Bir Pınar Ki

Yorumlar

KartalTibetTutkunu avatar KartalTibetTutkunu 28 Mart 2018 19:51:44

Muazzez Tahsin BERKANT'ın Roman Edebiyatı sinema
uyarlama izlenir nitelik film.. Arzu OKAY'ı Kartal TİBET
evsaf jön ve aktör ile izlemekte hoş Onun daha sonra
furya deyil; bu tarz salon filmler oynaması beklenilen

TubaArtan avatar TubaArtan 22 Ağustos 2017 15:34:34

10

Kartal Tibet'in Arzu Okay'la ilk ve tek filmi ve ben oldukça başarılı buldum..

sinemaadamı avatar sinemaadamı 12 Ağustos 2016 15:22:48

8

kartal tibetin üstün oyun gücüyle film kendini izlettiriyor. arzu okay kartala iyi bir partner olmuş burda. kartal çift rolde kendisinin amcasını canlandırıyor. toron karacaoğlu amcayken, abdurrahman palay faruk iken kartalı konuşuyor. atıf kaptan, d eniz erkanat, nazan adalı ve suna selen filme renk katmış. kötü adam rolünde keşke kayhan baba yerine önder baba oynasaydı. kayhan yıldızoğlu pek kötü adama gitmiyor. filmdeki şarkılarda çok güzeldi. ama biçok yeşilçam filminde olduğu gibi burdada mantıksızlıklar var. mesela necminin herşeyini kaybettiği için intihar etmesi. ben bu kadar acıya dayanacak güçte değilim falan demesi çok saçma tamam herşeyini kaybettin üvey kardeşin herşeye sahip oldu ama senin düşünmen gereken bir eşin ve kızın vardı nasıl böyle bir bencillik yaparsın necmi ? bunun dışında kartal keşke iki rolde oynamasaydı necmiyi başkası canlandırsaydı daha iyi olurdu. bunun haricinde yıllarca arzu ve anası başlarının çaresine bakmış bişi olmamışta son son annesi ölecekken mi amcası oğluna geliyor buda mantıksız sonra kartal para uzatıyor ordada sözde gurur yapıyor kaçıyor filmin başları bana saçma geldi ama kartal arzu aşkı ve onlara yapılan oyunlar filmin akışını değiştirdi. filmi vasat gibi duruyor ama ortalarda güzelleşmeye başlayıp vasatlıktan kurtarıyor kendini. saygılar.

AlınYazısı avatar AlınYazısı 28 Temmuz 2016 10:42:40

Filmin İkinci afişini kim yapmışsa, Ya seyirci çekmek için yada başka bi nedeni olmalı . Erotizm filan filmde yok.
Tipik bir yeşilçam filmi. Kartal Tibet Başarılı.
10/5

Bab-ı Esrar avatar Bab-ı Esrar 10 Temmuz 2016 21:05:40

6

Filmin afişine aldanmayın sakın. Hiç alakası yok sanırım filmi cazip kılmak için böyle bir afiş hazırlanmış ama oldukça yersiz olmuş.

benimsinema avatar benimsinema 30 Ağustos 2014 02:19:24

7

Bana göre yine klasik.yesilcam filmlerinden... arzu okay kapali sac rengiyle cok degisik gözüküyor.. güzellik yönünden deniz erkanat daha güzel bu filmde... film nese karaböcekin sarkilariyla daha bir hale gelmis..

Yandex.Metrica