Bir Pınar Ki

Yorumlar

AlınYazısı avatar AlınYazısı 1 gün, 10 saat

Filmin İkinci afişini kim yapmışsa, Ya seyirci çekmek için yada başka bi nedeni olmalı . Erotizm filan filmde yok.
Tipik bir yeşilçam filmi. Kartal Tibet Başarılı.
10/5

Bab-ı Esrar avatar Bab-ı Esrar 10 Temmuz 2016 21:05:40

6

Filmin afişine aldanmayın sakın. Hiç alakası yok sanırım filmi cazip kılmak için böyle bir afiş hazırlanmış ama oldukça yersiz olmuş.

benimsinema avatar benimsinema 30 Ağustos 2014 02:19:24

7

Bana göre yine klasik.yesilcam filmlerinden... arzu okay kapali sac rengiyle cok degisik gözüküyor.. güzellik yönünden deniz erkanat daha güzel bu filmde... film nese karaböcekin sarkilariyla daha bir hale gelmis..

kamilzafer 08 Ocak 2013 09:01:43

4

Bu akşam bir tv kanalın da seyrettim,Seyrettiğim için kendimden 10 puan daha eksilttim.Mecburdum zira.Zamanına göre yerilecek filmlerin başta gidenlerinden dir belki.O kadar ucuz olaylar üzerine kurulmuş ki,pes.Çekilir yanı yok,sadece çok sevdiğim Ar zu Okay'ın varlığı ve adamı bir yerlere götüren fon müziği bir de zengin kadrosu.Afişi de başlı başına eleştri konusu.Hiç yakışmamış.Belirteyim ki film Neşe Karaböcek''in şarkılarıyla süre kazanmış.Bu da bir zahmet bilinsin.Zafer Algan

beyzacetin avatar beyzacetin 21 Eylül 2012 18:37:11

7

Arzu Okay ın muhtesem güzelliği yeterince sömürülmemiş gibi erotik olmayan filmlerde de böyle sacma sapan afişler kullanılması cok üzücü. Defalarca izlediğim ve cok sevdiğim bir film. Koyu bir Arzu Okay hayranı oldugum için bütün filmlerini ne zaman görsem mutlaka izlerim. Ama sadece hayranı oldugum için değil,gerçekten çok güzel bir film. Yeşilçam klişeleriyle dolu bir film. Birbirlerini yanlıs anlayan, anlamadan dinlemeden ayrılan bir çift ve sürekli onları ayırmaya calısan insanlar. İşte ben de bu klişelere bayılıyorum. Güzel bir senaryo ve cok basarılı oyuncu secimleri.

performer avatar performer 19 Ocak 2012 21:34:01

6

şener şen'in arabesk filmine esin kaynağı olan filmlerden.

Yandex.Metrica