Hayatı Yakala

8,00

( 5 kişi yorum yaptı )

Hayatı Yakala

(Reign Over Me)

Sinema Filmi

2007

Charlie Fineman (Adam Sandler) için artık her şey bitmişdir. Karısı, üç kızı ve aile köpeklerini 11 Eylül Olayı'nda kaybetmişdir. O eski kolej arkadaşı Alan Johnson (Don Cheadle)`un yanına gelir. Alan`ın hayatda en iyi şeyleri vardır: iyi bir iş, güzel ve iyi bir karısı ve güzel çocuklar. Alan Johnson bir dişci, Charlie Fineman sa eski dişci. Alan`ın herşeyi olsa da nedense kendisini bazen mutsuz hissetmektedir. Hatta bazen depresyona gireceğini hissetse de bir gün Charlie gelir. Charlie Fineman oldukca garip biridir, artık hayata küsmüştür neredeyse fakat Alan Johnson onu hayata geri döndürmek için elinden gelen her şeyi yapmaya hazırdır ve daha sonra garip maceralar dolu hikaye başlar.

Son Yorumlar (5)

yshn avatar yshn 01 Eylül 2012 22:00:56

7

film kötü bir film değildi ama sonunu beğendiğim söylenemez oyuncular iyiydi bence başarılı buldum

ceyhun_mr avatar ceyhun_mr 03 Nisan 2009 00:04:04

6

orta seviyede bir film.Konusu güzel ama temposu çok zayıf.Adam Sandler'ın oyunculuğu güzel ama sonu bana göre hayal kırıklığı. 

ayshecik avatar ayshecik 31 Temmuz 2008 21:24:07

adam sandler'ın dram oyunuculuğunu iyi bulduğumu söyleyebilirim.arkadaşlık ve arkadaşlık sırasında tarafların hayatlarını irdeleyişleri iyi verilmiş.film yavaş bir atmosferde ilerliyor ve herkese hitap ettiği söylenemez.

özi 004 avatar özi 004 25 Temmuz 2008 14:22:07

7

Filmin konusu güzel. ama sonunu begenmedim. Oyuncalara diecek biseyim yok, iyi seçilmisler ve iyi oynadilar

hülya66 avatar hülya66 17 Mart 2008 23:59:03

8

Donald Cheadle'yı Hotel Rwanda'da ve Çarpışma'da da başarılı bulmuştum. Hatta oscarı bile hakettiğini düşünmüştüm. Bu filmde güçlü göründüğü halde çok pasif bir karaktere sahip bir eşi o kadar mükemmel oynamış ki! Arkadaşıyla ilişkisinde kendi gibi o labildiği için daha güçlü olan bir adam. Adam Sandler için hep söylerim, yine harika.. Kayıplarıyla baş edememiş yalnız bir adam. Kendi dünyasında huzurlu ama mutsuz. Sevgiye susamış ve geçmişle hesaplaşmak zorunda kalan ebir adam.. Harika bir psikolojik konulu film bence...

Yandex.Metrica