Jackass: The Movie

7,13

( 2 kişi yorum yaptı )

Jackass: The Movie

(Jackass: The Movie)

Sinema Filmi

2002

MTV’nin ilgiyle izlenen reality show dizisinden sinemaya uyarlanan “Jackass: The Movie”de Johnny Knoxville ve çılgın arkadaşları maceradan maceraya koşuyor. Onları kimi zaman Japonya’da panda giysileri içinde boş boş dolanırken, kimi zaman golf sahasının altını üstüne getirirken izleyeceğiz. Bazen de canlı timsahlara karşı mücadele verecekler. Johnny Knoxville ve arkadaşları kendi hayatlarını riske atarken insanları eğlendirecekler. O halde “Jackass: The Movie”nin çılgınlıklarına kendinizi hazırlayın!

Paramount Pictures ile MTV Films’in sunduğu “Jackass: The Movie”nin yönetmenliğini Jeff Tremaine üstlendi. Yapımcılığını Spike Jonze, Johnny Knoxville ve Jeff Tremaine gerçekleştirdi. Prodüksiyon amirliklerini Trip Taylor, John Miller ve David Gale yaptılar.

Filmin başrollerinde Johnny Knoxville, Bam Margera, Chris Pontius, Steve-O, Dave England, Ryan Dunn, Jason “Wee Man” Acuna, Preston Lacy ve Ehren McGhehey kamera karşısına geçti. Görüntü yönetmenliğini Dimitry Elyashkevich’in yaptığı filmdeki pandalar Japonya’nın yerli malı değildi. İzleyeceğimiz pandalar Çin’den getirildiler.

Filmde yer alan ve bedensel beceri gerektiren hareketlerin hepsi profesyoneller tarafından yapıldığı için izleyiciler arasında hiç kimsenin bu hareketleri denemeye kalkışmaması yönünde uyarı yapıldı.

Firmalar

UIP (Dağıtımcı)

Son Yorumlar (2)

germiyanizm avatar germiyanizm 06 Mart 2009 10:31:03

bence çok eğlenceli. zaten bir film olarak nitelendirlemez. çılgın insanların sınır tanımaz iğrençliklerini ve yeteneklerini izlemek çok mükemmel.ben bu gruba bayılıyom. zaten jackass 1, 2, 2,5 ve 3 ü hepsini izledim. hepsi birbirinden harika. izleyi n eğlenin.

zuhtuural avatar zuhtuural 21 Mart 2008 21:28:03

4

gerçekten bu filme giden varmı çok merak ettimde filmin fragmanı bile iğrenç

Yandex.Metrica