Cin Geçidi

8,10

( 4 kişi yorum yaptı )

Cin Geçidi

Kısa Film

2008

Ormanlık bir alanda, farklı nedenlerle ölmüş birçok gencin cesedi bulunur. İleri derecede uykusuzluk problemi çeken genç bir komiser, bu cinayetleri çözmekle görevlendirilir. Komiserin bulduğu kanıtlar, diğer görevlilerin bulduğu kanıtlarla çelişince, komiserin akli dengesini kaybettiği düşünülür. Sonunda, herşeye rağmen olayı incelemeye devam eden komiser, köyde tanıştığı yaşlı bir kadından öğrendiği mistik bir hikayeyle cinayetlerin arkasındaki giz perdesini çözer. Karşılaştığı gerçekse, cinayetlerden çok daha korkunçtur.

Ekip

Yapımcı Neslihan Çukuryurt (Yapım Koordinatörü)
Aras Demiray (Yürütücü Yapımcı)
Sanat Yönetmeni Arzu Koç (Sanat Yönetmeni)
Yapım Ekibi Günfer Günaydın (Basın Danışmanı)
Erdal Ateş (Set Amiri)
Yönetmen Ekibi Arzu Arda (Yönetmen Yardımcısı)
Işık Ekibi Özer Çalık (Işık Şefi)
Sanat Ekibi Turgay Yarım (Sanat Asistanı)
Gözde Arslan (Sanat Ekibi)
Makyaj Ekibi Sahra Çelik (Özel Makyaj)
Neslihan Aydın (Makyaj Asistanı)
Oyuncu Seçimi Tuba Taçan (Cast Direktörü)
Fulya Şirin (Cast Direktörü)

Firmalar

Film İcabı (Yapım)
ABT Prodüksiyon (Animasyon)

Son Yorumlar (4)

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 13 Nisan 2015 17:52:40

5

7 yıl oldu film bir türlü vizyona girmedi 15 şubat 2015 günü vizyona girecek dendi halbuki o gün pazar günüydü türkiyede filmler cuma günü vizyona giriyor en azından dvd çıkarsalarda bizi bu meraktan kurtarsalar.

Kleberson avatar Kleberson 17 Şubat 2015 01:01:58

10

film 15 subatta gösterime girecek denildi ama herzamanki gibi yine giremedi,bu film sadece fragman olarak kaldi hic biryerde gösterilmedi bari dvdsini cikartinda bu filmi izlemek isteyen varsa dvdden izlesin. ama dvdside yok suan sadece bir fragman v ar oda kalitesiz amatörce.

mansuryıldırım avatar mansuryıldırım 08 Aralık 2014 12:12:01

5

Cin geçidi filminin ortak yapımcısı aras demiray filmin15 şubat 2015 tarihinde vizyona gireceğini söyledi bir çok ünlü oyuncuyu kadrosunda bulunduran filim yenilenmiş kurgusuyla vizyona girecekmiş.

Kleberson avatar Kleberson 15 Eylül 2014 16:51:42

10

yapimci oyuncularin parasini ödememis oyuncular ne filmi seyrede bilmis nede parasini alabilmisler zaten filmde hic biryerde gösterime girmedi hic kimse bu filmi izleyemedi sadece fragmani var fragman olarak kaldi

Yandex.Metrica