Ölümsüz Kahramanlar 2. Sezon

TV Dizisi

2008

Program vatan savunması yaparken canlarını feda edenlerin, şahadet mertebesine ulaştıkları ve aslında hiç ölmedikleri fikrinden yola çıkarak hazırlandı. Geleceği barışa taşımak, belki de vatanın tek bir karış toprağını feda etmemek için şehit düşenleri anlamak ve anlatmakla mümkündür. Programda şehit olan askerlerin öyküleri, ailelerinin, yakınlarının ve silah arkadaşlarının anlatımlarıyla öğreniliyor ve ulvi bir gayeye canları pahasına hizmet ettikleri anlatılıyor. Ölümsüz Kahramanlar’da iki şehit askerin ve ailelerinin hikâyelerine yer verilecek.

Künye

Yönetmen Fatih Derin
Yapımcı Hikmet Tombulca
Görüntü Yönetmeni Adem Gökbulak
Tür Dram, Savaş
Ülke Türkiye
Etiketler Kahramanlar, Ölümsüz Kahramanlar, Ölümsüzler, Vatan Daha Fazlası

Ekip

Yapımcı Zayide Bülbül (Genel Koordinatör)
Kurgu Mehmet Özay Kongur (Kurgu)
Yönetmen Ekibi Mehmet Buçan (Yardımcı Yönetmen)
Post-Prodüksiyon Zeliha Ataman Bilgiç (Kurgu Yönetmeni)

Son Yorumlar (2)

Erdoğan avatar Erdoğan 24 Ocak 2009 20:30:01

 terör saldırılarına karşı güney doğuda vatanını korumak için gözünü kırpmadan canlarını feda eden mehmetciklerimizin anısına yapılan ve her bölümünde bir başka şehidimizin hikayesini anlatan bir dizi..bende bir oyuncu olarak bircok bölümünde teröris t yada bir sehit babasını canlandırdım.ve kendimi o babaların yerine koydum.hepsi sehit olan cocuklarından gururla bahsediyorlar ve sözlerini vatan sagolsun cümlesiyle bitiriyorlar.bende o şehitlerimizi saygı ve minnetle anıyorum.hepinizin mekanı cennet olsun.bu vatan sizlerle gurur duyuyor.

u&n 08 Aralık 2008 20:12:12

10

bu kadar kutsal gorevı bızım evımıze getıren tum oyuncularımıza ozellıkle kendımızden bırı olarak gordugumuz dogal ve bır o kadar basarılı oyunculugu ıle Umut Özkana sonsuz tesekkurler

Yandex.Metrica