Kaçak Gelin

TV Dizisi

2007

Çevresi tarafından hırçın ve inatçı bir kız olarak tanınan Melek kendisine yöneltilen evlilik tekliflerini sürekli geri çevirmektedir. Melek'i isteyenler arasında yörenin en zenginlerinden Cabbar Ağa'nın oğlu Bayram da vardır. Bayram'ın evlenme isteğini tüm hırçınlığıyla reddeden genç kız tüm itirazlarına rağmen ailesine söz geçiremez ve düğün hazırlıkları başlar.

Melek'in evlenmeyi kesinlikle istememesine rağmen nihayet hazırlıklar tamamlanır ve düğün coşkulu bir şekilde başlar. Bayram'la evlenmemeyi kafasına koyan Melek ise inadım inat diyerek düğün günü üzerinde gelinliğiyle evden kaçarak, sonunu kendisinin de bilmediği bir maceraya atılır. Kısa bir süre sonra Melek'in evden kaçtığı anlaşılır. Bayram ve adamları genç kızın yerini bildirenlere yüklü miktarda para ödülü verileceğini tüm yöreye ilan eder ve genç kızı aramaya başlarlar.

Melek korku ve telaş içerisinde gelinlikli olduğu halde sokaklarda kaçarken karşısına çıkan bir müzisyenin arabasına saklanır. Hiç tanımadığı bir müzisyenin arabasına canını kurtarmak için binen Melek'in hayatında böylece yepyeni bir sayfa açılır. Bayram ise düğün günü kaçan Melek'i yakalamak için elindeki tüm imkanları seferber eder.


Ereğli sahili,tersaneler bölgesi ve Çaylıoğlu beldesinde çekildi.

Künye

Yönetmen Erhan Tursun
Senaryo
Yapımcı Zeynep Tor
Müzik Avni Uygun
Görüntü Yönetmeni Hüseyin Türkdönmez
Ülke Türkiye

Ekip

Kurgu Aytaç Şahin (Kurgu)
Yapım Ekibi Zeynep Tor (Genel Yönetmen)
Önder Eren (Yapım Sorumlusu)
Serpil Sepin (Koordinasyon)
Ümit Kaplı (Set Amiri)
Aziz Kaplı (Set Amiri)
Yönetmen Ekibi Tanju Berk (Yardımcı Yönetmen)
Sezen Hellaç (Yönetmen Yardımcısı)
Post-Prodüksiyon Ahmet Edebali (Stüdyo Koordinatörü)
Işık Ekibi Barbaros Özyurt (Işık Şefi)
Makyaj Ekibi Funda Çiçek (Makyaj)
Ses Ekibi Erdem Dayıoğlu (Ses Kayıt)
Ünsal Öner (Final Miks)
Hakan Çiçek (Final Miks)
Seslendirme Aygül Yıldırım (Seslendirme Yönetmeni)

Firmalar

Tor Yapım (Yapım)

Son Yorumlar (2)

esmer6 28 Şubat 2008 01:47:02

cok eglenceli bir filmdi herkezin eline saglık o gokcan gokmen iyi bir oyuncu birde o filmdeki  mimikleriyle herseyi anlatan sonunda güzel gözleriyle filmi bitiren o masum güzel ayçin karayılan a hayatında basarılar diliyorum

aynur_göksu 21 Aralık 2007 18:10:12

Çook eğlenceli,seyrederken insana günün tüm yorgunluğunu unutturan,eski türk filmleri tadında bir tv filmiydi.Gökcan Gökmen'in oyunculuğunu ayrıca tebrik ederim filmi bu kadar sürükleyici ve eğlenceli kılan onun oyunculuğundaki ustalığıydı umarım tek rar oynar

Yandex.Metrica