Dışarıda ve Tehlikede

7,00

( 5 kişi yorum yaptı )

Dışarıda ve Tehlikede

(While She Was Out)

Sinema Filmi

2008

Della Myers, küfürbaz kocası Kenneth ve ikiz çocukları ile birlikte lüks bir sitede oturan bir ev hanımıdır. Della tüm ilgisini çocuklarını yetiştirme üzerine vermiştir ve bu yüzden ev işlerini ihmal ettiği için bu durum kocası Kenneth'i çok sinirlenmektedir. Bu karışıklıklar yüzünden Noel akşamı kocasıyla büyük bir kavgaya tutuşurlar. Kavga sırasında kocası duvarı yumruklar ve bir delik açar. Della bu deliği kapatmak için alışveriş merkezinden duvar kağıdı almak için evden ayrılır... Alışveriş merkezinde park edecek bir yer bulamaz fakat eski bir arabanın iki arabalık park yerini kapladığını görünce sinirlenerek aracın camına bir not bırakır ve alışverişe gider.... Bıraktığı bu notun sessiz ve sakin süren hayatını, hayatta kalma mücadelesi gerilim ve korkuyu iliklerine kadar hissetmesiyle nasıl bir anda değiştirdiğini çok geçmeden anlayacaktır.

Son Yorumlar (5)

S.Sarp Saatçi avatar S.Sarp Saatçi 23 Şubat 2012 02:07:02

4

Her ne kadar bu tarz filmlerde abartılı sahneler fazla olsada gereğinden fazla abartılı sahneler olduğunu söylemeden geçemiyeceğim açık konuşmak gerekirse pek sevdiğim bir film olduğu söylenemez

arafaresi avatar arafaresi 19 Nisan 2009 00:18:04

Her ne kadar fragman ve konu hemen ilgi çeksede izlerken çok da değilmiş izlenimi verdi ancak başında yapması gerekeni en sonun da noktayı koyarak yaptıgı için de  ne yalan söyleyim en sonunda demekten kendimi alamadım .

osman_srln avatar osman_srln 01 Mart 2009 22:05:03

filmi beklediğim gibi bulamadım izlenilebilir filmlerden

deep_impact avatar deep_impact 27 Şubat 2009 13:47:02

7

sırf basinger'ın oyunculuğu için bile izlenir. yalnız size tavsiyem karanlık bi ortamda izleyin, çünkü filmin büyük çoğunluğu karanlık ortamda geçiyor ve aydınlık ortamda izlerseniz bazı şeyleri göremeyebiliyorsunuz (tecrübeyle kanıtlandı). izlenebil itesi yüksek bi film :))

osman_srln avatar osman_srln 09 Aralık 2008 15:12:12

fragmanı etkileyiciydi sürükleyici bi filme benziyor inş. yanılmam

Yandex.Metrica