Üç Kadın 1

TV Filmi

2000

Gülşen koleji bitirdikten sonra evliliği tercih etmiş, kocasının yükselmesi için her türlü fedakarlığı yapmış, bir çocuğu var. Sevtap ise ajans sahibi, göz alıcı bir kadın. İşinin yanı sıra eğlenmeyi de kendine yaşam tarzı olarak seçmiş. Berna ise asil, tanıdıkça ve anladıkça vazgeçilmesi zor bir kadın. Başarılı bir avukat.

Üç arkadaşın birbirlerine olan sevgilerinin yanında geçmişte kalan kıskançlık ve çekişmelerinin de ortaya çıktığı karmaşık bir ilişkiler zinciri.

Üç Kadın, seyirciye günümüz dünyasında dostlukların nasıl değişime uğradığını, ışıltılı bir hayatta varolmakla kaybolmak arasında sıkışan insanların arkadaşlıklarını nasıl sorguladıklarını anlatan bir hikaye.


Dostlukları okul sıralarında başlayıp, acı ve tatlı anılarla dolu, yaşları otuza yaklaşmış, sosyal durumları iyi, birbirinden güzel üç kadının arkadaşlıklarının anlatıldığı 90’lık 2 film olarak çekilen bir dostluk hikayesi Üç Kadın.

Künye

Yönetmen Orhan Aksoy
Senaryo
Yapımcı İrfan Tözüm
Görüntü Yönetmeni Mahmut Yumuşak
Tür Dram, Duygusal
Özellikler Renkli
Ülke Türkiye
Etiketler Arkadaşlık, Avukat, Çekişme, Kıskançlık, Sevgi Yaşam Daha Fazlası

Ekip

Yapım Ekibi Turgay Aksoy (Genel Koordinatör Yardımcısı)
Ses Ekibi Engin Dirmiye (Ses Kayıt & Final Miks)
Seslendirme Filiz Terzi (Seslendirme Yönetmeni)

Firmalar

Muhteşem Film (Yapım)

Son Yorumlar (3)

0k3v1n0 avatar 0k3v1n0 07 Şubat 2011 22:06:02

Bu arada, film'in müziklerini çok beğendim. Şebnem Özinal'in mimiklerine hayran kalmamın yanı sıra, beni fragmanda çook sinir etti. Fragman'ı yükleyen arkadaşa teşekkürlerimi sunarım, bana güzel dakikalar geçirtti :)

bltszlk avatar bltszlk 07 Şubat 2011 12:31:02

10

 Üç Kadın; Ece Uslu (Gülşen),Şebnem Özinal (Sevtap), Didem Taslan (Berna),Emin And (Mehmet) ve Levent Özdilek (Cezmi) oynadığı filminin fragmanını beğendim.Gülşen ile Cezmi evlidir.Sevtap evli adamla Cezmi ile birlikte olur.Cezmi Gülşen'i en yakın ar kadaşıyla Sevtap'la aldatır.Berna ise Mehmet'le beraber yaşarken sorunlar olur.Mehmet'in çocukları Berna'yı sevmezler.Üç kadın filmine izlemek isterdim.Tüm ekibe sevgiler.

0k3v1n0 avatar 0k3v1n0 29 Ocak 2011 19:30:01

Ece Uslu ve Şebnem Özinal'in birleştiği film Üç Kadın toplam iki film olarak televizyon filmi olarak yayınlanmıştır.Sevgi, dostluk, arkadaşlık, dayananışma kavramlarını anlatan televizyon filminde, o sıralar Böyle mi Olacaktı? dizisinde yer alan Şebn em Özinal ve Kara Melek'in saf Şule Saylan'ı Ece Uslu yer alıyordu.Didem Taslan ise, daha yeni tanınıyordu oda sonradan rol arkadaşı Şebnem Özinal'in rol aldığı Böyle mi Olacaktı'da rol aldı.Ece Uslu, ''Sevtap'' karekterini, ve tahminlerime göre Şebnem Özinal ''Gülşen'', Didem Taslan ise ''Berna''yı canlandırmış olabilir karekter tanımlarına göre. 

Yandex.Metrica