Katilin Çocukları

TV Filmi

2007

Eşinin ölümüyle birlikte üç çocuğunun tüm sorumluluğunu üstlenen İsmail’in çalıştığı fabrikadan atılması yaşadığı acıyı ikiye katlamıştır. Yaşadığı sıkıntının sorumlusu olarak gördüğü eski patronundan hesap sormak için bir gün karşısına çıkar. Fakat bir talihsizlik sonrası, kısa bir süre sonra fabrika sahibinin ölü olarak bulunması İsmail’i zanlı durumuna düşürür ve hapse atılır.

İsmail polisler tarafından götürülürken büyük kızı Fatma’ya iki kardeşini emanet eder ve onlara sahip çıkması için söz alır. Babalarının hapse girmesiyle sıkıntılı günler yaşamaya başlayan üç kardeş ev sahibinin evden atması ve mahallede yayılan katilin çocukları dedikodusuyla daha da çıkmaza girerler.

Sokakta kalan çocukların yurda yerleştirilmesi için harekete geçen komşuları yetkililere haber verir. Fakat Fatma babasına verdiği sözü tutarak kardeşlerini bırakmak istemez ve yetkililerden kaçmaya başlar. Böylece Fatma ve kardeşleri için İstanbul’un soğuk ve ürkütücü sokaklarında zorlu bir yaşam mücadelesi başlar.

Künye

Yönetmen Serhat Solmaz
Senaryo
Yapımcı Nazif Tunç
Görüntü Yönetmeni Hüseyin Özşahin
Tür Dram
Ülke Türkiye
Etiketler Duygusal Daha Fazlası

Ekip

Kurgu Yelda Özkoçak (Kurgu)
Yapım Ekibi Ali Topçu (Yapım Asistanı)
Yönetmen Ekibi Oğuzhan Akçay (Yardımcı Yönetmen)
Post-Prodüksiyon Necdet Tok (Kurgu Yönetmeni)
Işık Ekibi Bahadır Çolak (Işık Şefi)
Ses Ekibi Erdem Dayıoğlu (Ses Kayıt)
Hakan Çiçek (Final Miks)

Firmalar

Halk Film (Yapım)

Son Yorumlar (1)

makedonya avatar makedonya 17 Aralık 2008 17:35:12

10

eylem benim kuzenimdir. çok güzel bir kız.oyunculukta daha iyi olacağına umut ediyorum.ilk deneyimi olmasına rağmen başarılı oldu.onu yalnız güzelliğinle değil oyunculunlada ekranlarda görmek isterim.başarılar seninle olsun.bizim çok çalışmamız lazım .iyi bir oyuncu olabilmek için.

Yandex.Metrica