynadigi filmde de var... aralarinda okadar büyük bir fark göremedim... tabii bu film daha detayli anlatilmis... burdaki kücük oyuncuyu cok sevdim ben.. fatma girikin banyo alirken cüretkar sahnesi güzeldi..

worldshaking avatar worldshaking 12 Ocak 2013 10:03:48

9

hangi sahnesini anlatayım bilmem ki? tarık akan'la çocuğun et yemesini mi? çocuğun bisiklete iç geçirmelerini mi? yoksa finaldeki ayrılık sahnesini mi?...

Yandex.Metrica