Yeni Site Hakkındaki Yorumlarınızı
Bize Bildirin!

3 Harfliler: Marid (3 Harfliler: Marid)

3 Harfliler: Marid

6,65

(6 kişi yorum yaptı)

2012-07-31 16:31:59 24 Eylül 2010 1 Saat 20 Dk Gerilim Gizem Korku Gerilim, Gizem, Korku
IMAX 2d 2d

Yönetmen: Arkın Aktaç Arkın Aktaç

Ülke: türkiye

Gişe: 139.875

Oyuncular: Kayra Simur, Ufuk Aşar, Taner Ertürkler, Serap Üstün, Özgür Özberk, Gülseven Yılmaz Devamını Gör...

Konusu : Ayla (Gülseven Yılmaz) kocası Serkan (Özgür Özberk) ile mutlu bir çifttir. Ayla 11 yaşında (Kayra Simur) öteki alemden gelen bir varlığın musallat olması ile kabus dolu bir 3 gün yaşamıştır. O günlerden bu günlere en önemli koruyucusu olan muskasını önceki gün kaybettiği için kendini korumasız ve çaresiz hissetmektedir. Serkan yeni bir muska yazması ve Ayla’yı rahatlatması için bu konularda ismi bilinen İzzet Hoca’yı (Ufuk Aşar) o akşam eve davet eder. Akşam yakın arkadaşları Meltem (Serap Üstün) ve Cem de (Taner Ertürkler) geleceklerdir. Ayla’nın yeniden başlayan kabusları ile herkesin aynı gece Ayla ve Serkan’ın evinde yaşayacağı kabus dolu dakikalar öteki alemden gelen varlığın gücünü ve zalimliğini herkese gösterecektir.erhaab

9 Mart 2018 18:47

Çok iyi cin filmlerini düşününce fazlasıyla sınıfta kalmış bir filmdir. Gerek son derece zayıf ve klasik senaryosu, gerekse de ani hareketlere dayalı korkutma çabasıyla başarısız kalıyor. Bu arada kadın kılığına girmiş cinin televizyonda musallat filmini dikkatle izlemesi bence komikti:)

Cevap Yaz

mansuryıldırım

14 Haziran 2015 14:14

Aslında kötü bir film değil sadece ünlü oyuncular hikayenin inandırıcı olmasını engellemiş daha yeni yüzler hatta amatör oyuncularla daha gerçekçi bir korku filmi olabilirdi bir korku filmine göre çok aydınlık tonu var daha gri ve karanlık bir ton daha iyi olabilirdi yer yer komik olsada bazen gerilim havasına girebiliyor ortalama bir film zaman geçirmek için izlenebilinir.

Cevap Yaz

tepegöz

13 Kasım 2014 19:02

çok kötü bir korku filmiydi

Cevap Yaz

gururalp

27 Eylül 2013 19:54

zayıf bir korku denemesi

Cevap Yaz

baran34

24 Ağustos 2012 08:37

Senarist gerçek bir hikayeden esinlenerek çekildiği imajını vermek için filmin başında ve sonunda bir vatandaşımızın ağlayarak verdiği röportaja yer vermiş. Fakat bunun filme pek katkısı yok gibi. Çünkü film oyuncuların vasat çizgisine dahi yanaşamayan performansları ve efektin çok ama çok kötü olması yapımın inandırıcılık özelliğini yok ediyor. Konu prodüksiyonu güçlü yapımcıların elinde olsaydı ve popüler oyuncular ile çekilseydi bir nebze izlenilebilinirdi. Fakat bu film olmamış.

Cevap Yaz

ulaş34

29 Eylül 2010 04:12

Türkiye'de fazla korku-gerilim türü film'ler çekilmediği için bu film dikkat çekcekdir umarım.Fragmanlarından izlediğim kadarıla güzel vede sürükliyici bir film'me benziyo.Bu film'min senarist'tinin anlatdığına göre bir tv programında, bu film'de gecen bazı olaylar yani 100%70 gerçekden alınmış.1990'lı yıllarda bazı kişilerin başına gelen gerçek'te yaşanan olayları konu alıyormuş.Ve tabi film'me  biraz'da  senaristler katkı yapmışlar.Bundan sonra film'mi seri olarak yani 2 ve 3'cü filmlerde çekilebilir diye senarist haber vermiş oldu.İlerdeki zamanda seri olarak 3'leme şeklide karşımıza çıkabilir yani bu korku filmi.Umarım izliyicisinden gereken ilgiyi görül bu film. 

Cevap Yaz
Yandex.Metrica