Bir Pınar Ki

Yorumlar

kamilzafer avatar kamilzafer 08 Ocak 2013 09:01:43

4

Bu akşam bir tv kanalın da seyrettim,Seyrettiğim için kendimden 10 puan daha eksilttim.Mecburdum zira.Zamanına göre yerilecek filmlerin başta gidenlerinden dir belki.O kadar ucuz olaylar üzerine kurulmuş ki,pes.Çekilir yanı yok,sadece çok sevdiğim Ar zu Okay'ın varlığı ve adamı bir yerlere götüren fon müziği bir de zengin kadrosu.Afişi de başlı başına eleştri konusu.Hiç yakışmamış.Belirteyim ki film Neşe Karaböcek''in şarkılarıyla süre kazanmış.Bu da bir zahmet bilinsin.Zafer Algan

beyzacetin avatar beyzacetin 21 Eylül 2012 18:37:11

7

Arzu Okay ın muhtesem güzelliği yeterince sömürülmemiş gibi erotik olmayan filmlerde de böyle sacma sapan afişler kullanılması cok üzücü. Defalarca izlediğim ve cok sevdiğim bir film. Koyu bir Arzu Okay hayranı oldugum için bütün filmlerini ne zaman görsem mutlaka izlerim. Ama sadece hayranı oldugum için değil,gerçekten çok güzel bir film. Yeşilçam klişeleriyle dolu bir film. Birbirlerini yanlıs anlayan, anlamadan dinlemeden ayrılan bir çift ve sürekli onları ayırmaya calısan insanlar. İşte ben de bu klişelere bayılıyorum. Güzel bir senaryo ve cok basarılı oyuncu secimleri.

performer avatar performer 19 Ocak 2012 21:34:01

6

şener şen'in arabesk filmine esin kaynağı olan filmlerden.

Loverman avatar Loverman 24 Eylül 2010 23:30:09

8

afiş konusunda kartal tibet tutukununa katılıyorum. çirkin bir görüntü hiç alakası yok. bunun dışında filmin konusu güzel. pınarla aysel in yıldızı bir türlü barışmıyor. ayrıca necla da ayselin başına bela. faruk ne zaman sinirlense önüne geleni devi riyor. pınar, necla, aysel, cevat hepsini tartaklıyor. farukla pınar evlendiği gün necla ağlamaklı haliyle telefonla arar faruku ve beddualar eder. o anki haline acıdım. 

Halil Güneşli avatar Halil Güneşli 18 Ocak 2010 15:02:01

10

Güzel bir film, güzel oyuncular, Kartal Tibet ve Arzu Okay çok severek izlediğim iki iyi oyuncudur. Filmi senaryosu yabancı bir filmden alıntı olsada, güzel çevrilmiştir. Filmin tek eksisi, mutlu son takıntısı olmuştur. Bunun dışında senesine göre ço k kaliteli bir senaryodur. Kayhan Yıldızoğlu her zaman ki gibi alıştığımız rollerde, Suna Selen'de hiç sırıtmamıştır.

kartal tibet tutkunu avatar kartal tibet tutkunu 08 Ocak 2010 14:35:01

10

BU FİLM İÇİN: Öncelikle; Kartal TİBET &  Arzu OKAY'ın aşk duygusal dram tema'sı olan..! bir film olduğunu, içtenlikle belirtmeliyim. Anlam veremediğim bu filmin afişine kimler hangi maksatla..? "Arzu OKAY'IN" 1974-1979 dönemine ait, fil m afişlerinden olan. (Kendisinin içinde bulunduğu) malum "sexs furyası" döneminden kalma sanatçının erotik bir resminin bu filmin afişine eklenmesi ile, böyleliklikle kimlere kandırılmak isteniliyor..? Bu yapılan eylemi, sanatçıya saygısızlık olarak addediyor. Fail'in kendisine esefle kınıyor. Nacizhane; Site yetkililerinden ricam..! böyle bir girişime asla müsama edilmemesinin  olduğu, gerçek orjinal resimin filmin afişine eklenmesinin, sanatçıya bir onore olduğu'dur. Sevgi ve Saygının hep daim olması dileğiyle.........

Yandex.Metrica